Vreau sa lucrez ...insa nu stiu !

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

alyce_18 scrie:lol joe,l-ai pus la treaba,
ca tot intreba de program,acum o sa stea non-stop ca sa termine de citit forumul:p
mai cauta joker si o sa gasesti si raspunsurile la intrebarile care ti-au mai ramas
iti garantez,le-am citit si eu:D
nu am facut-o cu rautate...
Ci i-am facut lui un bine,
si ne-am scutit pe noi sa dam aceleasi raspunsuri care au mai fost date de n ori in alte topicuri,
Sau sunt scrise printre Randuri..cine are ochiii sa citeasca bine
cine Nu... sa isi face ochelari 8)
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

joesancez scrie:
alyce_18 scrie:lol joe,l-ai pus la treaba,
ca tot intreba de program,acum o sa stea non-stop ca sa termine de citit forumul:p
mai cauta joker si o sa gasesti si raspunsurile la intrebarile care ti-au mai ramas
iti garantez,le-am citit si eu:D
nu am facut-o cu rautate...
Ci i-am facut lui un bine,
si ne-am scutit pe noi sa dam aceleasi raspunsuri care au mai fost date de n ori in alte topicuri,
Sau sunt scrise printre Randuri..cine are ochiii sa citeasca bine
cine Nu... sa isi face ochelari 8)
stiu .ai dreptate.kiar acu cateva zile ma uitam pe aici si am vazut multe topicuri deschise care nu au primit nici un raspuns si ar fi mai bine daca le-ar sterge:D
Avatar utilizator
pleasurecum
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 24 Aug 2008, 22:24
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

un sfat trebuie sa arati ffff bine sa faci fata adica "spate" cu bani .
Ca nici sa pierzi 10h si sa faci 10 $ nu este bine ,legat de organul tau bine bazat daca nu se intinde pe picior pana la genuchi sa ramana aia socati si sa vrea sa intre in priv, degeaba ,ca pe tine te vor pune in 4 labe si sa le arati ass fucking ,nu prea sunt femei pe siturile aste daca o faci pt ele. mai mult barbati gay .

Oricum bafta
Si nu uita ca videochatul te strica daca stai mai mult de 2h pe zi ,atit la bibilica cat si fizic.
Avatar utilizator
Sunlight
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 28 Iul 2008, 04:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pleasurecum scrie: Si nu uita ca videochatul te strica daca stai mai mult de 2h pe zi ,atit la bibilica cat si fizic.
cata dreptate...am stat si eu cam 5 6 ore pe zi/noapte si deja simt ca m-am ticnit :))

ontopic: joker daca tot vrei sa faci videochat eu zic sa iti gasesti pe cineva si sa il faci sa se indragosteasca de tine. o sa stea in privat numai sa te pirveasca. eu zic ca e mult mai bine decat un gay care iti sta 5 minute in privat si o sa vrea totul in alea 5 minute.
anyway...bafta multa
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vreau sa va intreb si eu ceva, pe livejasmin exista optiunea de free text, (daca am inteles eu bine in free chat doar vb cu ei fara sa te vada daca alegi optiunea free text), daca are aceasta opt. poti linistita sa fumezi o tigare si sa bei un pahar cu apa, dar daca nu o are, poti fuma o tig. in free chat??iti poti ascunde fata cateva min. ?am citit regulamentul lor si n-am gasit nik despre asa ceva. si inca una : tariful la inceput e ales de ei sau il alegi tu ca model? am inteles ca unele v-ati scimbat tariful..dar nu'j daca se poate intampla de la inceput sau pe parcurs.

multumesc anticipat pt raspunsuri
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si inca ceva....ce nu ma gasit pe forum sau nu am stiut sa caut foarte bine, acelas formular de inscriere e si daca lucrez de acasa si daca vreau sa lucrez de la studiou, nu? eu vreau sa lucrez de acasa.daca exista cineva mai binevoitor pe aici care sa doreasca sa "lumineze" i-asi fi foarte recunoscatoare si la primul salariu i-as lua o inghetata :)
rebecca
User Activ
User Activ
Mesaje: 215
Membru din: 02 Apr 2008, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pinky scrie:vreau sa va intreb si eu ceva, pe livejasmin exista optiunea de free text, (daca am inteles eu bine in free chat doar vb cu ei fara sa te vada daca alegi optiunea free text), daca are aceasta opt. poti linistita sa fumezi o tigare si sa bei un pahar cu apa, dar daca nu o are, poti fuma o tig. in free chat??iti poti ascunde fata cateva min. ?am citit regulamentul lor si n-am gasit nik despre asa ceva. si inca una : tariful la inceput e ales de ei sau il alegi tu ca model? am inteles ca unele v-ati scimbat tariful..dar nu'j daca se poate intampla de la inceput sau pe parcurs.

