Workshop pentru studiouri - Februarie 2014

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

noi suntem deja aici si tin sa myltumesc lui alex pentru ca a ales acest hotel. sunt placut surprinsa, asteptam ceva mai rau))
azi, exploram imprejurumile si hotelul, si miine sa fim fresh si gata pentru workshop. daca ceva, suntem in 203 si vom fi bucurosi de oaspeti.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
SoulCams Models Studios wanted
black&white
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 05 Feb 2014, 10:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu sunt model independent insa daca ar fi sa-mi exprim o dorinta ar fi urmatoarea: in urma cestor intalniri modele din Ro (implicit studiourile) sa fie tratate ca si cele din tarile `serioase`. Mi se pare aberant sa primesti un procent mai mic pe site-uri sau sa ti se ceara acte in plus la inscriere doar pentru ai (ne)sansa sa fii cetatean roman.

Spor la treaba si mai mult spor la distractie :D
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

OK! BIG DAY! So.... LET'S GET READY TO ROMBLE!!! :D

Cuvântul care m-a izbit tot timpul când am citit ce scria Alexiss in legatura cu acest eveniment a fost "evolutie". Fara sa vreau, m-a dus cu gândul la S.Jobs si la felul cum i-a inlaturat din "viata" lui pe cei care nu puteau tine pasul cu visele lui. Faceti ca aceasta industrie sa evolueze fara a "calca pe cadavre".

Mult succes cu evenimentul va doresc si sa fiti calauziti de bune intentii!

Si DA! Inca va invidiez ! :mrgreen:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

SFG, nu sunt eu in masura sa vorbesc de evolutia domeniului, ca nu fac parte din domeniu, sunt doar spectator. Domeniul va evalua intr-un fel sau altul indiferent de vointa noastra. Ce face Alex e incercarea de manifestare a vointei, tocmai pentru a incerca sa poata controla evolutia spre ceva constructiv si de ce nu cat mai profitabil pentru cei ce lucreaza in domeniu.

Evolutie inseamna si a aprinde o lumanare cadavrelor si cu sau fara compasiune trecut mai departe. A fost tot alegere personala a unora sa nu mai respire. Pentru cei ce au inca pulsul ridicat e o involutie sa stea prea mult "plangand" pe cei ce din diverse motive au ales sa "moara".

De asta am si remarcat ipocrizia unora care se "plang" ca modelele sunt marginalizate. Pai nu e asa. Ele o fac. Cate au fost la summit la Budapesta? Cate se vor duce la Barcelona? Ce le opreste? Se vor tot face intalniri si vom vedea cate vor veni...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Spunea cineva ca doi oameni pot privi la acelasi lucru dar sa-l vada diferit. Ceea ce pentru unii poate parea un cadavru, pentru altii poate parea un corp ce poate fi re/adus la viata. Tocmai de accea am spus sa nu se calce pe cadavre. Acestea pot fi ocolite, nu e nevoie sa se calce pe ele. Domeniul va evolua si cine nu va face fata se va autoexclude, nu e nevoie sa calce nimeni pe ei si nici sa stea prea mult "la capataiul muribunzilor" cazand astfel in involutie. Dar nu trebuie sa li se ia sansa la "o viata" daca o doresc, indiferent ca in aceasta viata vor alege sa isi agate de brat un Chanel sau o imitatie din Obor.
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am ajuns si noi :):). Frumoasa vremea la Predeal. Abia astept sa meet you guys, pana una alta cred ca I shall attend the pool..

Have a wonderful day all!

Alexandra.
Echipa l.o.l.a.a. studios
Dream Outstanding!

Mail: manager@lolahighclass.ro
Telefon: 0753.114.479 / 0753.114.469
Website: www.lolahighclass.ro
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

da eu cred ca evolutia asta nu are ca scop eliminarea modelelor ,ce mare lucru sa respecti ce ti se cere pe site e ff simplu respecti si te incadrezi in standarde ,investesti in aparatura impusa etc ,wow cata gravitate parca ne dam masteru :mrgreen:

intr adevar sunt si modele oricat le -ai explica fac tot cum le taie capu ,si se mira ca nu au trafic ,si al dracu site ce mai tine cu unele si intr adevar s-au dus la vale mult...dar ele tot nu pricep ce si cum !

asa in general depinde si cu ce te multumesti ca daca vrei sa faci njpe mii si nu reusesti neam normal ca ti se pare ca ai ''murit'' ahahah
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Suntem aici. Unde sunteti? Pentru cine doreste am gasit o masa jos in hol. Mai sunt 5 locuri libere. Doar ce comandam ceva de baut. Sunt intr o camasa in carouri si blugi :))
topstudio
Mesaje: 15
Membru din: 09 Oct 2013, 10:40
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Suntem la Miorita. Intreaba la receptie unde e! :)
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

OK, inapoi acasa. Imi pare rau, si imi cer scuze celor carora nu am apucat sa le spun LA REVEDERE. Am avut o problema urgenta si am plecat foarte, foarte repede. Ca idee la 19.00 eram in masina la 20.30 eram in Bucuresti.

