Fata caut fata bucuresti

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu sunt din Bucuresti, am 26 ani si 7 ani experienta. Pot sa zic ca a devenit oarecum plictisitor sa lucrez singura si as vrea sa gasesc o fata draguta pentru cuplu pe site-uri.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

inca nu am avut succes la agatat si am revenit cu mai multe detalii
Blonda, 1.57m, 49kg, ochi verzi . phu suna ca un anunt la matrimoniale.
medie de incasari 250-300$ in 4-5 ore
159 membri activ platitori pe skype
colectie de 19 jucarii
masterat in FAKE-URI
atrasa de fete bune si rele
camera de lucru amenajata corespunzator
fumatoare
astept fete din bucuresti sa facem bani impreuna intr-un mediu PLACUT.
Love
Mesaje: 27
Membru din: 04 Iun 2008, 14:33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ma faci sa-mi para rau ca nu m-a facut mama fata... la ce oferta ai... nici eu la cuplu cu o fata nu sar de $150 in zilele de azi... Cu toti membrii care ii ai, nu stiu cum de poti ajunge la $300 in zilele de azi...
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Love scrie:Ma faci sa-mi para rau ca nu m-a facut mama fata... la ce oferta ai... nici eu la cuplu cu o fata nu sar de $150 in zilele de azi... Cu toti membrii care ii ai, nu stiu cum de poti ajunge la $300 in zilele de azi...
Pe la inceputuri, la studio faceam Pe jasmin 150-200 in conditiile in care mai aveam 15 siteuri care frimitureau. Acum Am o combinatie de 5 siteuri cu free chatul liber si fara free chat.
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Daca pana luni nu te da nimeni in judecata pentru concurenta neloiala o sa o fac eu ...

Iar prin absurd daca pe langa fete bune sau rele iti largesti oferta si pentru bad or good boys te rog sa ne pui cap de lista pe mine si pe love , avem amandoi min 17 8 cm , minim 27 ani , min 7 ani experienta , buni la role play si daca e un must sigur ne convingi sa ne vopsim blond
Avatar utilizator
alexalex101
User Junior
User Junior
Mesaje: 97
Membru din: 18 Sep 2015, 18:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

This "masterat in FAKE-URI" made my day :))
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai baieti, daca ati fi fete, eu v-as invita la o cafea "sa ridicam economia tarii" .
Si daca tot am inceput acest topic, hai sa fac si o scurta prezentare a situatiei ca ar fi dragut sa stie eventualele mele colege la ce sa se astepte sau cu cine stau de vorba.
Mii-am inceput activitatea pe la a 19 ani la un studio mare si bun in Bucuresti care m-a ajutat sa am incasari considerabile. Dar dupa 3 ani de stat la program sau momente de lacomie cu 16 ore pe zi, am hotarat ca vreau sa dorm mai mult si am inceput treaba de acasa. De obicei cand aparea monotonia, imi luam o jucarie noua sau cateva tinute din sex shop-ul intern al studioului. Dar acum cred ca a venit momentul ala cand trebuie sa trec la alt nivel si o a doua pasarica in cadru ar putea fi solutia. Adica ce-a fost de vazut s-a vazut si ce-a fost de facut s-a facut.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Mia, ai foarte multe chestii in comun cu baietii una e ca nici lor nu le place penisul....altora...:). Dar tie de ce nu-ti place. Ai facut carii?
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie:Mia, ai foarte multe chestii in comun cu baietii una e ca nici lor nu le place penisul....altora...:). Dar tie de ce nu-ti place. Ai facut carii?
Prietene Win, ar fi frumos din partea ta daca am ramane la un nivel decent conversational chiar daca domeniul e unul colorat. Eu stiu ca in spatele calculatorului sunt multi MASCULI. Nu am spus ca nu imi plac barbatii, ci doar ca sunt atrasa de fete dragute si as dori o colaborare indecenta cu una.
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alexalex101 scrie:This "masterat in FAKE-URI" made my day :))
alex, cand 70% din membri sunt "hard bby hard" nu se merita sa stric bunatate de ... pentru 15 minute cu un disperat. Dar membrii buni mai stau si de vorba au si rabdare sa se intample lucruri bune.
Avatar utilizator
alexalex101
User Junior
User Junior
Mesaje: 97
Membru din: 18 Sep 2015, 18:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"a doua pasarica in cadru ar putea fi solutia" :))))))))
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

