Alegerea studioului in care sa lucrezi

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
coco_ch
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 155
Membru din: 28 Aug 2010, 21:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

propun ca dupa retragere, poca sa deschida studioul pentru vizite . intrare libera :)
in order to be irriplaceable, one must always be different
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Tocmai am terminat un interviu la care noua noastra colega (spun asa intrucat a decis sa lucreze la noi) m-a intrebat ce e cu ofertele pe care le-a vazut la multe studiouri cu "bonusuri de angajare", "avans 100 euro" si altele similare. Apoi mi-a spus ca a ales Red pentru ca tot ce am promis pare decent si deci real, nu a vazut nici o exagerare in ceea ce i-am comunicat pe site, telefonic si azi la interviu.
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

RedStudio scrie:Tocmai am terminat un interviu la care noua noastra colega (spun asa intrucat a decis sa lucreze la noi) m-a intrebat ce e cu ofertele pe care le-a vazut la multe studiouri cu "bonusuri de angajare", "avans 100 euro" si altele similare. Apoi mi-a spus ca a ales Red pentru ca tot ce am promis pare decent si deci real, nu a vazut nici o exagerare in ceea ce i-am comunicat pe site, telefonic si azi la interviu.
E si ea mica si naiva ,saracuta si pune multe intrebari:))Oare cine o fi dat prima data bonus de angajare? :roll:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”