Revenind la ceea ce s-a intamplat la Summit, mi-a facut mare placere sa va cunosc pe toti, sunteti niste oameni minunati, majoritatea. Zic majoritatea pentru ca nu se putea sa ii plac chiar pe toti, pe unii nici nu i-am cunoscut :) Chiar daca sunt de parere ca am experienta, am de invatat de la voi toti cate ceva, si de la cei mici si de la cei mari. Toti suntem diferiti, si avem abordari diferite a situatiilor. Speakerii au fost de mare calitate, si mi-am exprimat atat public cat si privat multumirile si aprecierea la sfaristul fiecarui seminar. Organizarea foarte buna, in rest lume multa si restransa. Un detaliu la care ar fi bine sa mai lucram pe viitor.
Ceea ce m-a surprins este ca au fost persoane care si-au tinut ecusoanele intoarse pe toata durata evenimentului. Hai ma, chiar asa, la ce ati mai venit sincer :))? Va era rusine de studiourile care le reprezentati? Aveati nume urate? Serios...

In rest sper sa mai existe si alte evenimente de acest gen. Mi-ar place mult, ca in urmatoarele intalniri sa ne discutam public problemele intampinate si sa gasim impreuna niste solutii convenabile. Mi-ar place mult sa nu mai vad bisericute.

Astfel vom deveni mai mari si mai frumosi. Salut si pe data viitoare, inca o data imi cer scuze ca nu v-am salutat personal pe fiecare in parte!
Avatar utilizator
Anonymous2You
Mesaje: 45
Membru din: 14 Dec 2011, 07:13
Localitate: Faurei / Bora Bora
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mie mi se intorcea ecusonul cand mergeam, din cauza burtii. Lasa ca fac eu patratele intr-o zi cu soare :P
I'd rather live a life of Oh Well's than a life of What If's.
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Felicitari Alex pentru organizare. A fost o reusita. Multa informatie interesanta, dar ce m-a surprins foarte tare a fost faptul sa aflu ca Markus nu mai e numarul 1. Asta da surpriza sa constat ca a fost detronat.

PS1: Versace (Alex), vinul tau mai trebuie testat candva :)
PS2: M-am intors cu toate prezervativele acasa!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

WinXPfather scrie: ... PS2: M-am intors cu toate prezervativele acasa!
Then it must have been LOVE ... or blowjob :mrgreen:

PS: Was it that bad? :lol:
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Well,well,ne-am intors de la summit,ce pot sa spun,am cunoscut oameni absolut minunati acolo,m-am simtit extrem de bine,mi-am fct noi prieteni,pe cei vechi cu drag i-am revazut,am invatat multe lucruri interesante acolo si mi-am tras propriile concluzii.Pentru mine a fost un succes,organizarea impecabila,felicitari lui Alexiss pentru toata munca,pentru ca va asigur ca a fost ceva munca,pentru profesionalism si pentru ca a demonstrat ca si noi romanii putem sa fim profy,multumesc ambelor forumuri Adultwebcamstars si Adultvideochat,fara aceste forumuri nu am fi avut ocazia sa ne cunoastem poate niciodata.
Va salut pe toti si mi-a facut mare placere sa fiu cu voi,sa socializam,sa invatam lucruri noi si de ce nu sa legam prietenii care pot fi durabile.Evident asa cum a spus si Versace(Alexandru),era practic imposibil sa cunosti pe toata lumea si sa socializezi,mie mi-ar fi placut sa fie o masa mare la care sa stam toti dar din pacate nu a fost posibil si nici timpul scurt nu ne-a permis asta plus ca am avut impresia ca au fost oameni care nici nu au vrut sa fie cunoscuti :)
Mi-a facut placere sa-l cunosc pe Felix ,sotia si blonduta,spre rusinea mea nu am retinut numele:)),pe Sebi si Andreea,pe prietenii mei mai vechi de la Tg Mures,pe Mircea de la United,pe Alexandra de la Lola,pe Razvan de la Envy me un tip de nota 20 si un om cu niste idei foarte tari,pe Clara,pe Nadia cea mai simpatica moldoveanca,pe Iulia si Alin de la VIP,pe Versace(Alexandru si vinul lui:))),pe annon (simpaticul cu ecusonul buclucas)pe Doru si Soimulica chiar daca ne cunoastem de multi ani mi-a facut placere sa va revad,pe Luci la fel si nu in ultimul rand pe bunii mei prieteni Adrian (Glamour) si inegalabilul Marius(winx) si ma bucur ca l-am cunoscut si pe Sexy probabil unul dintre veteranii industiei videochat precum si pe Christian de la Xlovecam un om deosebit si foarte saritor .De altfel mi-a facut o deosebita placere sa-l cunosc pe Raul Cristian un om deosebit de modest si popular pentru valoarea pe care o are in industria adult,ii multumesc inca odata pentru cuvintele frumoase pe care mi le-a spus dupa seminarul meu si ii doresc mult succes.
Daca am uitat pe cineva il rog sa ma ierte si sper sa nu ma penalizeze prea mult,mi-a facut placere sa va cunosc pe toti cei cu care am interactionat si sper sa o mai facem.
Sper ca aceasta experienta sa se mai repete in viitor si cu siguranta vom fi prezenti.