De ce trebuie sa intervina Win,sa iti"atraga"atentia sa mai termini cu exagerarile?!
De cateva ori am vrut sa te provoc la print-screen-uri zilnice cu incasari...dar nu e cazul sa te fac de râs.
Ne-am amuzat destul,incearca sa te concentrezi pe lucruri mai serioase draga mea Mia,si iti doresc,sa vi intr-o buna zi,sa imi dai peste nas.
O seara frumoasa.
Avatar utilizator
mia_m
Mesaje: 19
Membru din: 05 Sep 2016, 19:04
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pregnant87 scrie:De ce trebuie sa intervina Win,sa iti"atraga"atentia sa mai termini cu exagerarile?!
De cateva ori am vrut sa te provoc la print-screen-uri zilnice cu incasari...dar nu e cazul sa te fac de râs.
Ne-am amuzat destul,incearca sa te concentrezi pe lucruri mai serioase draga mea Mia,si iti doresc,sa vi intr-o buna zi,sa imi dai peste nas.
O seara frumoasa.
Am vazut ca ai o problema cu incasari medii, eu stiu s i am vazut modele care depasesc cu greu 10$ pe tura de 8 ore dar sa ti se para exagerata o medie de 300...sau 500 la studio.
Nu am ce si nici cui sa dovedesc niste incasari MEDII.
Si sine simte nevoia sa raspunda off topic, o face din lipsa de activitate.
Eu stiu ca invidia e mare dar daca nu ai nimic relevant de zis, poti sa mai citesti pe forum, te poate ajuta sa iti imbunatatesti incasarile.
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

Bună, tuturor! Sunt un model relativ nou în acest domeniu. Momentan lucrez de acasă, nu câștig sume mari, dar muncesc pentru asta și îmi dau toată silința ca pe viitor să îmi îmbunătățesc câștigurile. Citesc acest forum de aproximativ un an și îl găsesc foarte interesant și benefic. Nu obișnuiesc să postez pe site doar așa ca să mă aflu în treabă, consider că prioritate la postări o au cei cu mai multă experiență care chiar au un cuvânt de spus și în fața cărora mă înclin. Dar de data asta nu m-am putut abține să nu îmi exprim părerea.
Userul „mia_m” susține că ea câștigă aprox 300$ în 5 ore lucrate, la care userul “pregnant87” consideră că sunt niște exagerări. Nu înțeleg de ce ce aceste încasări nu ar fi verosimile. Din câte am ințeles eu, "mia_m" lucrează pe 5 site-uri, dintre care și site-uri cu free chat(Chaturbate, Mfc, Cam4). De ceva timp urmăresc pe Cam4 o tipă, care abia in octombrie are un an de când lucrează și ajunge la payment-uri undeva la 250$/5-6 ore. Cred că este româncă, foarte frumoasă la chip ce-I drept, puțin plinuță și cu sâni măricei și face doar show-uri soft. La fel, mai urmăresc o tipă ce aseară a făcut pe Chaturbate 15000 tokens+ că tipa mai lucrează și pe alte site-uri. Poate unii mă vor critica de ce îmi pierd vremea urmărind modelele, dar consider că model nou fiind este important să îți cunoști concurența, să vezi care sunt modelele de top și payment-urile lor, pentru că văzând payment-urile modeleleor de top poți să îți dai seama de potențialul respectivului site.
Revenind la "mia_m", nu o cunosc personal pe aceasta, dar ținând cont, din cele spuse de ea, că are vechime 7 ani in domeniu și lucrează pe 5 site-uri, raportând la ce payment-uri am văzut la modelele cu numai un an vechime de pe Chaturbate/Mfc/Cam4, 250-300$ chiar nu mi se pare o sumă așa de mare de pe 5 site-uri și cu 7 ani vechime. LOL. Dacă fata venea și spunea că ea câștigă 5$ în 5 ore atunci siguri toți o credeau, dar de criticat oricum era criticată că de ce așa puțin. Dar așa că spune că face 300$/5 ore, de ce e mai greu de crezut?
Deci și prin urmare, ca și concluzie, poate "mia_m" spune adevărul sau poate nu, dar dacă punem în balanță ingredientele, 7 ani experiență de vdc+lucrat pe 5 site-uri same time, 300$ clar nu este o sumă imensă. Totuși, 7 ani sunt mulți, e foarte multă muncă. Poate fata a tras cândva tare și acum culege roadele, acum își permite “luxul” de a face 300%/4-5 ore, poate are potențial. Așa că nu poți să vii și să faci afirmații că cineva exagerează/minte doar pentru simplul fapt că nu vrea să îți facă ție print-screen-uri cu încasările personale. Afirmații pe care le faci fără ca tu să cunoști măcar aceea persoană. Mi se pare o tâmpenie. Până la urmă cine esti tu? Ești doar un username, o persoană pe care ea nu o cunoaște, într-o mare comunitate de videochat. Ce motiv/e ar avea să îți demonstreze tie ceva? De ce ți s-ar justifica ție? De ce ar interesa-o părerea ta? Până la urmă, fata a scris un anunț prin care își arată interesul de a găsi pe cineva cu care să lucreze. Scrie atât ce caută, cât și ce oferă. Poate doar fetei cu care urmează să lucreze este oarecum datoare să îi arate payment-uri, în rest chiar nu are nimic de demonstrat, nimănui. Așa că hai să lăsăm răutățile.
Scuzată să îmi fie îndrăzneala, iar dacă am supărat pe cineva cu acest post, să îmi fie cu iertare. Numai bine tuturor!
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

