Ce se intampla cu traficul de pe Jasmin?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
crazyareola
User Junior
User Junior
Mesaje: 77
Membru din: 25 Feb 2009, 22:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu lucred de 3 ani pe jasmin dar nu am vorbit niciodata in romana chiar daca multi romani vin si ma injura in free si ma fac in toate felurile, ii ignor si daca ei vad ca nu le dau atentie pleaca , nu banez sau dau kick in free nici chiar la cei care sunt membrii si vorbesc romana , le cer sa vorbeasca in engleza , unii o fac altii pleaca mai departe , cei care vin sa ma injure ma gandesc doar ca sunt alti hosti invidiosi si asta ma face sa ma simt mai bine :twisted: , daca imi vine in pvt unul care vorbeste romana il intreb de engleza mai stau cateva secunde si ies din pvt ( nu vreu sa am surprize )
pentru mine jasminul merge f bine , nu fac show in free , cand vad ca e slow fac un pic de tease in restul timpului stau doar cu fatza in camera , zambesc tot timpul , glumesc cu toata lumea si totul e ok , mi am facut foarte multi regulars de a lungul timpului si asta ma salveaza in zilele slow .
bafta

:) :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
chat_fete
User Activ
User Activ
Mesaje: 207
Membru din: 21 Sep 2009, 15:13
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

si eu sunt de parere ca jasmin sufera din cauza crizei din america...nu cred ca a trecut k`lumea + ca tind sa cred ca si siteul are ceva probleme in ultimul timp...pt ca prea brusc s-a prostit nu avea cum. sa speram ca-si revine!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”