P.S.Totodata sper ca am spulberat si mitul cum ca Pocahontas este barbat si ce s-a mai vehiculat in trecut :lol:
P.S.2 Cei care nu au venit sunt cei care au pierdut,mari,mici sau cum suntem toti avem de invatat unii de la altii pentru ca indiferent cat de destept esti sau crezi ca esti ,cu siguranta este cineva mai destept decat tine.

Va pup pe toti!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
AdrianWSS
Mesaje: 28
Membru din: 08 Feb 2014, 03:51
Localitate: Timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut, spre rusinea mea e primul meu post aici, am cam neglijat adultvideochat.ro in detrimentul adultwebcamstars.com, dar de azi am cont si aici!
In alt ordine de idei, trebuie sa spun ca acest summit a fost pur si simplu incredibil, din toate punctele de vedere, organizare, emulatia creata in jurul lui, oamenii ce i-am cunoscut acolo, "summit-ul de noapte" cei care stiu despre ce vorbesc :mrgreen: :D , si tot ce s-a intamplat acolo nu poate fi decat de bun augur si benefic pentru noi toti. Sper ca acest summit sa dovedeasca si sa fie perceput ca nu a fost in zadar, proiectul sunt convins ca va mai avea episoade si nu trebuie decat sa fim fericiti ca Alex a avut aceasta initiativa si sa ii multumim lui in primul rand, dar sa nu uitam ca fara implicarea noastra a celor prezenti acolo(si nu doar o mana de oameni, ci sala plina, cred ca 150) fie ei sponsori sau simpli invitati feedback-ul nu ar fi fost asa de pozitiv! Eu voi sustine oricand, si cu tot ce voi putea asemenea evenimente ce vor mai avea loc!
Adrian, Web Star Studio
YumYum
Mesaje: 17
Membru din: 22 Dec 2013, 13:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Atentie la neatentie.
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:Well,well,ne-am intors de la summit,ce pot sa spun,am cunoscut oameni absolut minunati acolo,m-am simtit extrem de bine,mi-am fct noi prieteni,pe cei vechi cu drag i-am revazut,am invatat multe lucruri interesante acolo si mi-am tras propriile concluzii.Pentru mine a fost un succes,organizarea impecabila,felicitari lui Alexiss pentru toata munca,pentru ca va asigur ca a fost ceva munca,pentru profesionalism si pentru ca a demonstrat ca si noi romanii putem sa fim profy,multumesc ambelor forumuri Adultwebcamstars si Adultvideochat,fara aceste forumuri nu am fi avut ocazia sa ne cunoastem poate niciodata......