300$in 4-5 ore e putin ptr mine....de ce imi permit sa o "trag de urechi"!??? Ptr ca minte...Rog " batranii" site-ului sa ma contacteze pe PM...am sa le spun cine suntpe CB(nickname-ul)...vor intra la mine in camera,vom vorbii pe PM ca ,sa nu existe dubii...Apropo,cand eram incepatoare nu imi permiteam sa"ma bag in seama pe aici"...Acum imi permit(cu ajutorul celor de aici,de unde am invatat foarte multe) sa te indrum,sa mai citesti vreo 2 ani cel putin!...Te pup,o seara frumoasa si tie si colegei tale Mia....
PS:-Daca tot imi urmaresti postarile,vezi ca ai 'ratat' le aceea unde intrebam cum pot sa trec pragul de 5k la perioada(2saptamani,sa intelegi...)....si postul in care ma bucuram ca am reusit sa trec de 7k....am ajuns si la 9,6k...dar nu m-am,mai "laudat"... Asa ca,sa ne vedem lungul nasului !..." Urmeaza-ma"..iti doresc!!
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Nu sunt doar un username spre deosebire de tine!..
Sa ma scuze cei in masura sa ma judece,de aici ca "m-am aprins" dar...atata timp cat eram ca domnisoara...incepatoare,mi-am vazut lungul nasului...
Sa nu te pui sa iti tai din nas acum,ca nu rezolvi nimic.
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Ma ambitionat postul lui Lourdes,de acum ceva timp si da...vreau sa trec de 10k deocamdata...si da,pe urma sper sa ii depasesc incasarile....te deranjeaza,domnisoara incepatoare?...
Nu urmaresc,sa te umilesc,doar iti atrag atentia...imi doresc sa ma depasesti!..
Scuza-mi greselile...in pauzele mici cand "se linistesc" si larca dorm "clientii" mai pot face si greseli gramaticale.
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

