Flirt4Free mai lucreaza cineva? Sau site-uri Glam

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mi-as dori sa am si eu stilul asta sa pot face mai multe pvt simultan, mi-a iesit de cateva ori insa am fost intr-o tensiune mare batandu-mi capul cum sa fac sa ii pastrez pe amandoi sau amantrei. E de munca mai mult, ca tre sa manipulezi permanent pe unul din ei sa vrea ce vrea si celalalt sau sa taca si sa primeasca ce ii oferi tu, unii s-a intamplat sa imi iasa. E drept ca n-am de unde sa stiu cat ar fi stat altfel...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

codrutza , sa stii ca eu metoda asta am descoperit-o greu si din intamplare , in fine eu mi-am pierdut multi ani in vdc incercand sa gasesc un stil al meu propriu , pt ca sg sfaturi pe care le-am primit erau unele care mie nu mi se potriveau deloc

initial eram convinsa ca nu sunt facuta sa afc vdc , nu ma puteam lipi de metodele prezentate ca sigure , vb multa si lunga , stat mult online , tras de timp in pvt , concentratul pe un sg site si pupatul membrilor in popou la greu

eh mie nu imi iese nimic din astea , nu agreez sub nici o forma pupatul niamanui in popou , o fac doar doamne fereste intr- o situatie extrema si o fac cat mai rar posibil , deci automat primitul membrului in pvt stand dreapta si cantand tricolorul nu era de mine , deci pierdeam timp nervi membrii

apoi pe parcurs mi -am dat seama ca ideile mele dauu roade si am inceput sa ma ascult pe mine insami mai mult si sa inteleg ca ce merge la 200 de modele la mine nu merge neam si deloc

daca te atrage metoda incearca si poate te va defini

bafta
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu cata vreme am activitate si pvt e totul ok insa cand stau toti doar in free si ma tin de vorba ma plictisesc repede, de multe ori dupa ceva timp le inchid site-ul in nas si ma mut pe altul (inca nu am un webcam splitter asa ca stau pe fiecare site pe rand). Conversatia imi place in viata reala, pe site-uri imi place numai daca e platita. Nici la mine nu prea functioneaza chestiile clasice, tease fac numai atunci cand am chef pentru ca altfel din ce am vazut cu cat ma sparg in figuri mai rau, cu atat mai rar am pvt. Am tendinta sa fiu extrem de aroganta si nu stiu cum naiba sa ma stapanesc, ca am tendinta sa ii iau peste picior non stop, sa prind pe cate unul care e mai prost si mai si semnalizeaza si sa fac misto de el impreuna cu tot restul camerei. Nu stiu cat bine imi face atitudinea asta cu nasul pe sus, in general ma straduiesc sa ma temperez, probabil ca de asta nici nu mi-a mers lj, nici nu sunt genul sa stau in lenjerie intima cand sunt online, ma imbrac sexy dar perfect decent, vrei sa vezi mai mult ia-ma deoparte. Ideea e ca din modul in care mi-ai descris tu cum procdezi cred ca s-ar putea sa mi se potriveasca, tot ce ma tem e sa nu fiu exagerat de aroganta si sa ii alung pur si simplu in felul asta, pt ca asa sunt de multe ori si in viata reala.
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Sunt tare nedumerita si desi am cautat informatia nu am reusit sa gasesc.....

Mi-am facut cont pe f4f si imediat cum am intrat prima data, cineva mi-a oferit credite pentru showing nipple. Am zis nu, evident, gandindu-ma ca tre sa fie cam ca pe lj, insa nu sunt asa de sigura, as fi avut voie? sau cum functioneaza treaba asta?
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 366
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times