Va pup pe toti!
Iza, daca era facebook, dadeam si Like si Share la postul tau, asa pot doar sa va multumesc, atat tie cat si lui Iulian pentru ca sunteti asa cum va stiu, niste prieteni deosebiti.
Mi-a facut deasemenea o deosebita placere sa cunosc lume noua pe care o stiam doar virtual, sau cu care m-am auzit la telefon - se stiu ei :)
Summitul a fost super, felicitati oraganizatorilor.
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
LolaHighClass
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 10 Noi 2012, 00:22
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Salut tuturor,

A fost frumos! A fost de vis - in special pentru un prim eveniment. A fost de un super calibru! Am cunoscut oamenii din spatele unor nickname-uri speciale, oameni la randul lor speciali. Am auzit niste speech-uri care m-au emotionat foarte tare - in special al Pocai - are un mod de a vorbi din pasiune, mie personal mi-au dat lacrimile si pentru asta vreau sa ii multumesc si sa o felicit aici pe blog - fiti atenti la fiecare sfat al ei, pentru ca aveti multe de invatat. Sunt multe lucrurile cu care am plecat de acolo - idei bune si foarte bune, emotii puternice care dau un entuziasm greu de doborat. Sunteti multi cu aceeasi viziune ca si a mea, insa cu mult mai multa valoare si experienta, pot doar sa ma rog ca in timp sa capat si eu aceasta experienta. Am avut emotii multe, m-am si balbait la sfarsit la feedback-ul de pe camera - ma gandeam - uite si eu mica aici intre giganti - imi spun si eu parerea. Dar a fost bine, pana la urma urmei emotiile sunt constructive - creaza un entuziasm de neegalat. Imi cer scuze daca nu am socializat prea mult cu fiecare dintre voi - toti ati fost exceptionali, insa eu sunt mai "micuta" si consider ca ar trebui momentan sa stau in banca mea, sa invat mai multe, sa ajung si eu la un anumit nivel pentru a putea sa am si eu ce sa impartasesc cu voi.

Felicitari lui Alex pentru organizare! A fost super - super. :) Vorba lui PARADIZ - Studioul Super - Super, la Alex a fost ceva de genul AWSummit Super - Super!

Din partea Lola - sau Alexandra, va doresc o zi frumoasa si un an prosper!

La Barcelona nu cred ca voi reusi sa ajung, am un proiect nou in lucru, insa la Praga sigur voi ajunge in vara, dar poate pana atunci se vor mai face si alte workshop-uri!

Kiss you all!
Echipa l.o.l.a.a. studios
Dream Outstanding!

Mail: manager@lolahighclass.ro
Telefon: 0753.114.479 / 0753.114.469
Website: www.lolahighclass.ro
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Uhhh nici nu stiu cu ce sa incep....In primul rand felicitari organizatorilor Alex,Ionut si restul stafului...a fost foarte,foarte bine organizat FELICITARI...Au mai fost tentative care au avut un feedback pozitiv si aici nu pot sa nu amintesc tentativa Pocai de anul trecut unde din cate stiu s-au adunat si acolo destul de multi :)...Am asociat fete la nickname-uri si asta ma bucura foarte mult...Au fost multe lucruri care le stiam,dar am vazut lucruri de care am ramas masca (Razvan ENVYme,SUPER tare :) )
Am fost impresionat de simplitatea si modestia tuturor...Trebuie sa mentionez niste nume si le multumesc in mod deosebit pentru atentie...Isa si Iulian(va asteptam oricand),Sebi si Andrea ( si pe voi va asteptam oricand :)) ) Adrian Glamour (sper sa vii cat mai repede) Marius WinXp (esti exact cum mi te imaginam), Felix (tot respectul), Clara (ne vom vedea mai des de acum), Nadia si Sasha(super zambitori :D )cei de la Cluj,de la Iasi,cei de la Constanta cu totii a ti fost minunati :)...
Am un singur regret cu privire la acest summit si anume acela ca nu l-am intalnit pe Ionut,Sad...ii transmit multa,multa sanatate si de abia astept sa te cunosc :)
Sper sa mai fie intalniri de genul,noi sigur vom fi prezenti :)...Si sper sa ne revedem in Sitges cat mai multi :)
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Avem poze si filmulete !
Pana ce site-ul evenimentului va fi gata , le gasiti aici :
https://www.facebook.com/awsummit

Maine seara (marti) are loc o intalnire foarte importanta pentru comunitatea noastra , un prim pas si speram noi un prim rezultat .

Pana la sfarsitul lunii voi anunta data si locul urmatorului eveniment .

