Profit videochat

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
analuxury14
Mesaje: 2
Membru din: 05 Oct 2014, 10:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ..as dori sa imi deschid un studio videochat....dar as dori sa aflu..bineinteles aproximativ....care este profitul un studio..de ex pentru 6 fete.....
As dori sa stiu deasemena daca este nevoie de 3 administratori pentru cele 3 ture in care se lucreza.....sau cum se procedeaza?
Multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

....... lol
money - illusion of freedom
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Dar unde scrie ca trebuie sa fie si profit?..:)))
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
Avatar utilizator
Nord
User Activ
User Activ
Mesaje: 254
Membru din: 25 Aug 2014, 11:22
Localitate: Maramures
Has thanked: 0
Been thanked: 13 times
Contact:

E o intrebare care nu are un raspuns , se pare ca va trebuii sa vezi aflii singur/a raspunsul daca va fi profit sau nu , si daca va fi cat va fi ! E ca si cum ti-ai deschide un restuarant si ai intreba patronii de restaurant din tara cam ce profit o sa faci tu , nimeni nu poate sa iti raspunda , raspunsul tine de foarte multi factori ......
Mult succes si sa auzim de bine !
Sfaturi generale pentru webmasteri incepatori/medii :Tips for webmasters | Live Cams
sirflorinus
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am raspuns inline...
Buna .. Buna :)

as dori sa imi deschid un studio videochat.... Bafta :)

dar as dori sa aflu..bineinteles aproximativ....care este profitul un studio..de ex pentru 6 fete..... exista studiouri cu 6 fete care au profit 50 k pe luna :)

As dori sa stiu deasemena daca este nevoie de 3 administratori pentru cele 3 ture in care se lucreza.....sau cum se procedeaza? E bine ca vrei sa faci 3 ture de la inceput. Asta inseamna, intr-adevar cum bine te-ai gandit, 3 admini. Daca nu cumva gasesti un robot care sa stea 24/7 :)

Multumesc. Cu placere
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”