Webstream!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SummerHill
Mesaje: 38
Membru din: 29 Noi 2013, 17:57
Localitate: London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Zilele astea am fost in cautare de noi site-uri si se pare ca am gasit unu care imi cam face cu ochiul. Webstream, ma intreb daca lucreaza cineva cu acest site si as dori sa stiu cat de seriosi sunt.Multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna SummerHill,

Era bine sa lasi si adresa completa a siteului... despre https://www.webstream.co.uk/ este vorba?
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SummerHill
Mesaje: 38
Membru din: 29 Noi 2013, 17:57
Localitate: London
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da, acesta este site-ul.
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

Din ce vad eu e un site care ofera solutii de tip software pentru webmasteri si modele ! Adica daca ai site-ul tau si vrei sa faci streaming pe el , ai o baza de clienti si vrei sa-i migrezi pe propriul tau site iti integrezi softul lor in site si obtii 75% din ceea ce clientii cheltuie cu tine ! Asta e ceea ce am inteles eu din site-ul lor !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”