multumesc anticipat pt raspunsuri
in freechat esti vazuta de toata lumea care intra la tine in room;daca vrei sa te ascunzi intri in members area si ai numai textul free,acolo nu te poate vedea nimeni.Iti pui ce tarif vrei de la bun inceput si il poti schimba de cate ori ai chef.De fumat poti fuma cand vrei.Dar nu pleci din fata camerei sub nicio forma cat timp esti online.
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ms rebecca, esti o draguta
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am intrat sa-mi fac cont la livejasmin si imi cere adresa, trebuie sa dau adresa dp buletin sau pot da adresa de unde voi intra pe site??
rebecca a fost o scumpa si mi-a raspuns deja la cateva intrebari, sper sa mi se raspunda si la aceasta intrebare de alti utilizatori draguti sau chiar de ea daca are timp.
aveti un forum super bun, la marea majoritate a intrebarilor mi-am gasit raspunsul aici, iar la cele la care nu am reusit sa gasesc raspuns doar am postat intrebarea..si gata si raspunsul :D
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am gasit raspunsul singurica. ms oricum pt cei care vroiau sa-mi raspunda
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tre sa ai si peste 18 ani,sa nu uiti :p
Avatar utilizator
UGod
Mesaje: 43
Membru din: 05 Apr 2008, 01:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am un sfat pentru cei ce se pierd in forum....daca vrei sa cauti ceva folosind search box-ul o sa fie cam greu pentru ca algoritmul pe baza caruia functioneaza nu e prea prietenos cu expresiile ci doar cu cuvintele individuale...adica daca vrei sa cauti "fara free" nu o sa obtii nimic prea relevant ci doar rezultate din topicuri care contin "free" si "fara". Cum poti trece de asta e sa dai un google -> advanced search -> treci in casuta cu expresia exacta, dai numele sitului "adultvideochat.ro" si enter...ta-daaamm:) Obtii rezultate chiar daca vrei sa scrii la sfarsit .com :) sper sa va ajute.
This is Orkin, the town rapist! Naughty, naughty!
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am 20 :P
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

imi poate spunce cineva ce tr sa scriu la mailing street adress?? trebuie sa scriu adresa mea dp buletin sau adresa de unde intru online??
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

e bine,multi inaintee atunci si spor la facut $$$
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pt cei care au epassporte, atunci cand iti vine plicul cu cardul, banuiesc ca in plic vine, se va gasi ceva despre site inauntru?? ceva care sa arate ca are legatura cu vc??sau va arata ca un simplu card??
multumesc anticipat
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pinky scrie:pt cei care au epassporte, atunci cand iti vine plicul cu cardul, banuiesc ca in plic vine, se va gasi ceva despre site inauntru?? ceva care sa arate ca are legatura cu vc??sau va arata ca un simplu card??
multumesc anticipat
vei primii un plic de la epassporte care detine cardul ,pinul si cateva date legate de metoda de plata epassporte.dar nu va scrie nimic in legatura cu videochatul
toate mesajele care au legatura cu vch le vei primii pe mailul epassporte, o sati spuna ca ai primit banii din perioada x-y de la site-ul z( numele site-ului pe care lucrezi)


bafta
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ms pt raspuns alyce... mai am o sigura intrebare...


Opţiuni taxare

Opţiuni taxare
$ 1.99 2.49 2.99 3.49 3.99 (USD) pe minut: 35% - discutie gratuita si imagine 30% - discutie si imagine numai pentru Membri


Poţi alege dintre 2 opţiuni de taxare::



35% - discutie gratuita si imagine - Poţi caştiga 35% din veniturile adunate asigurand video şi chat gratuit.
30% - discutie si imagine numai pentru Membri - Poţi caştiga 30% din toate veniturile adunate în zonele exclusiv pentru membri.


ce aleg?? aleg sa stau pe free chat sau in members area, la asta se refera??
rebecca
User Activ
User Activ
Mesaje: 215
Membru din: 02 Apr 2008, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alyce_18 scrie: vei primii un plic de la epassporte care detine cardul ,pinul si cateva date legate de metoda de plata epassporte.dar nu va scrie nimic in legatura cu videochatul
toate mesajele care au legatura cu vch le vei primii pe mailul epassporte, o sati spuna ca ai primit banii din perioada x-y de la site-ul z( numele site-ului pe care lucrezi)


bafta
In legatura cu pinul as vrea sa precizez ca ei nu iti trimit codul pin,ci doar modul de activare a codului pin.Codul pin ti-l alegi tu,format din 4 cifre.
rebecca
User Activ
User Activ
Mesaje: 215
Membru din: 02 Apr 2008, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pinky scrie: ce aleg?? aleg sa stau pe free chat sau in members area, la asta se refera??
Da.
gaby
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 128
Membru din: 23 Iul 2007, 23:42
Localitate: ROMANIA
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sfatul meu este sa mergi la un studio daca vrei sa faci video chat, si daca vrei sa faci bani in primul rand, din toata inima iti spun sa mergi la un studio , nu ai sanse acasa, nu stapanesti lb engleza, e ffff greu pt tine sa incepi de una singura!
bafta, sper sa-mi urmezi sfatul, iar atunci cand vei fi cu adevarat profi sa incepi de acasa sa faci video chat!!!
gaby
pinky
Mesaje: 16
Membru din: 23 Aug 2008, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ms pt raspunsuri :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”