gasesti in Guide regulile casei ca sa zic asa! Da, este permisa nuditatea pana la mijloc! Adica ai voie chiar sa stai in sanii goi in FLC! Insa, eu as recomanda macar sa o faci pt tips daca tot esti dispusa! Eu le am spus din start ca nu fac nici un flash, daca vor ceva nu au decat sa join pvt
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am citit rules and regulations insa nu am gasit nimic amintit despre asta, insa multumesc mult pentru informatie. E primul site pe care lucrez care are permis topless in free! Nu stiu daca sunt dispusa, dar vroiam macar sa stiu daca ceea ce mi s-a propus era permis, asa si pe jasmin sunt indivizi care iti propun flash pentru surprises, ha ha!
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Mda ... chiar nu-i inteleg pe astia de la LJ care "nu te lasa" :lol: sa iti arati sanii in free dar o gramada de modele isi vantura boobs-urile in toata splendoarea lor in pozele de profil ( topless ) fara ca asta sa deranjeze pe cei care aproba pozele astea. Nu am inteles care-i faza :? Adica le lasi sa si le arate in poze ( deci gratis ) dar nu le lasi sa si le arate pentru tips? :?
Nu ca m-ar interesa aceste aspecte dar ... just saying ....
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da, si mie mi se pare ciudat faptul ca e permis. Insa ca sa fiu sincera ce ma surprinde si mai mult este faptul ca fetele o fac.
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Când isi baga in pussy si ass bate de baseball, sticle si tot felul de obiecte de diverse dimensiuni etc. etc. etc. mai stau eu sa ma mir ca fac poze topless :lol:
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

good point....
JustMee
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 15 Ian 2014, 16:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si de cand cu nebunia asta awards ....mai now toate arata tits and pussy for fucking points =)))...si noi care nu facem :/ acum dac spun nu i get banned sau stuff like this ..ei spun nooo you will not many do it =))) superrrrr
Avatar utilizator
codruta84
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 12 Feb 2014, 19:03
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai care e treaba cu awards?
Ana33
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

Inainte sa postez am tot cautat info despre flirt 4 free.
Daca ma poate ajuta cineva va rog. O sa dau cateva detalii ca sa va faceti o parere.
Sunt de cateva saptamani pe acest site. Am intrat de cateva ori noaptea , am facut la prima logare 80$. Apoi am intrat de dim 7 , 8 dim cate 6 - 8 ore. In ac timp am mai stat pe un site.
Trafic am in camera, initial aveam cam 150 de curiosi (guest+member), acum ca medie 100.
Initial am avut 60 credits, stiu mult, dar nu mi place sa ma vand ieftin. Problema e ca eu chiar dc scad la 40 sau 30 mi se pare acelasi lucru, acelas nr de pvt, adica f putine.
E o amestecatura intre site gen mfc si cel site uri simple cu free. M am documentat de acest site cat am puttu, nu am gasit f multe pe net . Ideea care se promoveaza e ca ca tb as ai rabdare 2, 3 luni paan strangi o baza de clienti. Nu contest asta, general valabil dupa mine pt toate siteurile.
Vreau sa stiu cine mai lucreaza pe el de ceva timp, macar cateva luni si cum a evoluat, fara detalii de sume castigate, ca am vazut ac se fereste lumea (habar n am de ce ).
Am fost entuziasmata ca aici e trafic....ca vad multa lume stransa in camera. Problema mare e ca ei permit nuditatea, dar alte lucruri gen masturbare ca pe mfc etc etc, ma refer in public, nu le permit.
Si asa intra multi care spera ca da unu tip si vede si el o tata sau pussy etc. Pt unii e o provocare, pt altii, care nu au bani isi pot face o laba si doar din a vedea ceva. Dar le cunosc psihologia deja asa ac dau doar flash pt tip si nu oricum, tip decent.
Noaptea nu mai stau desi stiu ca e trafic mai mare atunci cu clienti cu bani, dar eu lucrez bine dim.

e cineva care lucreaza de ceva timp? Imi poaet oferi mai mulet detalii?
E greu de lucrat pe el, in conditiile in care pe alt site am tarif de 3,99 (partea mea 2) Am si aici f putien pvt dar de testez piata. Merg pe principiul ac cien are bani plateste frate si nu te freaca la cap cu idiotenii ca cei care nu au bani. E exact ca si in viata reala, cine te place mult e si generos.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”