Voi cum o duceti pe camcontacts?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
leantza
Mesaje: 1
Membru din: 20 Sep 2013, 12:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello.
ma bucur sa intru si eu in gasca voastra.prima mea postare din pacate una nu prea plina de entuziasm.azi a fost prima mea zi pe camcontacts.mi-a mers extraordinar...de nasol.am avut doar 2 vizitatori.f.f. prost.se pare ca nu am noroc pe nici un site.ar trebui sa ma apuc sa va povestesc despre experienta mea neplacuta pe MFC?sper sa inceapa sa mearga camcontacs.daca nu am sa mai incerc pe alte situri.daca nu merge si nu merge atunci la munca cu mine si gata.macar sa stiu ca iau un ban sigur,nu ca stau degeaba daca o pica sau nu o pica.voi cum o duceti pe camcontacts? :roll:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sugarPink
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 15 Mai 2013, 10:12
Localitate: Baia Mare
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

aceeasi dilema o am si eu ...deci? cum se misca?
sugarpink.models@yahoo.com - 0757 240 508
..you don't have to see the whole staircase ..
Avatar utilizator
Nephthys
User Activ
User Activ
Mesaje: 370
Membru din: 25 Mar 2008, 20:34
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Dincolo de factorii clasici - (categorie, tarif, profil), traficul pe CC este influentat de popularitatea ta intr-o mai mare masura decat pe alte site-uri; poti incerca putin Free.
Poate ca nu se vor vedea imediat diferente majore in incasari, dar daca esti prietenoasa si sociabila, si nu abordezi atitudinea "pvt now", sigur vei avea succes.
Trebuie doar sa ai rabdare, fiindca acolo, regularii fac diferenta. Parerea mea este ca fara ei, CC e un site de tinut in bara.
Tortura! Intotdeauna o solutie pentru oamenii civilizati.
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pe cc traficul creste in functie de orele petrecute online si de cele petrecute in privat. am observat asta de-a lungul anilor , de fiecare data cand luam pauze de cateva saptamani sau aveam private constante pe alte siteuri si pe cc trebuia sa inchid, batea vantul pe cc cu zilele! in clipa in care ai un privat, doua, ai sa observi ca iti intra si cate 2 in pv sau vin in text chat, deci traficul se mareste. daca vrei trafic mult , trebuie sa stai mult. si poti sa alegi sa dai si webcam preview, te urca in pagina cumva, atragi trafic, asta pana se linistesc apele , si poti da inapoi pe pv only.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”