Teamviewer fetish

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
adriyana
Mesaje: 32
Membru din: 22 Ian 2009, 06:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Lucrez in categ fetish de ceva ani dar de luna aceasta aprope in fiecare zi apare cate unu care are fetish pe teamviwer:)) se pare ca sa format un nou fetish...s-au cel putin la mine acum au ajuns:),...stiu ca le place sa le scormonim prin pc:D dar...cat de ''legal'' este..?voi cum procedati cu ei? multumesc
;lklsdksf;lakl;sf
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

as as prefera sa nu... de fiecare data cand vine vreun pasionat de blackmail sau teamviewer gandeste-te ca la cat de instabil sentimental e , s-ar putea sa adore pozitia de victima asa de mult incat sa te trezesti cu vreo plangere la politie ca l-ai santajat! si vine desigur cu probe reale, adica sa ii umbli in calculator sau sa il santajezi dincolo de granitele siteului nu mai e o simpla relatie model/client, ea se desfasoara dincolo de site , iar tu nu mai ai nicio acoperire. sunt atatia "nebuni" totusi care iti pot cere fel de fel de lucruri. dar de unde stii tu ca in instabilitatea lui nu are alte ganduri ascunse si ar adora sa te vada pe tine o victima. el fiind la randul lui una in scenariul lui. eu una nu as avea curaj sa ma complic cu genul asta de oameni; blackmail in limitele siteului-da, dar majoritatea vor blackmail real life, adica iti dau adresa de mail personala etc, si tentatia e mare - blackmailul devine ceva real iar el aduna proba dupa proba. ganditi-va ca ceea ce vor ei de fapt este ilegal, si sunt atatia wanna be slave incat daca le este teama ca le e pusa imaginea sau viata sociala in pericol renunta la joc si pleaca la politie. multi o sa creada ca exagerez dar better be safe than sorry.
Avatar utilizator
TwistedAngel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 03 Feb 2011, 11:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

de acord cu mimy , o cam faci pe riscul tau si poti avea probleme cu situl nu doar cu politia
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si eu sunt total de acord cu mimy! mie chiar mi-au varat sub nas detaliile conturilor bancare... am incercat sa ii eschivez pe astia, riscul mi se pare prea mare. Cred ca si scormonitul prin pc e periculos, ai mare grija!
PS:nici fetishurile nu mai sunt ce-au fost, inventeaza barbatii astia niste chestii in domeniul sexual, de ramai tablou cand iti cer cate un lucru.... stai, te gandesti si realizezi ca habar nu aveai ca un barbat se excita in felul respectiv. Geeeeeezzz!
andromaca_mulge_vaca
VIP
VIP
Mesaje: 907
Membru din: 15 Dec 2008, 18:09
Has thanked: 0
Been thanked: 17 times

nici viitorul nu mai e ce-a fost ...
https://www.youtube.com/watch?v=E2cwAnIZXXU
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

andromaca_mulge_vaca scrie:nici viitorul nu mai e ce-a fost ...
cat de adevarat
Michelle123
User Junior
User Junior
Mesaje: 68
Membru din: 15 Noi 2011, 23:29
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Si eu am un scalv de genul asta.Se excita teribil cand folosesc teamviwer si intru pe calc lui.Eu zic ceva atata timp cat ai pastrate si arhivate convorbirile cu el,in care practic te roaga sa ii iei banii si sa ii folosesti calculatorul nu cred ca va fi nici o problema.Dovezile vor vorbi de la sine in cazul in care el se va "zazvrati".
Avatar utilizator
rebeka
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 173
Membru din: 12 Iul 2005, 20:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Asa este,atat timp cat el vine si iti spune ca il poti folosi,nu cred ca este ceva ilegal,practic ai acordul lui.Si eu am intalnit astfel de sclavi care vroiau sa folosesc teamviewer eu zic ca e ok atat timp cat ai discutiile cu el.Bafta
rebeka
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”