Imagine in slow-motion

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Stiff
Mesaje: 1
Membru din: 15 Aug 2015, 03:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut , numele meu este Stefan . Am facut videochat la un studio vreo 3 luni acum ceva timp, apoi m-am lasat . Acum m-am apucat de acasa , avand un buget foarte foarte mic si pentru ca am mare nevoie de bani , am decis sa incerc sa fac de acasa si sa incerc sa scot un minim ( 8-900 ron pe luna macar ). Cu toate ca nu am avut deloc bani , am luat un C920 , m-am imprumutat si etc . Cand am vrut sa intru ( ( pe jasmin) online , surpriza . BAD VIDEO . Am vorbit cu ei etc si mi-au spus ca e ceva in neregula cu imaginea . M-am uitat si asa era. Are un efect mic de slow motion , nu este foarte fluent si nu intelegeam de ce , prima data am crezut ca este internetul de vin dar nu e . Chiar si atunci cand deschid doar softul camerei, tot asa merge , cu un mic delay. Sunt foarte dezamagit , nu stiu ce sa fac , sper macar sa scot banii pe camera... Posibil sa fie din cauza luminii dar nu am cum sa pun mai multa , ce pot face , va rog niste sfaturi.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Stiff scrie:Salut , numele meu este Stefan . Am facut videochat la un studio vreo 3 luni acum ceva timp, apoi m-am lasat . Acum m-am apucat de acasa , avand un buget foarte foarte mic si pentru ca am mare nevoie de bani , am decis sa incerc sa fac de acasa si sa incerc sa scot un minim ( 8-900 ron pe luna macar ). Cu toate ca nu am avut deloc bani , am luat un C920 , m-am imprumutat si etc . Cand am vrut sa intru ( ( pe jasmin) online , surpriza . BAD VIDEO . Am vorbit cu ei etc si mi-au spus ca e ceva in neregula cu imaginea . M-am uitat si asa era. Are un efect mic de slow motion , nu este foarte fluent si nu intelegeam de ce , prima data am crezut ca este internetul de vin dar nu e . Chiar si atunci cand deschid doar softul camerei, tot asa merge , cu un mic delay. Sunt foarte dezamagit , nu stiu ce sa fac , sper macar sa scot banii pe camera... Posibil sa fie din cauza luminii dar nu am cum sa pun mai multa , ce pot face , va rog niste sfaturi.
Salutare Stefan & bine ai venit pe forum .

1. Daca intradevar ai mare " nevoie de bani " intoarce-te la acel studio ,sau la altul .

2.De unde stii tu , ca nu este si internetul ?

3.Se pare ca vrei sa faci streaming doar cu un c920 si cu internet , in lipsa unui PC .Nu cred ca vei reusi ... :wink:

4.Ai prea putine cunostinte si dotari tehnice ,per ansamblu ,ca sa poti face bani de acasa .

5.Daca "te-ai lasat " dupa 3 luni la studio , se presupune ca nu ai facut bani nici acolo , ce te face sa crezi ca in lipsa dotarilor si a indrumarii de acolo , vei face totusi bani ?

6 E ca si cum ai pleca de la o sala de sport - incepator fiind - unde aveai tot felul de greutati si de aparate + instructor + colegi care sa te ajute si cu care sa te compari in evolutie , nemultumit ca nu "cresti " si te duci acasa in garaj , unde te asteapta 2 bucati gantere de 2 kg fiecare , si te entuziasmezi ca vei lua 10 kg de muschi , fara grasime . E imposibil !!

7.Nu vreau sa te dezamagesc , dar daca intelegi pct nr 6 , vei intelege despre ce vorbesc .Mult mai intelept este sa te intorci la acel studio (sau la altul ) , unde sa inveti , sa faci bani si iar sa inveti -dupa care - cu o suma de bani pentru dotari minime , sa-ti incerci norocul de acasa .Probabil ai luat-o ca pe o evolutie , dar nu inseamna evolutie -absolut deloc - cand sari peste niste etape .Fii sincer cu tine insuti si gaseste calea cea mai scurta si mai facila , de a reusi sa "faci " acei bani .

Multa bafta , in orice vei intreprinde .Sper sa ne mai auzim .
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”