Gizăz! Pe mine nu mă interesează încasările nimănui, că sunt 1000$, că sunt 10$, mi-e egal! Doar că mi s-a părut răutăcios postul tău. Bravo ție și baftă în continuare! Când am zis că ești un simplu username m-am referit la faptul ca că respective mia_m nu te cunoaște, pentru ea ești o persoană necunoscută și în fața căreia nu are nicio obligație să se justifice.
Că urmăresc postările tale? Eu urmăresc toate postările pe forum, indiferent ale cui sunt. Nu am nimic personal cu tine, doar că nu îmi plac răutățile și uneori simt nevoia să echilibrez balanța. Te văd mult prea agitată, da fii mai relaxată un pic că nu pică cerul.
Și da, pe mine nu mă deranjează că sunt un simplu username pe acest forum. Și că îmi dau nas? Exagerezi enorm. Tu mă umilești pe mine? Să fim serioși. Până la urmă ce am zis eu și ce ai înțeles tu…
Pe mine nu mă deranjează încasările nimănui și nu am simțit niciodată nevoia să acuz pe cineva că minte în legătură cu încasările pentru simplul fapt că nu mi se justifică mie. Pregnant87, ori faci 1000$, ori 10000$ este egal pentru mine că doar nu-s ai mei. Și pentru simplul fapt că sunt începătoare în domeniu, nu văd de ce nu aș avea dreptul să îmi exprim părerea. Sunt persoană fizică independentă la fel ca și tine model experimentat care ești! Trăim într-o țară democrată în care fiecare are dreptul să se exprime cum dorește, fie că este profi intr-un domeniu, fie că nu. Amândouă suntem oameni, gândim, trăim, respirăm și avem opinii. Tu nu poți mie să îmi îngrădești dreptul la opinie pentru simplul fapt că nu fac 9,6k la perioadă.
Și până la urmă nu mi-am dat cu părerea într-un post de o importanță deosebită încât să se schimbe ideologii și să creeze conspirații. Doar că nu suport răutățile. Atâta tot. Că ai 100$ la perioadă, că ai 9,6k asta nu te schimbă ca om, până la urmă tu îi faci pe bani, nu ei pe tine! Și eu am încheiat discuția, pentru că eu oricum zic una și tu înțelegi ce vrei. Eu sunt sătulă de polemici așa de dragul lelii. Peace!
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

Citisem un post în care userii vechi spuneau că deși comunitatea s-a mărit, userii noi nu postează nimic doar vin, iau informația și pleacă. Păi cum, doamne, să posteze dacă și ei la rândul lor primesc răspunsuri de acest gen? Deci userii noi nu trebuie (citez):“să ne permitem să ne băgăm în seamă pe aici ca începători și trebuie să ne vedem lungul nasului”. În concluzie, userii care sunt modele începătoare sunt niște prostovani, niște animale care nu au opinii și care nu trebuie să aibă niciun cuvânt de spus. Din ce a spus pregnant87 eu asta am ințeles. Și că trebuie să o urmăm pe ea. Și cum suntem niște animale, ea va sta în fața noastră ținând hamurile, iar noi animalele, în spatele ei, urmând-o umili :arrow: . Numai Isus a mai spus în Biblie că trebuie să îl urmăm, probabil te crezi și tu ceva zeu, că altfel nu îmi explic :D . Ce te face să crezi că eu aș vrea să te urmez pe tine? Consider că fiecare are viața lui și își urmeaza propria cale. Eee, sunt de acord că toți avem în viață modele/exemple, dar cu siguranță nu ești tu modelul pe care eu vreu să îl urmez.
Si ținând cont că userii noi nu trebuie (citez):“să ne permitem să ne băgăm în seamă pe aici ca începători și trebuie să ne vedem lungul nasului”, cu siguranță asta va fi ultima mea postare și la fel ca și ceilalți useri noi, voi veni, voi lua informația și voi pleca. Numai bine tuturor!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Fetelor piua!Userul mia deja a fugit si voi va certati in continuare.
Da,fiecare are dreptul la opinie si nu trebuie sa coincida...

Va rog sa nu va certati pe un post care nu are nici o importanta.Mary,in timp o sa inveti sa mirosi si fake userii:)Pregnant a fost mai acida pt ca a mirosit ceva.In orice comunitate exista oameni ok,tepari infecti care par painea lui Dzeu,oameni care nu au ce face cu viata lor si mai agita spiritele.etc.

Ramai pe forum si incearca sa nu mai pui la suflet sau sa iei personal anumite posturi,vei vedea in timp si de ce.

Bafta acolo si sper sa nu-ti iei jucariile si sa pleci:)
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Subscriu ce a spus Isa...In timp vei vedea si de ce!
Sigur am fost mai acida,si poate mi-au scapat unele cuvinte ce nu trebuiau spuse...Scuze,o seara frumoasa si plina tuturor.
Avatar utilizator
Andrey75
Mesaje: 13
Membru din: 13 Sep 2016, 22:37
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna @mia_m ... un tip nu te tenteaza ?
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”