Camgasm - Nou de la Chaturbate - pareri ?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

De cateva zile Chaturbate a lansat un nou site https://camgasm.com care foloseste aceeasi platforma ca si chaturbate doar ca este fara nuditate in free ! Adica poti vorbi poti face ce vrei in free poti primi tips dar e inderzis sa te dezbraci in free (poti sta in lenjerie ) ! Deci daca un membru vrea ceva trebuie sa te ia in privat (pe modelul site-urilor clasice) !

Intrebarea mea este : lucreaza cineva pe acest site ? Am vazuta ca incep sa fie si membrii platitori care dau tips-uri !
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Buna seara Nord.
Parerea mea este,ca nu merita sa incerci ceva nou,atata timp cat "merge treaba" pe Cb.
La mine nu se pune problema de a lucra pe mai multe site_uri....sunt fidela :)
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

[quote="pregnant87"]Buna seara Nord.
Parerea mea este,ca nu merita sa incerci ceva nou,atata timp cat "merge treaba" pe Cb.
La mine nu se pune problema de a lucra pe mai multe site_uri....sunt fidela :)
Shy_jane ar putea lucra lejer pe acest site....felicitari ei ca,a reusit sa-si dreseze membrii,si are si incasari fiarte bune,fara nuditate :)
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Acum cateva zile site-ul era fara nici un model acum sunt 30+ in orice moment al zilei si vad o gramada de membrii platitori plus de asta ei ofera 300 tokens gratis noilor membrii pentru a testa site-ul dupa cum ii stiu eu pe cei din echipa lor site-ul o sa fie un succes ca si Chaturbate de altfel ! Just my two cents !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Avatar utilizator
angeline
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 180
Membru din: 04 Sep 2008, 06:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dupa ce le-au "convins" sa faca show uri free contra tips , acu vor sa le" convinga " sa stea imbracate , etapa purificarea .Foarte tare :)))
Suntem ceea ce gandim!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

angeline scrie:Dupa ce le-au "convins" sa faca show uri free contra tips , acu vor sa le" convinga " sa stea imbracate , etapa purificarea .Foarte tare :)))

Da , angeline !!

Niciodata - zice Biblia - nu este prea tarziu pentru pocainta . Daca tineti minte , unul din talharii de rand , rastigniti pe cruce odata cu Isus , chiar atunci [asta , dupa ce a fost batut in cuie ] s-a ...pocait !!!

Asteptam varianta inbracata la Bonga & Comp..... :D


P.S Maria Magdalena , dintr-o femeie pacatoasa a cetatii , a devenit modelul biblic al caintei ...

Pocaiti-va , angeline !! :wink:
Lasati-ne pe noi , astia mai pacatosi sa mai lucram o vreme .Ne vom pocai si noi ...
Avatar utilizator
angeline
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 180
Membru din: 04 Sep 2008, 06:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu sunt in ale doctrinei religioase Google , te voi crede pe cuvant :)) . Ma intreb daca cei de la site au luat tot exemplul Mariei Magdalena cand le-a venit ideea asta :lol In ceea ce priveste pocainta , nu e cazul meu , nu am o atractie pentru site-urile free , doar ca e putin ciudata abordarea noului site , chiar mi-as dori sa vad ca va si functiona , ar fi ceva nou sa vezi cum curg tipurile fara naked open wide pussy si fara boobies ! :lol:
Daca Bonga trece pe versiunea imbracata , eu ma bag pe Soul Mate , parol ! :roll:
Suntem ceea ce gandim!
sweetandreea
Mesaje: 3
Membru din: 17 Sep 2016, 16:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Mi-am facut si eu un cont pe camgasm.... si am facut ceca banisori acolo. Oare or baga banii in contul payoneer... atata timp cat ei ofera 300 tokeni gratis?mersi :?
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

sweetandreea scrie:Buna. Mi-am facut si eu un cont pe camgasm.... si am facut ceca banisori acolo. Oare or baga banii in contul payoneer... atata timp cat ei ofera 300 tokeni gratis?mersi :?
Daca ai facut minimul pana la sfarsitul perioadei si ai atatsat contul de payoneer da o sa-i bage !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
sweetandreea
Mesaje: 3
Membru din: 17 Sep 2016, 16:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc pentru informatie. M-am mai linistit putin! Acum astept sa ii vad in cont. O zi buna tuturor
romeo
Mesaje: 1
Membru din: 18 Sep 2016, 14:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut. am facut un cont pe noul site "camgasm" si am primit 300 tokeni gratis. stie cineva cat timp o sa tina treaba asta. adica cat timp ofera tokeni gratis?? ms
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

romeo scrie:salut. am facut un cont pe noul site "camgasm" si am primit 300 tokeni gratis. stie cineva cat timp o sa tina treaba asta. adica cat timp ofera tokeni gratis?? ms
Cel mai probabil nu foarte mult ! E un bonus de inceput avand in vedere ca site-ul a fost lansat doar saptamana trecuta !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
sweetandreea
Mesaje: 3
Membru din: 17 Sep 2016, 16:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Inca nu am primit nici un ban dupa camgasm... si este a saptea zi de asteptare.... oare mai primesc vrun ban de la ei?
KittyKat001
Mesaje: 7
Membru din: 26 Apr 2016, 21:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nimeni nu a primit dolarii, cel putin inca. Eu una astept marea zi in care o sa-mi vad banutii in cont. :))). Totusi, cineva mi-a spus ca o sa-i primit luna viitoare, desi mi se pare deplasat, iar ei initial mi-au spus ca o sa-i primim pana pe 22 (daca avem min 50 de dolari pentru Payonner). Ramane de vazut ce se va intampla. :)
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Cel mai bine contactati suportul lor si le spuneti care e problema ! Eu cred ca e in interesul lor sa plateasca modelele altfel nimeni nu le sta pe site !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Iuliana90
Mesaje: 5
Membru din: 19 Oct 2016, 20:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@Nord are dreptate + ca sunt cei de la chaturbate eu de 3 ani de cand sunt pe chaturabte nu sa intamplat vreoadata sa intarzie cu plata, mai nou primesc banutii mereu in a 2 - 3 zi dupa terminarea perioadei.
Bafta.
Avatar utilizator
Emily69
Mesaje: 22
Membru din: 23 Dec 2013, 16:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

In primul rand pentru a primi banii va trebui sa alegeti una din metoda de plata si sa selectati suma minima de plata (50$).
Atunci cand a-ti ajuns la suma minima de plata CamGasm va trimite banii prin metoda de plata aleasa de doua ori pe luna.
Va trebui deasemenea sa verificati si datele de plata daca sunt corecte precum e-mai sau cont bancar.
Success!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”