Cuplu Matur Master And Slave Incepatori

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Master&Slave
Mesaje: 1
Membru din: 26 Oct 2014, 17:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut comunitate !

Suntem un cuplu matur si ne-am decis ,,sa facem cariera,, in videochat. :D
In momentul de fata suntem ca o gospodina care e pusa in fata unui calculator sa il asambleze sa instaleze softuri si sa il faca functional.

Azi ne-am deschis si cont pe Chaturbate si in cinci minute acesta a fost validat.
Maine achizitionam camera Logitechc920 . Am citit pe ai aici reviews pozitive despre acest device.
Calculatorul are procesor I3 2100 CPU 3.10 GHz, (RAM) 4GB. Il mai updatez daca e cazul.
Internet RDS 200 MB dar placa de retea nu suporta decat 100MB.

Legat de Chaturbate avem urmatoarele intrebari:
-Ce sunt si cum se utilizeaza botii open source. Mai precis. sunt de ajutor la ceva ?
-Daca am banat Romania scapam de surpriza de a fi comentati de vecini ?
-Ce reprezinta Fan Club ? Putem uploada filmulete si poze si cei care se aboneaza platesc o taxa lunara ?
- Filmele chiar daca nu sunt cu acces la download oricine poate sa le descarce cu pluginuri Firefox, software dedicate, etc
-Daca ne am inregistrat ca si cuplu putem sa prestam si individual ?
-Pe acest site am inteles ca ca majoritatea banilor vin aici din tips. Nu stim cum functioneaza treaba cu goal, tickets, concursuri, etc. Ne puteti lamuri ?
-In private clientii pot sa ne ceara sa le vedem si lor camera ?
-Cam cat ar fi ok sa setam tokens/min pentru group, private, spy ?

Noi suntem un cuplu deschis si am intrebat la support daca putem face show-uri mai indraznete si ni s-a spus fara pee, spit, verbal injuries, insa sunt permise MODERAT ceara, catuse, spanking, BDSM calus, etc.

Stiti siteuri care accepta show-uri mai hard ?

Deocamdata pana ne obisnuim vom lucra pe un singur site.

Va multumim in avans pentru sprijin.

P.S. Daca aveti linkuri cu FAQ, sau alte sugestii sunt binevenite.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”