Multumesc tuturor pentru sprijin , ajutor , sponsorizare , participare , etc.
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
Versace
VIP
VIP
Mesaje: 320
Membru din: 18 Mai 2005, 04:46
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Pana la sfarsitul lunii voi anunta data si locul urmatorului eveniment .
Wow you're fast. Lasand la o parte evenimentul in sine, imi place foarte mult ideea organizarii a astfel de intalniri. Eu vad mai departe de latura constructiva a summitului, si vad partea sociala. E dragut sa stai de vorba cu altii la fel ca tine, sa poti socializa cu cei care au aceeasi viziune cu a ta, sa nu fie nevoie sa ocolesti subiectul "cu ce te ocupi" (nu este cazul meu, eu am trecut de mult de acest pas), sa poti vorbi liber despre niste intamplari, idei si ganduri pe care altii le-ar gasi anapoda si mai ales sa reintalnesti oameni care ti-ar face oricand placere sa ii vezi/auzi :)
Am intalnit oameni superbi cu aceasta ocazie, nu mi-am putut exprima creditele public, nu am vrut sa omit sau sa dezamagesc pe nimeni.

Pana atunci ar fi cazul ca cei care ati fost la AWSUMMIT din partea studiourilor, sa vedeti lumea si prin prizma pietelor voastre de desfacere "siteurile". Asa ca locuri sunt, 200 AVION, 320 INTRAREA, 150 CAZAREA, 200 DE CHELTUIALA. Cine are 850 EURO stransi sa ii foloseasca:

http://www.theeuropeansummit.com/en/registration

Cine nu, sa ii imprumute si sa vina si aici... Este nevoie sa ne aratam puterea si uniunea in fata celor care ne exploateaza dupa bunul plac ;)

Pentru cei care totusi se incapataneaza sa nu vina
"See you next time, in Romania!"
Eu o sa vin si cu picioarele rupte tarandu-ma in limba :))

P.S: O sa aduc mai mult vin :))
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Buna tututor,

Nici nu stiu cu ce sa incep, totul sa petrecut atat de repede in ciuda faptului ca zilele erau lungi tare de tot, adica zorii zilei nu ne-a prins in pat ci la cate o masa razand glumind ciocnind cateva pahare.
Dupa care repede repede un pic de somn si efort mare pt a te trezi nu de alta dar nu vrei sa ratezi nici un moment al evenimentului. Din pacate pentru mine in prima zi nu a functionat partea cu somnul,

Asa se face ca eu am ajuns sa sustin prezentarea dupa 30 de ore de nesomn/distractie greseala pe care am sa am grija sa nu o mai repet chiar daca iau somnifere.

Imi cer scuze pe aceasta cale pentru ca nu am fost 100% focusat acest lucru sa intamplat si datorita emotiilor si anume faptului ca am deschis seria de seminari, toti se uitau la mine maxim de curiosi si eu nu aveam fluenta cu care sunt obisnuit.

Multumesc prietenilor din sala care m-au incurajat si sustinut si ma bucur ca toti ceilalti pe care i-am intrebat referitor la prestatia mea de la microfon au spus ca a fost ok: "s-au vazut un pic emotiile dar a fost totul ok"

Sa revenim la evenimentul propriuzis.

A FOST BINE, de la organizare, la amosfera, la tinuta si atitudinea persoanelor din sala si de pe hol, Felicitari lui Alex cat si a persoanelor care l-au ajutat adica acei copii cuminti pe a caror ecuson scria organizator eu ii stiu mai bine pentru ca impreuna cu ei si cu restul am aranjat sala, am testat videoproiector sunet etc, lucruri banale fara de care nu ar fi existat o buna desfasurare.
Ma intorc la Alex si ii spun felicitari atat datorita implicarii cat si a rezultatulului, totodata eu nu pot sa ignor efortului lui de a fi tot timpul prezent de a observa bunul mers al intalnirii si acest efort a fost unul destul de mare.

Alex sper ca acest prim eveniment sa se fi ridicat peste asteptarile tale nu pot decat sa te felicit inca o data si sa iti spun ca te sustin in continuare cat de mult am sa pot in orice demers.

Din pacate nu am sa fac o lista in care am sa amintesc persoanele cu care am socializat, pentru ca nu as dori sa omit pe cineva, lista a fost destul de lunga, m-am bucurat sa imi revad colaboratorii (pe unii ii pot numi prieteni de acum) si m-am bucurat sa cunosc oameni noi interesanti cu care am ras am glumit.

Cu siguranta seria discutiilor incepute la Predeal vor continua si prin bucuresti la o cafea sau orice altceva daca timpul o permite.

Ar mai fi multe de spus dar pentru inceput este suficient ( de fapt trebuie sa plec )

Inainte sa plec nu pot sa nu ii multumesc si celuilalt Alex care a facut un efort si a adus niste licoare, pacat ca a plecat si nu am putut sa gust si din ce mai avea acolo.


Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”