Browser bun

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
cristina8686
Mesaje: 22
Membru din: 24 Mai 2012, 22:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce browser e recomandat pt videochat?eu folosesc mozila ultima versiune cu imlive si cams.com doar pe ele lucrez si mi sa blocat fix cand am intrat pe privat pe cams browseru,de 2 ori :( ,windowsu de abia l-am instalat.ce browser imi recomandati?multumesc pt raspunsuri.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
LadyAttitude
Veteran
Veteran
Mesaje: 542
Membru din: 24 Apr 2008, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vezi mai ca se folosesc browsere diferite pt sesiuni pe site-uri diferite..
The only way top deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existance is an act of rebellion.(A.C.
bebelina
User Junior
User Junior
Mesaje: 73
Membru din: 12 Ian 2008, 18:17
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

eu folosesc google chrome si n-am avut nici o problema cu el :roll:
Avatar utilizator
Calypso_sl
Mesaje: 34
Membru din: 27 Aug 2010, 10:09
Localitate: World Wide Web
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Google chrome!
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pe windows 7 , ptr sesiuni de chat , chrome si firefox = porcarie . chrome vine cu structura lui , firefox la fel .
daca intri pe sesiuni de IE si firefox trebuie sa instalezi 2 flash-uri , ceea ce nu este in regula plus ca mai mereu flash`ul crapa , etc

Eu recomand IE - internet explorer ( desi este o porcarie si asta fata de rivalele lui firef si chrome) dar in chat mi se pare cel mai ok si mai stabil.
alessia
Mesaje: 23
Membru din: 15 Iun 2011, 08:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

panaramadeom scrie: Eu recomand IE - internet explorer ( desi este o porcarie si asta fata de rivalele lui firef si chrome) dar in chat mi se pare cel mai ok si mai stabil.
corect
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”