Are cineva panasanic nv gs 500?

Discuții generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discuții legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, tableta, smartphone-ul, telefonul fie el iPhone sau Android, probleme cu internetul etc. Orice alte discuții pe teme tehnice sunt binevenite. Tutoriale utile din youtube se pot integra în forum! ⚙️⚙️⚙️
Scrie răspuns
crisi
Mesaje: 8
Membru din: 14 Mar 2009, 06:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

as vrea sa stiu daca e buna si poate fi folosita ca web cam fara tv tunner
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
superdanasweet
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 08 Mai 2008, 11:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna eu am un panasoni gs 400.O poti folosi fara tv tunner cu cablul usb insa calitatea lasa de dorit....
Now smile Bitch!
crisi
Mesaje: 8
Membru din: 14 Mar 2009, 06:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu stiu ce sa mi cumpar... vreau si eu o imagine buna, clara cu zoom :)!

si am auzit ca panasonic gs ar fi cele maibune, cateva fete chiar aveau o imagine f clara
Avatar utilizator
superdanasweet
User Junior
User Junior
Mesaje: 62
Membru din: 08 Mai 2008, 11:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

iti recomand panasonic gs400 asta daka mai gasesti...are claritate foarte mare...dar dak o cumperi incearca sa iti iei si tv tunner sa o conectezi cu cablu svideo aurit...nu ai sa pierzi nimik...o sa iubesti camera asta :P
Now smile Bitch!
Avatar utilizator
jayxflash
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 109
Membru din: 10 Iun 2005, 21:21
Localitate: CJ
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Camera e foarte buna, problema de rezolvat va fi lumina - fara lumina bine difuzata si suficienta, nu o sa ai imagine placuta, indiferent de calitatea camerei (vorbim de cele din categoriile pana la prosumer - cum e si cazul de fata). Poti merge chiar si la modelul NV-GS330 - se conecteaza pe firewire (ai rezolutie mai buna decat pe USB) sau analogic (TV Tuner).
[url=http://www.seduction.ro][img]http://seduction.ro/images/banners/Banner_Seduction_AVC.gif[/img][/url]
Scrie răspuns

Înapoi la “Discutii Tehnice”