Camera se vede invers!

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
Avatar utilizator
desirenick
Mesaje: 9
Membru din: 16 Dec 2008, 10:58
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

am o problema cand ma loghez pe jasmin cu softul optimum cand ar trebuii sa imi dea ok sa ma dea in freechat inainte cu 4 secunde camera se vede invers....are cineva idee de unde vine problema?..am reinstalat winows am incercat tot ce e posibil merge 5-6 ore dupa care imi apare aceasta problema..!!!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ar fi indicat sa Detailezi un pic, cum se roteste imaginea Respectiva?
-Este un efect mirror? adica stanga dreapta?
Sau apari cu sus-ul in jos?
-Se intampla si pe alte siteuri sau doar jasmin?
-Ce camera folosesti si cum este conectata;)

Dand aceste detalii e mult mai usor de identificat problema si astfel
poti sa primesti o sugestie care poate duce la rezolvarea problemei
Succes
Imagine
sensualgirl
User Junior
User Junior
Mesaje: 98
Membru din: 14 Ian 2008, 07:45
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am avut aceeasi problema, cand eram pe vista. cu tot ce am reinstalat etc, tot asa ma vedeam asa ca am lasat-o balta, pentru ca ei ma vedeau normal.daca nu te deranjeaza pe tine, poti sa lucrezi, ptr ca la ei e totul normal.
Avatar utilizator
desirenick
Mesaje: 9
Membru din: 16 Dec 2008, 10:58
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

joesancez scrie:Ar fi indicat sa Detailezi un pic, cum se roteste imaginea Respectiva?
-Este un efect mirror? adica stanga dreapta?
Sau apari cu sus-ul in jos?
-Se intampla si pe alte siteuri sau doar jasmin?
-Ce camera folosesti si cum este conectata;)

Dand aceste detalii e mult mai usor de identificat problema si astfel
poti sa primesti o sugestie care poate duce la rezolvarea problemei
Succes

camera se vede bine oriunde ies cu ea inclusiv pe betapro..mi se intampla numai pe optimum se vede cu susul in jos...nu e un efect mirror ...folosesc philips spc900nc si nu are decat mirror dar nu si functia de a ma intoarce invers...asta ma interesa dak mai are cineva aceasi problema sau a avut si cum a rezolvato?mie personal nu mi se pare optimum un soft reusit si de aceea folosesc betapro...dar uneori imi pierd sunetul ..asta numai cand imi intra membrul in pvt in rest in free e ok...asta alta problema ...kre spun ei k nu e de acolo e de la mine:)...bineintelesc k ultima oara cand am fost la ei au spus k au probleme cu beta si k in final optimum o sa ramana de baza...in fine...cam asta e problema ...merci anticipat ptr ajutor :roll:
Avatar utilizator
_missy_
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Iul 2007, 20:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si eu am aceeasi problema, am incercat 3 camera, 2 laptop-uri diferite, diferite splittere, am incercat IE firefox chrome si tot acelasi lucru. am vorbit cu ei de o gramada de ori si in final mi-au spus k e de la ei si k incerca sa remedieze situatia cat mai rpd posibil. eu lucrez asa k pana la urma ma vad in split f bine, nu mai imi trebe sa ma vad si in softu lor.
bafta!
Smile and the world will smile back :P
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”