mycamfriends

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.mycamfriends.com
Pentru inscriere ai nevoie de id cu data nasterii (pasaport sau permis conducere) , dovada de conexiune la net broadband (factura sau contract) , model release , agreement .
Platesc intre 3,95 si 5,95 pe minut
Astept pareri despre acest sit , eventual de la cineva care a lucrat/lucreaza cu ei .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
alby
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 04 Oct 2005, 00:27
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am intrat si eu pe sit . Arata promitator . Mai accepta Romanasi ?
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

e cu free?
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:www.mycamfriends.com
Pentru inscriere ai nevoie de id cu data nasterii (pasaport sau permis conducere) , dovada de conexiune la net broadband (factura sau contract) , model release , agreement .
Platesc intre 3,95 si 5,95 pe minut
Astept pareri despre acest sit , eventual de la cineva care a lucrat/lucreaza cu ei .
as vrea sa iau legatura cu cineva care lucreaza pe acest site..astept o parere in legatura cu traficul pe acest site?lucreaza cineva pe el??
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Chiar nu lucreaza nimeni cu acest sit ? Sau e secret profesional ? Am postat de ceva vreme acest topic (si oricum am observat ce era oricum postat de mai de mult de SAD^^EYES)
Tacerea e si ea o forma de raspuns ...
Marco_RZ
Mesaje: 25
Membru din: 05 Ian 2006, 12:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am auzit ca acest site l-au luat cei de la direct sex mai nou ka m-am mai uitat pe el acum cateva luni si era mort 2 fete pe free si 7-8 in nude anyway poate isi revine....
danutzellu
Mesaje: 7
Membru din: 19 Iun 2007, 16:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu am facut o aplicatie pe SecretFriends si am fost redirectionat pe MCF,nu vad de unde ar reiesi legatura cu DS....?
Avatar utilizator
Gheisha
User Junior
User Junior
Mesaje: 63
Membru din: 24 Mai 2005, 11:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am lucrat pe site cateva luni bune.. acum vreun an si ceva.Era bun ca un al doilea site pe care sa lucrezi si a avut si o perioada in care mergea binisor.
Cu toate ca trafic aveau destul erau prea putini membri platitori.
Acum nu stiu cum mai merge.
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Marco_RZ scrie:am auzit ca acest site l-au luat cei de la direct sex mai nou ka m-am mai uitat pe el acum cateva luni si era mort 2 fete pe free si 7-8 in nude anyway poate isi revine....
Nici o legatura cu DirectSex.
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
Cocinella
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 26 Feb 2007, 01:41
Localitate: Italy-Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:Chiar nu lucreaza nimeni cu acest sit ? Sau e secret profesional ? Am postat de ceva vreme acest topic (si oricum am observat ce era oricum postat de mai de mult de SAD^^EYES)
Tacerea e si ea o forma de raspuns ...
Eu am cont acolo...nu merge fratilor mfc!!!!!!!!!!! am cont de un an acolo....se shomeaza in free pe rupte!!!
O amica de-a mea imi spunea ca mfc 2 ani in urma mergea foarte bine....

Inainte nu acceptau Romania....acum nu stiu...

A incercat cineva sa faca cont??
One day baby !
Avatar utilizator
Cocinella
User Junior
User Junior
Mesaje: 94
Membru din: 26 Feb 2007, 01:41
Localitate: Italy-Napoli
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Deci,mycamfriends si myfreecams(mfc) e alt site.....cred ca am confundat eu prima data cand am postat ...ptr ca sunt similare..mcf si mfc...in sfarsit! ambele sunt catastrofale...nici o tipenie!Nimic!!!

:roll:
One day baby !
Kaye
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 164
Membru din: 01 Mai 2006, 19:16
Localitate: Bucharest
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Eu incerc sa trec de prima pagina si nu se conecteaza....
Avatar utilizator
Irina___
Mesaje: 36
Membru din: 11 Aug 2007, 12:59
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nici la mine. E cineva care poate da mai multe detalii si info mai recente despre acest site??!!
Conform standardelor internationale in vigoare
Avatar utilizator
gogu4u
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 176
Membru din: 10 Mai 2006, 10:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

De prima pagina trece cu proxy.Nici asa nu e de vazut mare lucru,desi poate m-ar contrazice un mare studio ceh care are fete acolo.Primeste Romania,sau primea cel putin.Nu mi se pare un site profitabil in sensul ca la mine nu a mers pe masura asteptarilor...dar asta nu e o regula generala.
Cand oamenii sunt lasati sa faca ce vor de obicei se imita unii pe altii.
Lovesuck's
Mesaje: 13
Membru din: 25 Dec 2007, 22:01
Localitate: Dark place
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am lucrat pe acest site...trafic la pamant,banii ii primesti dupa 3 saptamani dupa ce ai facut minimul,daca ai o problema le trimiti mail, raspund dupa o saptamana daca rasp si atunci,in caz k ai nevoie de asistenta nu iti raspund la mail.daca ai o nelamurire cu banii pe care treabuie sa ii primesti si ii intrebi ei nu stiu nimic... :roll: va sfatuiesc sa nu il incercati...succes la $$$
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”