LiveJasmin

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

LiveJasmin

Actualizat Iulie 2012

Imagine


Statistici cu privire la traficul din ultimele luni:


Linkuri utile:
Alte siteuri din reteaua Livejasmin:

JoYourSelf | LivePrivates | MyCams | LSAwards | LJ.com
CameraBoys | MaturesCam | LiveSexAsian | MyTrannyCams
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

de liveprivates nu stiam....se pare ca oricum ca e doar alta varianta a livejasmin-ului. Adica fetele care erau online pe livejasmin sunt si pe privatecams. Intrebarea e: daca am cont pe livejasmin pot sa il folosesc si pe liveprivates???Trebuie sa ma log-ez separat sau e ca la StreamRay??
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

plasma scrie:de liveprivates nu stiam....se pare ca oricum ca e doar alta varianta a livejasmin-ului. Adica fetele care erau online pe livejasmin sunt si pe privatecams. Intrebarea e: daca am cont pe livejasmin pot sa il folosesc si pe liveprivates???Trebuie sa ma log-ez separat sau e ca la StreamRay??
Nu mama, este exact ca la streamray, un fel de mirror al jasminului, cand te loghezi pe jasmin apari automat si in liveprivates si probabil in alte mii de locuri de pe net unde se face reclama direct cu sesiunea live.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

merci pt raspuns. banuiam eu ca asa este....
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Se poate sa vezi cate credite are membrul in timpul unui privat pe livejasmin? Doar de curiozitate intreb...
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu se poate
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ok, mersi!
anduka
Mesaje: 2
Membru din: 26 Noi 2006, 00:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

scuze de deranj...eu sunt cam zapauca,dar este prima oara cand vad site-ul liveprivets..eu am cont pe jasmin...deci nu mai are rost sa-mi fac si aici,nu?si inca ceva...site-ul asta vad ca nu are top awards..poate cineva sa ma lamureasca?
multumesc anticipat
Avatar utilizator
Sters_la_cerere01
User Junior
User Junior
Mesaje: 88
Membru din: 20 Oct 2006, 00:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

www.mycams.com stie cineva daca am cont pe jasmin daca pot ...sa imi fac cont aici ..nu prea am inteles daca sunt miror la jasmine dar orcum as fi recunascator daca poate cineva sa imi dea linkul unde pot sa imi creez cont de studio
Cont sters la cererea utilizatorului iceadmin
rosalinda
Mesaje: 5
Membru din: 19 Ian 2007, 18:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut imi poate spune si mie cineva cum plateste pe livejasmine??imi fac ei epassporte chaiar dak am? ca nu am vazut nikaieri optiunea asta sper ca ma puteti ajuta multumesc
webmaster4you
Mesaje: 7
Membru din: 21 Sep 2007, 13:42
Localitate: In the real world of the live sex
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

iceadmin scrie:www.mycams.com stie cineva daca am cont pe jasmin daca pot ...sa imi fac cont aici ..nu prea am inteles daca sunt miror la jasmine dar orcum as fi recunascator daca poate cineva sa imi dea linkul unde pot sa imi creez cont de studio
Salut. Livejasmin, JoyOurSelf, MyCams, LivePrivates, LSAwards, LiveSexAsian, Maturescam sunt toate legate. Nu va trebuie decat un singur cont pe LiveJasmin, si cand intrati online, automat apareti online pe toata reteaua inclusiv si pe site-urile afiliate.
webmaster4you
Mesaje: 7
Membru din: 21 Sep 2007, 13:42
Localitate: In the real world of the live sex
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

rosalinda scrie:salut imi poate spune si mie cineva cum plateste pe livejasmine??imi fac ei epassporte chaiar dak am? ca nu am vazut nikaieri optiunea asta sper ca ma puteti ajuta multumesc
Salut. LiveJasmin face plata prin Epassporte, Cec, sau Transfer bancar. In cazul in care doresti sa iti trimita prin e-passporte, poti opta pentru a primi un card de la e-passporte prin ei sau prin a-l folosi pe cel personal ( daca ai ). Ca sa primesti acel card de la ei, trebuie sa faci minim $100 payout si abea atunci vei primi un e-mail de la e-passporte ca sa iti activezi cardul si dupa 1-2-3-4 saptamani primesti cardul acasa.
Avatar utilizator
krm3n
Mesaje: 7
Membru din: 27 Dec 2008, 12:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

