Baiat caut model serios pentru colaborare, ofer plata zilnic

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.
Scrie răspuns
Arlis
Mesaje: 1
Membru din: 26 Sep 2016, 10:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Deoarece am ramas fara partenera dupa 3 ani de activitate, sunt nevoit sa caut o colega de videochat/sedinte foto/video in cuplu hetero.
Pentru ca mi-au ramas cunostiintele in domeniu, contactele, clientii si tot ce am mai strans in aceasta perioada sunt sigur ca va fi o colaborare reciproc avantajoasa daca modelul arata bine si are atitudinea corespunzatoare.

Plata se va face zilnic, deci din acest punct de vedere nu vor fi niciodata discutii. Asigur si locatia.

In functie de aspectul fizic si de talent ofer 50-100 de euro/ora, suma stabilita la inceput.

O sesiune dureaza doua ore si vor fi 2-4 sesiuni lunar.

Avantajul este ca modelul isi poate rotunji veniturile fara sa fie nevoie sa renunte la activitatea normala de videochat de pana acum, deoarece necesita putin timp din partea modelului.

Pentru alte detalii/intrebari sau contact imi puteti scrie in privat sau pe mail la valentino.theone@yahoo.com
Scrie răspuns

Înapoi la “Oferte - Cereri de munca si Colaborari”