CamContacts problema transfer bancar!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
coco_ch
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 28 Aug 2010, 21:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am si eu o problema pe cc. Am ales modalitate de plata transfer bancar. Mi-am facut un cont in USD la ING. Am completat la modalitatea de plata aleasa de mine si m-am pus pe treaba. Azi s-a terminat perioada si surpriza....IBAN INVALID. Am verificat si totul era completat corect.
A primit cneva banii de la ei prin tranfer bancar? Ms
in order to be irriplaceable, one must always be different
SoulCams Models Studios wanted
alex1976
Mesaje: 31
Membru din: 17 Ian 2008, 20:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da.
Eu am primit bani prin transfer bancar si nu au fost probleme,probabil ai gresit IBAN-ul alta explicatie nu exista
coco_ch
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 28 Aug 2010, 21:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Our Finance department has come to us with the following information: your IBAN is incorrect as in Romania the IBAN has 20 digits. The IBAN you have provided us with has more than 20 digits, therefore we are unable to release your payment.

S-a rezolvat. Greseala a fost a celor de la CC, IBAN-ul este format in ro din 24 de cifre.
Au raspuns foarte repede la email-uri.
in order to be irriplaceable, one must always be different
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”