Impresii de la European Summit Budapesta 2013

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
HotCamStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 13 Ian 2007, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Noroc la voi

Astfel de evenimente sunt pentru cei care vor evolutie. Dupa ce intelegi suprafata, te apuci si studiezi, citesti, te dai un pic cu capul de pereti, incerci sa intelegi si dupa studiezi din nou. Si vei pricepe ce se intampla in spatele cortinei. Cum de industia de adult entertainment e pe un mare val. E adevarat ca toti cei care au fost prezenti sunt unii din cei mai buni din domeniile lor : webmaster, buy trafic, sell trafic, mobile trafic and so and so. Pentru ownerii de studio e interesant sa intelegi lucrurile astea. Insa poate pe viitor vor fi prezenti mai multi reprezentati de siteuri webcam.
Pe de alta parte, bucuria a fost sa vad ca suntem numerosi prieteni autohtoni. Si aproape toti cu vasta experienta in spate.
Il felicit in special pe Ionut ( sad eyes ) pentru altruismul cu care respira zi de zi. Mi-a facut placere sa va cunosc dragi colegi si sper sa ne revedem si la urmatoarele. Pana atunci, hai sa evoluam. E unica si singura caracteristica umana care ne-a adus aici.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Un scurt filmulet care arata cum sa desfasurat summitul din septembrie,

Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1564
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 54 times

Cam toata lumea care a participat a spus ca a fost frumos si nu doar din prisma faptului ca s-a intrat in contact cu domeniul / industria ci si datorita faptului ca noi romani am stat impreuna am ras glumit am legat prietenii si ne-am distrat,

De de sa nu repetam asa ceva aici? mi-ar face placere sa revad fetele de la summit chiar daca unii nu sunt in bucuresti :) poate stabilim o zi sa ne vedem sa discutam, stam la un pahar si sa ne distram,

Daca sunt doritori cu cea mai mare placere am sa vin :)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

sa inteleg ac a fost mai mult o intalnire intre profesionisti si owneri de studiouri? a fost si vreun model independent prezent pe acolo sau a suflat vantul?..... :roll:
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

trompi, în general sunt întâlniri ale afiliaților.
Și da. Au fost și modele independente.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”