Am o intrebare despre xlovecam!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
catalin1975
Mesaje: 4
Membru din: 21 Mai 2009, 00:20
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

angeline iti multumesc ptr ajutorul dat dar vad ca nu ati citit bine ce mi se intampla...am spus ca nu ma pot loga asadar nu ma insista cu ajutor de la suport ca nu am cum sa-l primesc de la el ptr ca nu ma pot loga sa pot vrb cu el online(daca nu stiai pentru a putea vrb cu suportul trebuie sa fii logat si dupa aceea poti sa intri online cu el,iar ca membru nu te baga in seama-mi-am facut si cont de membru doar sa pot discuta cu el-,imi spune ca nu stie de ce se intampla asa si sa trimit mail la webmaster,zici ca sunt blocati cu chestia asta ....atata pot ei,1sa paseze problema cand vad ca nu au alternative,iar starea de nervozitate pe aceasta tema este ca ei traiesc din banii facuti de performeri si ar trebui sa ne pupe in cur nu sa fie atat de reci,mail-ul la webmaster l-am trimis cu minunatii in el,cu vrb frumoase etc dar singura replica data de ei a fost ca mesajul a ajuns la echipa moderatoare si ca mi se va transmite un raspuns cat mai urgent posibil si "mesaj" s-a ales de raspuns ca nu s-au mai sinchisit.Am retrimis altul prin care am cerut si i-am rugat frumos sa faca ceva sa ma pot loga ca vreau sa lucrez si a venit ca reply acelasi faimos mesaj ca cel trimis prima oara.Pai cum sa nu te apuce toate nebuniile?
Eu va inteleg ca voi sunteti relaxati si nu aveti prb de genul asta la adresa site-ului asa cum sustinea Win mare veteran de forum dar eu am incercat prin aceste mesaje sa bagati de seama cei care sunteti implicati cu acest site ca s-ar putea sa o patiti si voi si sa nu va enervati ca mine pentru ca .......se intampla !!!!!!!
Va urez bafta la bani desi asa cum am vazut si la alti''colegi" de breasla nu prea mai merge....din pacate sunt de acord cu ei si ele...si atitudine pozitiva,buna dispozitie etc necesare in free se stirbesc usor usor cand vezi ce oameni sunt la administrarea unui astfel de site.
App.: Stau pe acest site pentru ca ma inteleg foarte bine cu membrii si sunt unii fideli care stau destul de mult in privat(peste 15 min) si se fac niste bani dar daca nu ar fii acei membrii nu m-as mai obosi...
catalin1975
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”