Sa zambim de 1 Aprilie :)

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Beneficii :

- Legalitate si transparenta : la (am sters numele) Studio utilizam numai forme legale de angajare, asigurandu-ti astfel respectarea tuturor drepturilor in calitate de angajata. Nu lucram cu contracte ilegale de colaborare/cedare drepturi autor/ contract de comision, care nu se aplica acestui tip de activitate. Poti opta fie pentru un contract individual (pe perioada nedeterminata) cu salariu fix + bonusuri, fie pentru un contract bazat strict pe procentaj din castigurile tale.
- Program PART-TIME ( 4 sau 6 ore) sau FULL TIME
- Comision intre 60% si 80% - Suntem singurul Studio care iti ofera, legal, un procent de 60% pentru inceput, urmand ca aceasta sa creasca, in functie de realizarile tale, pana la 80%.
- Training constant si inovator : Trainingul dureaza 30 de zile cel putin, pentru ca intelegem cat de important este sa ai parte de suport si de sfaturi inca din prima zi.
- Castig garantat prima luna 3200RON - Daca optezi pentru program Full Time si contractul bazat pe procentaj.
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Sa zambim...
" De ce n-ai zis ... noi le vindem pe ale noastre, pret redus cu 70% de la 10 milioane de euro la 3 ... valabil doar azi :) "

:lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Studio20 scrie:
Beneficii :

- Legalitate si transparenta : la (am sters numele) Studio utilizam numai forme legale de angajare, asigurandu-ti astfel respectarea tuturor drepturilor in calitate de angajata. Nu lucram cu contracte ilegale de colaborare/cedare drepturi autor/ contract de comision, care nu se aplica acestui tip de activitate. Poti opta fie pentru un contract individual (pe perioada nedeterminata) cu salariu fix + bonusuri, fie pentru un contract bazat strict pe procentaj din castigurile tale.
- Program PART-TIME ( 4 sau 6 ore) sau FULL TIME
- Comision intre 60% si 80% - Suntem singurul Studio care iti ofera, legal, un procent de 60% pentru inceput, urmand ca aceasta sa creasca, in functie de realizarile tale, pana la 80%.
- Training constant si inovator : Trainingul dureaza 30 de zile cel putin, pentru ca intelegem cat de important este sa ai parte de suport si de sfaturi inca din prima zi.
- Castig garantat prima luna 3200RON - Daca optezi pentru program Full Time si contractul bazat pe procentaj.
Nu trebuia sa stergi ... este eldiablo Studio si ai uitat sa copiezi din oferta mea si oferta pentru studiourile legale , noi la eldiablo Studio angajam si studiouri legale oferindu-le urmatoarele avantaje :

- le facem SUPERMAXIMEGA legale nu doar legale cum sunt ele
- program intre orele 18 si 21 + acces liber la programele de la bulgari pana la ora 24
- comision intre 99% si 101% in functie de numarul de femei de serviciu si zugravi pe care il au in organigrama
- Training-uri constante si inovatoare doar Adidaz si Nikey - training-urile vor dura intre 6 si 18 ani pentru ca fabrica din China foloseste otel si alte materiale de urmatoarea generatie dupa ultima generatie
- Castiguri garantate in prima luna intre 230 mii si 10 mil euro - Daca opteaza pentru programul Ogica si bazat pe investirea a 98% din castiguri in schema eldiablo 1 din 6999999
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Asa arata femeia de servici de la noi .
Fost model si ea in top 5 ImLive .Are conturile blocate momentan ...

Imagine


Cei mai vechi poate o recunosc .Ea este ,Yvonne :wink: !

..................................................................................................................

Later edit .Eu scriu acum, Yvonne .Ma lasat sefu' putin la tastatura ,pana se usuca holul pe care tocmai l-am spalat( Ufffff ,fac o mizerie de nedescris muncitorii astia! :cry: ) . Cand voi avea concediu , sefu' a zis ca imi da voie sa vin ca trainer la studio20 . Le pot urca pe majoritatea , acum depinde si de ele cum au fost formate ...dar eu zic ca nu va fi greu ...(pt mine) :lol:
Bye bye love :roll:
Yours,
Yvonne .Ciao baby :D Muahh
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

I'm back :wink:
Tot eu sunt ,Yvonne . Muaahh :D
Eu nu am cont aici , dar sefu' ma lasa sa scriu cand vreau io . :wink:
Poate va intrebati ce pretentii am .Pecuniare ma refer . Eu zic asa : pentru orice model care il voi ridica peste 2000 /perioada , pretind (si de obicei obtin ) ,un ...sa zicem 80% comision.
Este vorba de 80% doar din ce va depasi 2000 /perioada .Adica eu fiind blonda , ma vad obligata sa explic mai bine : doar diferentei I se va aplica 80 % . Poate va ganditi ca e mult , dar Nu , nu este .Vor ramane o gramada de bani si pt studio20 . Trust me .Muahhh :D
See ya ,lover :lol:
Muahh .
Yvonne :wink:
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Imagine

WOW
Am reusit sa-mi pun singura poza aici . Nu e greu....

In ciuda faptului cum arat ,cunosc si eu foarte bine conceptul de smart videochat .Nu e asa greu cum pare ,va spun io ...
Mult mai greu mi se pare sa stau departe de ... dildo . Si lui ii este greu departe de mine , simt asta .
Asta in conditiile in care , nici in timpul liber nu stam prea departe unul de celalalt ...
Cred ca e atractia despre care nu se prea vorbeste ,dintre om si plastic .
Bye bye , muahhh :D :D
Forever yours,
Yvonne

P.S Va marturisesc un secret ,ca tot va vad simpatici :lol: Muahh
Eu sunt trainerita care a luat-o de la zero pe spia@ ,sper ca va place ce a iesit .Tot eu i-am bagat in cap si cu sala si cu Mall-ul .Acum nu-mi mai raspunde la telefon , probabil s-ancurcat cu ala de la gym .Dar nu-i problema ,vine ea .Asa face mereu cand ramane fara bani ,vine in lacrimi la trainerita .:)
Inca ceva , sper sa nu ma dati de gol acum .Ea doar viseaza sa arate ca mine .Recunosc ca-i admir ambitia ,ea fiind mai pitica si putin dolofana , cu aripioare laterale ,stiti voi .Dar pe cam da bine ,sunt mandra de ea .Pupici :P
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”