Ohmibod sau Lovense Lush?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Bamby
Mesaje: 17
Membru din: 11 Iun 2016, 18:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Puteti va rog frumos sa imi spuneti care este mai bun dintre Ohmibod sau Lovense Lush ? (Pt.a folosii pe CB ) As dorii sa cumpar ce este mai ok..multumesc frumos
SoulCams Models Studios wanted
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Vrei sa urmezi turma si sa faci parte din ea atunci Lovense. Vrei sa iesi din tipare atunci Ohmishock.
Faceti bani cu Chaturbate,cele mai multe posibilitati de castig:
http://adf.ly/1Sp798
Morningstar
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 10 Mai 2016, 16:32
Localitate: Transylvania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sau ambele, oricum paleta de jucarii e destul de vasta.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

readyforyou29 scrie:Vrei sa urmezi turma si sa faci parte din ea atunci Lovense. Vrei sa iesi din tipare atunci Ohmishock.
@readyforyou29 te referi la Nora Lovense sau la Lush Lovense ? :lol:

Al doilea , din tutorialele de pe YouTube , pare o unealta de tortura medievala de pe vremea Inchizitiei Franceze , la ce traiectorii neasteptate poate lua , tot pe neasteptate ...

Intreaba fata mai intai cum sta cu inima , e usor de spus " Ia-l pe ala , ia-l pe celalalt ! " :lol:

Mie , mi-ar fi teama sa recomand ceva , fara ca mai inainte sa stiu daca , viitoarea utilizatoare poate avea orgasme clitoridiene sau doar vaginale , daca tot este nevoita sa-l foloseasca !!
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Google eu nu recomand la nici o fata sa faca pe bune cu jucariile Ohmibod. Majoritatea modelelor folosesc acum Lush. Asta e trendul. E misto ca arata si timpul de reactie daca e setata ok jucaria.
Mai nou e promovat Ohmishock de catre un model strain. Are si aplicatie special creata pentru ea. Dar aparatul in sine e foarte scump si tipa chiar se curenteaza pe bune.
In schimb romancele care se folosesc de acea aplicatie folosesc o altfel de jucarie in genul a ce vand eu acum si mimeaza foarte mult. Pentru membrii care dau tips conteaza foarte mult sa creada ca detin controlul , ca "tortureaza" modelul.
Faceti bani cu Chaturbate,cele mai multe posibilitati de castig:
http://adf.ly/1Sp798
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Stii tu ca mimam? :)))
Incearca sa folosesti unul,nu doar sa le vinzi...avand in vedere ca nu poti sa il folosesti "in pussy" vei traii cele mai frumoase orgasme :))
Invidia asta !!
Ce te doare capul daca se mimeaza sau nu??
Cu cat esti mai buna "actrita" cu atat faci mai mult....e simplu :)
Have fun ! :P
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

@Bamby cel mai bun este ohmibod ptr ca nu trebuie sa stai goala :)
Lovense Lush te obliga sa stai nude tot show'ul,daca folosesti ohmibod mai faci bani si din flash-uri :)
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

pregnant87 scrie:Stii tu ca mimam? :)))
Incearca sa folosesti unul,nu doar sa le vinzi...avand in vedere ca nu poti sa il folosesti "in pussy" vei traii cele mai frumoase orgasme :))
Invidia asta !!
Ce te doare capul daca se mimeaza sau nu??
Te-ai aprins cam tare graviduto! Fiecare face cum il/o duce capul. Si fiecare intelege ce vrea din ce am zis. Nu trebuie sa luati de bun ce zic eu.
Faceti bani cu Chaturbate,cele mai multe posibilitati de castig:
http://adf.ly/1Sp798
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hai ma @pregnant :lol: :lol: :lol: :lol: a dat si omu' un sfat :lol: :lol: :lol: :lol: -prietenesc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bamby
Mesaje: 17
Membru din: 11 Iun 2016, 18:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pregnant87 scrie:@Bamby cel mai bun este ohmibod ptr ca nu trebuie sa stai goala :)
Lovense Lush te obliga sa stai nude tot show'ul,daca folosesti ohmibod mai faci bani si din flash-uri :)
@pregnant87 multumesc frumos pt. sfat :* am observat ca,cu Lovense Lush trebuie sa stau nude din cauza antenei pt a face conectiunea..
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

DarkBOO scrie:Hai ma @pregnant :lol: :lol: :lol: :lol: a dat si omu' un sfat :lol: :lol: :lol: :lol: -prietenesc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Darkule , eu credeam ca toti cei care au o cat de mica tangenta cu CB - fac parte asa - dintr-un fel de secta masonica , adica se inteleg din priviri :lol: , nu se impung , nu se inteapa reciproc , dezideratul final (nedeclarat , dar sustinut mutual ) fiind victoria suprema asupra traditionalistilor :)))

