FreeChat-ul da dureri de cap!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
veteranhost
Mesaje: 1
Membru din: 20 Noi 2013, 03:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poate ca mi-am pierdut rabdarea, dar observ ca free chat-ul de pe anumite site-uri gen Jasmin sau IMLIVE , incept sa dea dureri de cap.
Fac acest job de 10 ani si-mi aduc aminte cu placere de vremurile in care nu exista free chat , iar membrul trebuia sa plateasca macar sa vada un zambet al meu.
Sunt in categoria BDSM-DOMINATRIX si nu-mi vine sa cred uneori cat de rai pot fii oameni. Nickname-urile mele si profilurile, pe toate site-urile sunt cat se poate de clare. Doar citing nickname-ul este clar cu ce ma ocum si de ce sunt pe site. Si totusi am sute de nesimtiti in fiecare zi care jignesc de fiecare data cand incerci, politicos, sa le explicit ca :
1- sunt in camera de chat gresita
2- nu executi ceea ce-si doreste el
3- pentru orice fetish sau fantezie are, trebuie sa intre in camera private si sa plateasca. In clipa in care spui de bani, incept sa arunce tot felul de invective, care mai de care mai suparatoare.
Zilele trecute ma uitam si eu de curiozitate pe Jasmin sa vad si eu ce se intampla, de ce in ultimile saptamani merge atat de prost si am ramas uimita sa vad cu anumite modele far show-uri in free chat. Pai daca omul are smoking fetish sau nails fetish, de ce samai plateasca, daca poate sa vada pe gratis??? Daca omul are feet fetish sau boots fetish, de ce samai intre la mine sa plateasca cand sunt multe modele care stau in free chat cu camera focalizata pe picioare??
Ca sa nu mai spun, ca in categoria GIRLS am intalnit modele stand efectiv dezbracate fara nici un fel de jena. Si atunci ne mai miram ca privatele au devenit un lucru atat de rar??
Si cu aceasta criza financiara, membrii au inceput sa fie din ce in ce mai rau platnici si inclusive ei au inceput sa ceara free shows. Am avut de nenumarate ori situatia in care chiar membrii mi-au spus ca de ce sa plateasca sa-mi vada unghiile, daca tot le vad in free chat. Degeaba stau eu in LIVE CHAT sau Members Area daca restul 1000 stau in free chat.
Ma rog in fiecare zi, ca site-urile astea sa realizeze intr-un final ce defavor este de fapt FREE CHAT-ul si sa se revina la ceea ce a fost.
In loc sa ne taie noua procetele, mai bine ar desfiinta free chat-ul, si atunci orice va trebui platit
SoulCams Models Studios wanted
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

veteran, iti respect opinia dar nu stiu cat e de intemeiata spui ca mebrii sunt din ce in ce mai rua platnici si fetele arat totul in free dar cand ma uit la incasarile fetelor de top de pe livejasmin nu au fost niciodata atat de MARI. Dovada ca bani se fac, si cu freechat, si cu restul vitelor care arata in free. personal eu lucrezi numai pe siteuri cu freechat si nu-mi lipsesc privaturile....Si la mine vin clienti care cer in free, ca la toat lumea de altfel dar nu le dau atentie....Nu trebuie sa te enervezi din cauza unor fraieri, mai bine ignora-i si ai terminat povestea, concentreaza-te pe adevaratii sclavi, cei care chiar platesc, nu pe beggeri.
Vremurile bune au apus ca sa zic asa, cand se faceau privaturi fara prea mari investitii si batai de cap; Acum trebuie sa tinem pasul noilor vremuri,sa ne reinventam, concurenta e mare si va fi din ce in ce mai mare, cred ca de zece ani de cand lurezi ai vazut si tu cum s-au umplut siteurile...Asta este, intra cine vrea, rezista cine poate!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”