ImLive

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
manuela222
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 19 Oct 2015, 01:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

As dori sa stiu de la cei care lucreaza pe ImLive, care este procentul cu care ramane modelul?
Cat la suta plateste site-ul?

Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

30% pt cele care nu sunt in Hof sau 35 % pt cei in Hof. 80% pt refferals..
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

85 % pt referalls sorry
Avatar utilizator
manuela222
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 19 Oct 2015, 01:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

dulcyka_sexy scrie:30% pt cele care nu sunt in Hof sau 35 % pt cei in Hof. 80% pt refferals..
Ms mult dulcyka
sweet_temptx
Mesaje: 1
Membru din: 08 Feb 2017, 16:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Am si eu "o mare problema" haha. Am lucrat pe Imlive ani buni si nu stiu ce mi-a venit odata vazand ca nu e trafic sa dau mail cu skype-ul meu, probabil disperarea. De atunci m-au banat si nu stiu ce as putea face. A mai fost cineva banat, mai exista vreo solutie prin care as mai putea avea cont la ei? Va multumesc!
wolf
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai face cineva bani pe siteul asta? Mie mi se pare ca e mort rau...si cei de la support doar iti dau in continuu copy/paste cu asa zisele motive pt care nu ai traffic....iar pe forumul lor fetele se tot plang...iar ei tot ca o moara hodorogita iti dau copy/paste :))))
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Da , sunt peste 120 modele care fac minim 1500$ la fiecare 2 saptamani , ca au ceva probleme e adevarat - au tot facut modificari la site si incearca sa tina pasul cu schimbarile din domeniu ....cu toate astea sunt inca bine ancorati in orice top 10 al site-urilor care ofera live cams ( poti alcatui topul dupa cantitatea traficului , suma medie per model , nr mediu de modele online , numarul membrilor care cheltuiesc bani , nr membrilor noi inregistrati sau orice alt criteriu de performanta ti se pare concludent )
AnAngel4You
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 136
Membru din: 07 Oct 2011, 22:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Da , in conditiile care aia 1500$ ii poti face pe alte site-uri intr-o noapte :)
Se duce incet si sigur :)
Doar parerea mea
Bfx
User Junior
User Junior
Mesaje: 64
Membru din: 18 Sep 2015, 21:24
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time

AnAngel4You scrie: 09 Sep 2017, 02:32 Da , in conditiile care aia 1500$ ii poti face pe alte site-uri intr-o noapte :)
Se duce incet si sigur :)
Doar parerea mea
Angel, te rog spune-mi si mie pe care siteuri se pot face 1500$ intr-o noapte. Multumesc!!!
:* :*

Si voiam sa mai intreb ceva legat de Imlive.
Sunt incepatoare si sunt in private cu un client, vad ca apar si altii care vor private cu mine, am dat accept si au stat putin si cand au vazut ca mai e cineva au plecat. E normal asa ceva, de ce lasa Imlive asa o caracteristica?
I-am intrebat de ce si ce sa fac eu, nu raspund.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”