webmaster4you scrie:
rosalinda scrie:salut imi poate spune si mie cineva cum plateste pe livejasmine??imi fac ei epassporte chaiar dak am? ca nu am vazut nikaieri optiunea asta sper ca ma puteti ajuta multumesc
Salut. LiveJasmin face plata prin Epassporte, Cec, sau Transfer bancar. In cazul in care doresti sa iti trimita prin e-passporte, poti opta pentru a primi un card de la e-passporte prin ei sau prin a-l folosi pe cel personal ( daca ai ). Ca sa primesti acel card de la ei, trebuie sa faci minim $100 payout si abea atunci vei primi un e-mail de la e-passporte ca sa iti activezi cardul si dupa 1-2-3-4 saptamani primesti cardul acasa.
salut,am si eu o dilema...si banii mi-i da in dolari sau in lei,sau am optiunea de a alege?
si inca ceva cardul il pot folosi in orice tara(adik ma gandesc ca da ,numindu-se e-pass....,da ca sa fiu sigura :? ) ? mltumesc anticipat :)
dedy12
Mesaje: 1
Membru din: 21 Ian 2009, 00:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cat si cum platesc jasmine?
adik e la minut la secunda sau ? cat pe minut/secunda?
daca fac studio, cat % ramane la jasmine? sau cum se procedeaza?
da sunt cam noob dar ma bat la cap niste prietene :))
AllEyezOnMe07
Mesaje: 9
Membru din: 16 Feb 2009, 10:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pe Jasmin am inceput eu videochatul la recomandarea unui prieten. Lucrez de acasa.. fara stres fara shef si fara comisioane.

Ce pot sa zic despre jasmin.. cu platile au fost mereu foarte foarte prompti.. am primit platile de obicei cu 3,4 zile INAINTE de data la care trebuia sa le primesc , absolut nimic de reprosat. Members sunt mereu cativa .. pe langa 50+ guests bagatori de seama care trebuie IGNORATI altfel apar probleme garantate cu capul..mereu aceiasi intrebare , Where are you from bb ?

Ma lasasem o perioada si acum am inceput iarasi..la modu mai profesionist avand in vedere ca m-am inscris pe inca 4 siteuri :D.

Cat am lucrat inainte(anu trecut prin septembrie parca).. in jur de 2 luni , am facut 2900$ numai pe jasim. Ca un incepator sa fac atata in primele luni de VC cred ca e destul de bine , mai ales la rubrica Baieti.

Bafta la private cat mai multe :p
girlcat1
Mesaje: 5
Membru din: 20 Feb 2009, 14:22
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dedy12 scrie:cat si cum platesc jasmine?
adik e la minut la secunda sau ? cat pe minut/secunda?
daca fac studio, cat % ramane la jasmine? sau cum se procedeaza?
da sunt cam noob dar ma bat la cap niste prietene :))




1.99$- 30% in member area(0.597$)
-35% in free chat(0.6965$)
pretul incepe de la 1.99$-3.99$ pe min- tie iti da 30%-35%
sweetalexxxl
Mesaje: 2
Membru din: 15 Mar 2009, 01:13
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut ii anunt pe toti performerii de pe livejasmin sa citeasca bine ce scriu acum: pe site umbal o persoana care promite ca daca voi(voi baietii) ii sunteti fideli ei(de fapt se da DREPT FEMEIE) va trimite 2-300 de euro pe luna. dupa ce sunteti de acord, va mai spune ca pentru banii aia trebuie sa faci prv-uri pe webcam la yahoo si apoi cand vede ca ii cam cereti banii, inventeaza un motiv si "relatia" se rupe. aveti grija de voi, bft
Avatar utilizator
_missy_
User Junior
User Junior
Mesaje: 57
Membru din: 01 Iul 2007, 20:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

deci eu nu am inteles, eu am lasat 2,49 pt amandoua... se pot seta preturi separate??
Smile and the world will smile back :P
exclusivmedia
Mesaje: 24
Membru din: 20 Oct 2009, 18:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

oricum eu recomand Livejasmin.. merge inca bine si e in top! Are si protectie charge back!
gooiebes
Mesaje: 38
Membru din: 23 Oct 2009, 13:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am cont pe jasmin de ceva timp dar nu am lucrat decat cateva zile pe el.Zilele astea am vrut sa deschid din nou sesiunea si imi apare ceva de genul ca trebuie sa instalez un program.
Voi ati instalat programul respectiv sau e doar o eroare de la pc-ul meu?
Multumesc
gooiebes
Mesaje: 38
Membru din: 23 Oct 2009, 13:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

exclusivmedia scrie:oricum eu recomand Livejasmin.. merge inca bine si e in top! Are si protectie charge back!



Imi spuneti va rog,pentru a lucra pe LJ trebuie sa instalez vreun software de la ei?
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

gooiebes scrie:
exclusivmedia scrie:oricum eu recomand Livejasmin.. merge inca bine si e in top! Are si protectie charge back!



Imi spuneti va rog,pentru a lucra pe LJ trebuie sa instalez vreun software de la ei?
Da trebuie sa instalezi acel activex
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”