Numar mic de guesti la softul JasminCAM

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
aidaandra
Mesaje: 12
Membru din: 27 Feb 2013, 00:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am spus 8 ore minim....si da tot ce mi-a spus sadeyes am facut..si tot ce e aici....lucrez de ceva timp si pana acum nu am patit asta...am intrebat Star...la support acum si mi-a spus k am 30 fps...chiar nu imi dau seama ce am ?? :))) offff imi vine sa o iau la fuga rau de tot :))))
SoulCams Models Studios wanted
karinabb
Mesaje: 1
Membru din: 03 Mai 2014, 00:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna, am si eu o intrebare: e normal ca intr o seara sa am 500 - 600 guesti ia si 20 30 membrii iar seara urmatoare maxim 10 guesti??? mentionez ca sunt noua pe lj si nu folosesc spliter , nici alt site , nimic.e normal? sunt ft dezamagita :( adica nu arat rau.. si am inteles ca vechimea se promoveaza , dar ce i cu scaderea asta brusca?
costin_yo
Mesaje: 48
Membru din: 29 Apr 2014, 22:30
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La inceput daca esti model nou te promoveaza la maxim pe un pret mai mic/minut. Atunci intra toata lumea pe tine sa te cunoasca si esti pe primele pagini. Dupa care expira aceasta promovare si intri in "normal". Iar pentru a ajunge la acel stadiu trebuie multa multa munca.
aidaandra
Mesaje: 12
Membru din: 27 Feb 2013, 00:37
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stai linistita...asa e de la un timp...nimic bun oricum...sucks! nu va face nimeni nimic pentru tine! livejasmin= zeroooooooooo
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”