AVERTIZARE CATEGORIE GENDER BENDERS

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
ContSters2
Veteran
Veteran
Mesaje: 556
Membru din: 03 Dec 2005, 05:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am vrut sa scriu acest post cu mult timp in urma dar m` am decis sa o fac acum.Sa incep cu un exemplu :se ia un site la intamplare ''webcams'' si categoria ''shemale'' ,un anumit patron a pus lucrurile in aceasta ordine ,a luat una bucata pat ,3 bucati modele ,3 bucati plastic ordinar dildo si le` mixat cam in felul urmator: a imbracat acel pat unic probabil (sau poate are 3 paturi la fel ,se poate si asta nu mai ma mira nimic)cu diverse lenjerii dar lasand sa se vada totusi originalitatea creativa lol (trebuie sa fii tampit sa nu`ti dai seama ca e acelasi pat pentru ca se vede ),a facut poze cu o camera digitala acelor modele cu plasticele aferente care se vad de la 13 km ca sunt dildouri de cea mai prosta calitate ( pana si un copil si`ar da seama) si le ` a aruncat online la voia intamplarii pe un site care deja era stricat destul din cauza altor ''realuri'' de genul asta care-si photoshopuiesc pozele dar nu au legatura cu realitatea( un penis este conectat de fund cu acel sac pentru oo nu se lipeste poza de clitoris si nici de labii lasand sa se vada si gaurica ,macar atat ar trebui sa stiti ca sunteti pe dinafara cu restul).Bun,deci se arunca modelul pe site fara un minim de cunostinte elementare pentru a lucra pe aceasta categorie ,cu aceeasi camera digitala ,intra membrul si se ajunge la partea de show asta daca nu cere din prima ''show cock'' satul de alte tepe ,se arata bucata de plastic eventual numai capul care de obicei este pus intodeauna stramb ,pe la buric sau mult jos nicidecum in pozitia fireasca in care ar trebui sa stea un penis ,bineinteles ca membrul se prinde de teapa sau daca nu se prinde devine suspicios si incepe sa ceara diverse pozitii pe care modelul nu le poate face din simplul motiv ca nu este pregatita sa le faca si probabil nu le va face niciodata fara un research amanuntit si multa munca (nu intru mai mult in detalii ) si pleaca nemultumit .Intra la modelul nr 2 care face acelasi lucru ,la nr 3 idem si pe urma intra la mine de ex ( este un ex ipotetic dar aplicabil) si-mi zice din prima show dick satul de cele 3 tepe ,pentru mine nu este problema si plusez ''i am not hard'' si i arat cock limp ,lui ii ies ochii din orbite si nu i vine sa creada dupa care spune ''wow u are really real'' LOL dupa care mi spune ca pe site sunt numai fakeuri printre alte amanunte imi strecoara si adresa de email pe care o iau dupa show ul de rigoare ii trimit un email in care l rog sa se logheze pe un alt site unde mi iau aproape toti banii pe care`i cheltuieste ,wink.Pe acesta cale vreau sa le multumesc tuturor celor care habar nu au ce inseamna genders si care au futut pe romaneste toate siteurile ,daca nu ar fii fost ei si modelele respective eu nu as fii fct atatia bani pe genders niciodata avand in vedere ca nu sunt fotomodel .Exmplul dat de mine se poate aplica pe toate siteurile nu numai pe webcams ,macar daca habar nu aveti ce inseamna sa fii transexual ,ce tratamente si discutii specifice categoriei trebuie sa aplicati faceti putin ''search'' , nu mai folositi camere digitale crezand ca o sa faceti mii de dolari ,nu este woman home alone iar acele dildouri infecte pe care le dati modelelor arata oribil si creaza suspiciuni f mari,folositi webcam ,macar se mai pot ascunde anumite detalii cat de cat .In curand o sa fie restrictionata si aceasta categorie numai pentru realuri pe toate siteurile asha cum este pe imlive si pe alte siteuri si atunci ce o sa faceti cu acele modele ?Gata stiu le bagati pe woman bani sa iasa nu conteaza cum si in ce fel .Va doresc o zi buna si ganditi un pic inainte sa faceti ceva care poate afecta un numar mare de persoane pe termen lung.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”