Recomandare configuratie pc maxim 1400 ron

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Multumesc mult de tot !
Totusi pe streamate e aiurea sa zic asa .. , nu e precum cei de la jasmin cu private room etc , acolo e doar sa platesti sa vorbesti si am stat ceva timp acolo dar degeaba .
Mi-ai putea recomanda un alt site gen cu " private room " sau care as putea fi in paralel cu jasmin , mai ales ca sunt baiat , ca am avut alte subiecte in care se discutau care siteuri mergeau cu altele , dar erau mai mult pentru fete ..
Am descarcat split cam dar nu cred ca am sa stiu sa-i fac acele setari ..
Ar fi oare mai bine daca am vorbi prin pm sa nu dam in alte subiecte aici sau o alta varianta ?
Multumesc mult de tot
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Mda, vroiam sa-ti spun ca mi se pareau cam mult cele 2 sites in free , mai ales ca incepator .Poti tine totusi jasmin ( cu toate ca nu cred sa faci bani in acest mod ,fiind necunoscut ) in member chat si streamate ,neavand de ales in free .

Nu la spit trebuie sa-i faci cine stie ce setari , ci la FMLE 3.1 .Nu ai cum sa nu te descurci , eventual pui 2 monitoare (sau un monitor mai mare ) la pc si " faci in oglinda" , ai acel video acolo .Unele lucruri trebuie sa inveti sa le faci singur , fiind singura modalitate de a invata si-ti va prinde bine oricum .Nimeni nu va sta sa-ti configureze asa ceva , asta se face la studio . :wink:

Eventual mai poti incerca Imlive ,daca mai vrei un alt site .

P.S Din pacate nu am asa de mult timp sa stau pe chat-uri .Cand sunt la pc , am treaba si mai intru doar pe forum .
Justine
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 27 Mai 2015, 18:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Am inteles , e in regula .
Multumesc mult pentru timpul acordat !
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”