Despre experienta mea la un studio din Cluj Napoca

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Încuiat
Girllkit99
Mesaje: 2
Membru din: 15 Sep 2016, 17:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua,

Ma numesc Cristina si vreau sa va impartasesc din experienta mea la un studio Cluj Napoca.
Eu sunt din Sighioara si la inceputul lunii mai m-am decis sa ma mut la Cluj si sa incep o noua viata,loc de munca si facultate.
Avand experienta in domeniu am decis sa ma reapuc de videochat si astfel am ales acest studio.am semnat contractul pe data de 19 mai si am si primit
un avans care m-a ajutat sa imi platesc o parte din chirie in Cluj.la semnarea contractului toate au fost super,conditii ,salarizare recuperari,am fost cu toate de acord.
Am vb cu Domnul F. chiar si despre incetarea colaborarii care se poate face oricand si din orice motive doar cu preaviz.
Am lucrat 2 luni de zile in care totul a fost ok,eu zic ca mi-am respectat toate obligatiile.Dupa 2 luni de zile nu m-am putut acomoda cu orasul
si am decis sa ma mut in Targu-Mures locul in care am mai fost la facultate.mi-am luat 2 zile libere cu toate ca nu au fost de acord
si atunci m-am hotarat sa ma reintorc in Mures.Am anuntat-o pe S. dupa astea doua zile si ea mi-a spus ca il va anunta pe F. dar a facuto dupa 4 zile.
L-am sunat eu pe F. dupa 4 zile si mi-a spus ca am de recuperat 5 zile ca sa imi primesc restul de bani.
Nu am mai fost la recuperari deoarece mi-a expirat luna si trebuia sa ma mut din chiria pe care o aveam sau trebuia sa platesc pe inca 1 luna.
Am fost dupa lucrurile personale si am vrut sa semnez rezilierea contractului sau ce era de semnat ca mi s-a zis ca pot oricand sa incetez contractul,
Pentrua o primi restul de bani trebuia sa fac recuperarile dar nu mi-a mai pasat de bani deoarece nu aveam cum sa mai raman in Cluj.
Problema mea nu sunt banii ce nu i-am primit,problema mea este ca am vrut sa ma reapuc de munca din Mures si cei de la Flirt4Free mi-au spus ca cei de la vechiul studio nu
sunt de acord sa isi dea acceptul pt asta,dar si ca nu voi mai putea lucra NICIODATA pe site.
Ok,as fi de aocrd cu asta daca cei de la studio imi spuneau la semnarea contractului sau din prima zi!
Nu vreau sa fac reclama negativa,nu vreau sa ii judec pe cei de la flirt,vreau doar sa stie si restul de fetelor care aleg sa colaboreze cu ei care sunt absolut toate conditiile.
Eu nu am fost anuntata niciodata ca voi fi blocata pe viata daca nu plec in anumite conditii.Oricare ar fi ele.

O seara buna
SoulCams Models Studios wanted
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Nu esti singura care a avut probleme :)...nici mie nu mi-a dat ultimii bani de pe doua perioade! asta se intampla acum vreo 3 ani...anyway....RUSINE!!!! noi suntem cele care muncim pt bani, si poate unele sunt in situatii personale delicate, sa nu spun deplorabile in momentul respectiv, si te trezesti fara bani...NESIMTIRE!!
Girllkit99
Mesaje: 2
Membru din: 15 Sep 2016, 17:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bine vroiam sa precize si studioul,dar vad ca a modificat adminul la postare,e vb de studio ** din cj napoca...banii ca banii ca nu mi-a mai pasat de ei,dar problema e ca nu au dreptul sa nu ma lase sa mai lucrez pe site de loc,pe viata banata,doar pt motivul ca mi-am schimbat orasul si nu aveam de ales,mi s-a spus ca tu nu te duci de aici cu membrii nostri sa le faci la altii bani
Încuiat

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”