Recuperare bani webcams.com

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am o problema cu webcams.com ...mi-am schimbat username-ul de la paxum si am uitat sa-l modific si de pe webcams, greseala mea pana aici :) la payment history arata ca banii au fost trimisi pe vechiul username ,dar cei de la paxum mi-au spus ca nu au primit nici un ban,deoarece username-ul e sters si celor de la webcs le-ar aparea o eroare si nu ar avea cum sa trimita banii. de o saptamana dau ticket-uri la webcams sa-mi rezolve problema si de fiecare data primesc acelasi raspuns copy-paste de la admin :
Hi,

It can take a few days for the payment to be checked.

Regards,
MaryD


orice i=as scrie in ticket ,ea atata stie sa raspunda....cum pot sa rezolv problema?exista doar un singur admin la webcams?
Nu spune lumii ceea ce stii sa faci, fa-o si gata.
( Riccardo Oda)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Incearca pe id asta mihai_webcams.Este f de treaba si te va ajuta cu siguranta daca tine de ei.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

l-am bagat in lista pe respectivul dar inca nu mi-a dat accept :(
ms oricum :*
Nu spune lumii ceea ce stii sa faci, fa-o si gata.
( Riccardo Oda)
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna,

Tehnic vorbind nu ai ce sa recuperezi pentru ca deocamdata din relatarile tale nu s-a pierdut nimic, este vorba doar de o plata pusa in asteptare pe care probabil o vei primi dupa verificari.
Nu stiu cum este la webcams.com, dar in general pe majoritatea siteurilor de video chat, cand se schimba metoda de plata (in cazul tau schimbat cont de paxum) - se fac verificari pentru a fi siguri ca tu esti titularul noului cont. Tot ce e posibil sa iti ceara ceva documente, chiar daca noul cont este tot pe numele tau.
Este posibil sa iti adauge acesti bani in plata urmatoare, cel putin asa procedeaza alte siteuri, oricum tu asteapta instructiunile lor, chiar daca nu reusesti sa iei legatura cu Mihai, contactul deja s-a realizat, ei ti-au raspuns, ceva rabdare iti mai trebuie - banii ii vei primi.

Bafta acolo.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
alyce_18
User Activ
User Activ
Mesaje: 364
Membru din: 18 Iun 2007, 19:46
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu am schimbat contul de paxum ,doar username-ul ,adresa de mail cu care ma logam pe paxum ,in rest e acelasi cont :)
Nu spune lumii ceea ce stii sa faci, fa-o si gata.
( Riccardo Oda)
Avatar utilizator
xoxox
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Aug 2011, 07:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, ati primit banii de la webcams? Mie nu-mi apar la Payment History :cry: Eu mi-am schimbat din greseala suma minima de plata de la 50 la 500 dar asta dupa ce perioada se incheiase si nu-mi dau seama daca mi-au aplicat schimbarea la banii pe care ii facusem deja in perioada ce tocmai se incheiase. Acuma tocmai mi-am schimbat din nou suma minima de plata la 50. Acolo se mentioneaza: "The changes will be submitted for review by an Admin, and will be effective for the next payment period." Deci nu mai inteleg nimica.
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xoxo eu ultima plata de la webcams am luat o acum cateva luni cand auintarziat vreo 3 -4 zile cu plata din intamplare , am inteles ca eo maniera frecventa la ei si am renuntata pt ca mie cacatisurile astea nu -miplac , io-s mai scortoasa , sunt obisnuita pe sistemul iml/aw/jas cand zic data x pai data x este nu data y din cauza ca ai tu o jena

acum din ce zici tu nu cred ca s-a schimbat suma minima de plata la tine , deschide un ticket si poate ai noroc sa ti reply repede

multa bafat
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”