Laptop pentru site-urile cu free

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,as vrea sa-mi cumpar un laptop pentru site-urile CB si MFC si nu as vrea sa ma arunc cu bani multi sa dau ...maxim 2300 lei.
Este bun un laptop cu procesor i3? sau trebuie neaparat i5/i7?

Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Loredana95 scrie:Buna,as vrea sa-mi cumpar un laptop pentru site-urile CB si MFC si nu as vrea sa ma arunc cu bani multi sa dau ...maxim 2300 lei.
Este bun un laptop cu procesor i3? sau trebuie neaparat i5/i7?

Multumesc

Welcome back .

1. Eu si eldiablo ( mai mult el , am inteles :lol: ) inca asteaptam spa-ul ala .S-a dus si la sala intre timp , ca nu vroia sa dea rau in poze ...

2. Nu exista laptop bun la "maxim 2300 lei " .Uita de i3 sau de i5 cand e vorba de laptop . Nici de la i7 nu sunt toate capabile , doar cateva tipuri de procesoare fac fata cu brio .De exemplu acesta Intel® CoreTM i7 Model procesor: 4720HQ si costa in jur de 3000 lei .
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

:)) voi vreti la spa acum cand trebuie sa ne pregatim de craciun si revelion?:)))

deci acesta ar fi bun pentru MFC+CB? ca tot vreau sa ma plimb prin casa si imi e greu sa tot mut unitatea asta :))
Hai ce imi e 2300 lei ce imi e ca mai adaug inca 700 lei nu e bai...macar isi scoate banii pe urma...

Mersi frumos!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Loredana95 scrie::)) voi vreti la spa acum cand trebuie sa ne pregatim de craciun si revelion?:)))

deci acesta ar fi bun pentru MFC+CB? ca tot vreau sa ma plimb prin casa si imi e greu sa tot mut unitatea asta :))
Hai ce imi e 2300 lei ce imi e ca mai adaug inca 700 lei nu e bai...macar isi scoate banii pe urma...

Mersi frumos!
Da , lasa vrajeala Loredana95@ .Ne aburesti , ba ca-i vara , ba ca-i iarna , in speranta ca noi vom uita !! :lol: :lol:
No way !

Uite aici :

1. http://www.emag.ro/laptop-asus-cu-proce ... DM9WSYBBM/ pret 2849 lei

2.http://www.emag.ro/laptop-asus-cu-proce ... D7DP7YBBM/ pret 3299 lei

Ti-l recomand pe primu '.E mai aproape de bugetul tau , dar la fel de bun .

P.S De "merci frumos " avem podu' plin ....:)))))
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sa multumesti si sa primesti multumiri este cea mai placuta senzatie ... lasa vin multumirile si de la mine... ca sa aveti viata asta plina de multumiri:))
mariuca
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 135
Membru din: 30 Mar 2007, 16:38
Localitate: in front of my pc
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Loredana95 scrie:Sa multumesti si sa primesti multumiri este cea mai placuta senzatie ...
Serios?
Incearca un mic orgasm. Si vino apoi sa ne dai detalii. :P
(sper ca stii de gluma)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

mariuca scrie:
Loredana95 scrie:Sa multumesti si sa primesti multumiri este cea mai placuta senzatie ...
Serios?
Incearca un mic orgasm. Si vino apoi sa ne dai detalii. :P
(sper ca stii de gluma)
Acum am citit postarea Loredanei . Thx mariuca , zici ca eu i-am scris ! :))))

P.S Si eu o astept cu detalii pe vreo 2 pagini ( sau , totul comprimat in 5 min de video ) :lol: :lol:
Loredana95
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 143
Membru din: 30 Apr 2015, 15:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@mariuca stiu de gluma:d nu e problema :))

Cand ajung la performanta asta o sa scriu 10 pagini :))
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”