Cum adun viewers in room?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Dragoselul
Mesaje: 9
Membru din: 17 Sep 2016, 12:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salutare.Cum o fata ,prietena mea poate aduna multi user in camera ei.Cand nu sunt eu disponibil ea face singura,si se tot uita pe chaturbate si bongacams cum fac altele si le merg.In principiu face acelasi lucru se mangaie se joaca etc...primeste din cand in cand TKS`uri dar nu la nivel mare.Problema e ca nu aduna useri multi in room.Sfaturi ceva? {Aspectul fizic este OK in caz ca puneti problema asta}
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Aspectul fizic nu are nimic de a face cu asta ! Conteaza mai mult perseverenta , un orar fix cu multe ore de lucru , atitudinea in camera , interactiunea cu membrii , engleza in special vorbit membrii vor sa te auda si show-ul de calitate (e foarte important pe astfel de site-uri) ! Unele modele au charm natural chiar daca sunt grase si urate sunt sus pe pagina iar altele chiar daca sunt papusi nu au acel ceva si pur si simplu nu pot urca in pagina ! Totusi cu perseverenta si munca totul e posibil !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Poti recitii raspunsul meu la primul tau post si vei vedea niste sfaturi pe acolo , "problema" la prietena ta pare sa fie faptul ca nu luati chestia asta ca pe unbjob normal , la orice job/afacere inceputul e greu si nu trebuie sa fie asociat cu asteptari prea mari "din prima"
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Morningstar
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 10 Mai 2016, 16:32
Localitate: Transylvania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Un orar fix, predictibil, ca membri pe care incepi incetisor sa ti-i fidelizezi sa te poata gasi .N-are rost sa repet ce spun colegii dar adevar graiesc. Cel mai bine insa, o sa invatati pe pielea voastra, e cea mai buna metoda de a invata.

Nu exista solutii de'a gata, apoi, chiar daca ai multi useri in camera e posibil ca ei sa nu dea TK si tot n-ai rezolvat nimic, desi cresc exponential sansele sa placa cuiva si sa vrea sa se joace cu fata dand TK, dar munca si iar munca pentru ca followerii si fanii nu vin adusi cu arcanul.
BlackSwan26
Mesaje: 49
Membru din: 17 Ian 2016, 08:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Nu stiu cum este cu site-urile gen free show,dar in general cred ca ii trebuie o periada sa asimileze la nivel psihic unde este si care e scopul pentru care este acolo. Sa faca ce fac si altele nu e de ajuns,trebuie nu numai sa stea ci si sa fie prezenta,sa isi dezvolte un stil anume,sa stie cum sa dea un tease,cand sa inceapa show-ul propriu zis,la inceput are de luptat cu fete mai vechi care automat atrag mai multi useri; si sa mai stii ca userii astia mai dau tipsuri si din inertie,gen daca sunt multi care dau,dau si eu,e o psihologie a maselor,pentru inceput trebuie sa lupte sa se ridice in pagina,asta prin program,rabdare,chiar daca se demoralizeaza ca au trecun x ore si a facut o suma ce nu o satisface,ca dupa ceva timp o sa apara cineva care sa o placa,apoi mai apare unul,apoi inca unul si tot asa.
sau ai putea incerca pe mai multe site-uri sa vezi care o prinde mai bine.Ideea de baza e aceeasi,sa fie constanta si prezenta.
Daca nu ma insel si tu esti cel care a zis ca are sanii micuti,nu are nicio treaba,eu am cea mai mica masura la sutien si inca ar mai incapea doua sosetele:)
Si incearca sa va hotarati daca ramaneti la cuplu sau doar ea,ca tu mai mult strici daca apari langa ea si apoi vine singura,userii aia de ii vrei trebuie sa aiba impresia ca e "iubita lor" ,"amanta lor","marea lor iubire",nu a treia roata...
Bafta!
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

BlackSwan26 scrie: .........."marea lor iubire",nu a treia roata...
Bafta!
OFF-topic: a cincea roata, nu a treia, in ideea in care mai toate vehiculele au patru roti , a cincea roata e .... a cincea.... adica proverbele au si ele o logica .
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

andromaca_mulge_vaca scrie:
BlackSwan26 scrie: .........."marea lor iubire",nu a treia roata...
Bafta!
OFF-topic: a cincea roata, nu a treia, in ideea in care mai toate vehiculele au patru roti , a cincea roata e .... a cincea.... adica proverbele au si ele o logica .
Proverbul "correct/cunoscut" este : Doar nu sunt a 3-a roata de la bicicleta .... So lebada neagra s-a exprimat corect .... Real ai tu dreptate Andro pt ca modelul in general este cam a 5-a roata : 1.Membrul 2.relatia imaginara sau reala a membrului 3.imaginatia lui 4.his left or right hand ( in unele cazuri colectia de jucari sexuale ) si abia nr 5 the model
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
BlackSwan26
Mesaje: 49
Membru din: 17 Ian 2016, 08:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Lol 5 ar fi cam mult,3 e numai bine:))
A fost scris pe graba,sper ca s-a inteles ideea:))
Ionelya
Mesaje: 7
Membru din: 14 Oct 2016, 23:22
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna din nou......mare dreptate mai aveti eldiablo si Nord....dragoselu tu si prietena ta trebuie sa aveti increde in voi dar si in cei e pe forum....eu am vazut asta pe pielea mea după ce am fost la pământ .....am inceput sa citesc acest forum si acum mi.am schimbat total viziunea si modul de a lucra si asta chiar se vede desi nu am multe zile de când mi se intampla asta. Le multumesc tuturor care dau sfaturi bune si isi rup din timpul lor pentru. respect!!!
Dragoselul
Mesaje: 9
Membru din: 17 Sep 2016, 12:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Au fost si momente bune....brusc a facut 6000 de tks in 25 de minute apoi iar pauza....dar fara viewrs...ne-am luat si lovense etc si tot nu reuseste sa adune lume in camera si imbracata si dezbracata...
Dragoselul
Mesaje: 9
Membru din: 17 Sep 2016, 12:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stiu ca stric probabil ca ea ar fi vedeta insa engleza ei e bad ....scrisul e bad iar de vorbit nu se pune problema...decat ok thanks etc....d-astea......
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Dragoselul scrie:Stiu ca stric probabil ca ea ar fi vedeta insa engleza ei e bad ....scrisul e bad iar de vorbit nu se pune problema...decat ok thanks etc....d-astea......
Free tip :

Pune-o pe ea in camera tu stai undeva ascuns si scrie in locul ei , ei da-i o tastatura fake si scrie tu in locul ei , comunicati intre voi in soapta pune muzica sa nu se auda , iar ea sa spuna (vorbit of course) cand e cazul ok thanks si ce mai stie ea cu scopul ca pe viitor sa-si imbunatateasca engleza ! Metoda functioneaza a fost testata nu e ca si cum fata ar stii engleza dar functioneaza !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”