Crezi ca asistam la o canibalizare din interior ? Sau , ar fi nevoie de o cooperare mai stransa intre vanzator/teoretician -cumparator /practicant ?
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Ha ha ha..ce am mai râs :)))
Googlefun ai dreptate,doar ca secta are si ea niste reguli...nu ma intepa,ca te ințep :D
DarkBOO,unde este sfatul? :)
readyforyou29,acum imi dau seama ca,nu trebuia sa ma aprind....poate raman iar graviduța :)))
Love you all
Cel mai tare forum ever :)
readyforyou29
User Activ
User Activ
Mesaje: 248
Membru din: 06 Feb 2011, 14:58
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

pregnant87 scrie:acum imi dau seama ca,nu trebuia sa ma aprind....poate raman iar graviduța :)))
:D Ai grija. Folosirea pe bune a jucariilor poate produce efecte neasteptate!
Faceti bani cu Chaturbate,cele mai multe posibilitati de castig:
http://adf.ly/1Sp798
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pregnant87 scrie:Ha ha ha..ce am mai râs :)))
Googlefun ai dreptate,doar ca secta are si ea niste reguli...nu ma intepa,ca te ințep :D
DarkBOO,unde este sfatul? :)
readyforyou29,acum imi dau seama ca,nu trebuia sa ma aprind....poate raman iar graviduța :)))
Love you all
Cel mai tare forum ever :)

A zis omul ca nu recomanda realul, nu vad unde e problema pana la urma... :oops: :oops: :oops: Dar fiecare pana la urma lucreaza cum poate/cum stie/cum i se potriveste/cum ii e mai bine. Nimeni nu judeca performantele modelelor de pe Cb, nu a spus nimeni ca e easy ce se petrece acolo cu acele jucarioare... Adica ar trebui sa va intelegeti :D
P.S. :Chiar are importanta daca se face real sau se mimeaza? :oops:
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Nu are importanța,atata timp cat treaba merge...si merge :)
beyou
Mesaje: 40
Membru din: 28 Dec 2011, 18:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Buna tuturor!
Am o intrebare: ma gandesc si eu daca sa imi cumpar sau nu, lovense lush, m-am uitat la fetele care folosesc, m-am uitat la tutorialele de pe youtube despre cum se foloseste/seteaza jucaria si citesc aici in posturi ca multe fete si mimeaza, cand de fapt jucaria nici nu vibreaza, fapt la care ma gandeam si eu ca se poate asa ceva, pt ca e clar ca nu toate fac pe bune, iar eu doresc sa fapt fake cu ea; dar nu inteleg cum se poate dezactiva ca sa nu mai vibreze, dar in asa fel incat sa nu arate asta membrilor, astfel incat ei sa creada ca jucaria vibreaza ?
beyou
Mesaje: 40
Membru din: 28 Dec 2011, 18:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

nu este nimeni pentru a raspunde intrebarii mele?
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

Sa iti răspund la întrebare strict!... da se merita,dacă ești actrița buna scoți investiția intr-o zi :)
Avatar utilizator
pregnant87
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 151
Membru din: 26 Iun 2014, 01:45
Has thanked: 11 times
Been thanked: 8 times

O zi însemnând 2-3 ore pe #lovense ... nu te mai uita pe YouTube !!!... baga jucăria și fa bai :)
beyou
Mesaje: 40
Membru din: 28 Dec 2011, 18:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

pregnant87 scrie:Sa iti răspund la întrebare strict!... da se merita,dacă ești actrița buna scoți investiția intr-o zi :)

multumesc pentru raspuns, dar nu mi-ai inteles intrebarea.....
ea suna cam asa: cum poti face fake cu jucaria, astfel incat membrii sa nu isi dea seama ca ea nu e activata ca sa vibreze....intreb asta, deoarece am vazut ca s-a si scris asta in discutii aici pe forum, plus ca si logic te poti gandi ca nu toate fac pe bune ....sper ca acum m-am facut inteleasa....
beyou
Mesaje: 40
Membru din: 28 Dec 2011, 18:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

nu doreste nimeni sa raspunda?
si cum se mimeaza cu lush ,ca sa nu vibreze jucaria in tine? cum se seteaza ca sa nu vibreze pe bune la tipsuri?
multumesc anticipat de raspunsuri...
beyou
Mesaje: 40
Membru din: 28 Dec 2011, 18:42
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

chiar nimeni nu doreste sa raspunda intrebarii mele?
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”