PleasingCams

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

PleasingCams

a stat cineva pe siteul asta!care-i treaba cu el?!

ofera 75% din banii incasati de la clienti... cum e posibil asa ceva?stie vreo cineva?!

bafta
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

75% numai pentru clientii cu inscrisi cu referal de la modelul respectiv ... im plus situl nu cere nici un fel de acte, ceea ce e FOARTE dubios ...
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Va spun sincer ca este prima data cand aud de acest sit .Datorita comisionului de 75 % si de faptul ca nu cer nici un fel de acte , nici macar nu m-am mai deranjat sa-l deschid sa vad despre ce este vorba ... dar asa sunt eu mai fricos hehe :lol: Daca poate cineva sa ma convinga sa intru pe acest sit ...pls , argumente pro .
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Nici eu nu stiu multe despre acest site, stiu doar ca este un site Romanesc, poate creeatorii lui vor avea placerea sa ne prezinte mai bine creatia lor (daca or sa gaseasca acest subiect :) )
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
VISION_avc
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 13 Sep 2005, 20:36
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SAD^^EYES scrie:Nici eu nu stiu multe despre acest site, stiu doar ca este un site Romanesc, poate creeatorii lui vor avea placerea sa ne prezinte mai bine creatia lor (daca or sa gaseasca acest subiect :) )
a primit cineva banii de la acest site?

ofera 3$/pe ora online+75% din cat plateste clientul!:P
Avatar utilizator
alex21
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 27 Aug 2005, 19:11
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

e chiar adevarat? :lol:
Timpul e o fiara care are nesfarsita rabdare de a inghiti totul
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”