Servicii foto si video pentru studiouri si modele.

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
floreac
Mesaje: 6
Membru din: 22 Apr 2017, 10:36
Localitate: Bacau.
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna ziua, sunt Cristi si si da, sunt un fotograf. Activez in cateva domenii de fotografie inclusiv in cel de budoir, glamour si nude.
Asta fiind zise vreau sa imi ofer serviciile mele de fotograf pentru modele sau studiouri de videochat.
Am la activ mai multe sedinte foto cu modele din domeniu si pentru cei interesati pot pune la dispozitie portofoliu cu lucrarile mele.
Detin studio foto profesional fix, dar si mobil, putand sa ma deplasez in orice locatie dorita de client.
Pentru detalii cu privire la pret si modalitate de realizare a sedintelor foto si video va rog sa ma contactati.
Activez in zona orasului Bacau, dar ma pot deplasa si oricare alta locatie/zona dorita de client, bineinteles clientul suportand contravaloarea transportului.

Numar telefon : 0745262845
Adresa mail : papa_r2000@yahoo.com
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”