Ce le spuneti oamenilor cand va intreaba cu ce va ocupati?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tare intrebare... Culmea este ca TOATA LUMEA intreaba cu ce te ocupi... Pentru mine cei care conteaza sunt familia si prietenii, de restul...prea putin imi pasa ce spun ei, lumea este cam judecatoare, "gura lumii nici pamantul nu o acopera"... Parintii mei stiu cu ce ma ocup, sora la fel, prietenii, sunt inconjurata de oameni deschisi la minte, din fericire...Iar la restul persoanelor cu care interactionez le spun ca sunt Freelancer, Graphic Designer, de altfel am si calificare in Grafica primul modul... Este un domeniu de care am habar si nu m-as face de ras niciodata... Daca nu as mai face chat, cu siguranta as face Grafica :mrgreen:
SoulCams Models Studios wanted
coco_ch
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 28 Aug 2010, 21:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Romanii sunt singurii care la intrebare "Ce faci?" , raspund - "Nimic. Muncesc!" :)
in order to be irriplaceable, one must always be different
Avatar utilizator
hayat
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 137
Membru din: 02 Noi 2009, 10:19
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

The cat would eat fish and would not wet her feet.
xbeautystudio
Mesaje: 3
Membru din: 06 Iun 2015, 22:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pur si simplu nu le spun nimic,consider ca e treaba fiecaruia cum isi castiga existenta.Atata timp cat eu nu-i intreb in detaliu cu ce se ocupa ei, nu vad de ce eu ar trebui sa le dau explicatii aprofundate despre activitatea mea,bine eu am si avantajul de a avea un alt business despre care toata lumea stie si care merge binisor.
Avatar utilizator
anna94
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 05 Iun 2015, 12:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

online, pe freelancer.com si fiverr.com :mrgreen:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”