WebCams.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
fantasyclub
Mesaje: 11
Membru din: 24 Iul 2012, 15:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:
fantasyclub scrie:salutare ,,, sunt mai nou in domeniu si cu scuzele de rigoare (pentru deranj) as dori sa aflu si eu numarul minim de modele pentru care pot deschide cont de studio pe webcams.com .... multumesc !
Iti poti face direct cont de studio si pe urma sa adaugi cate modele ai.
multumesc mult ! am sa incep chiar acum :)
SoulCams Models Studios wanted
fantasyclub
Mesaje: 11
Membru din: 24 Iul 2012, 15:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salut all , as fi recunoscator dc m-ati putea ajuta si pe mine .... :( incerc sa imi deschid cont de studio pe webcams.com si nu stiu ce sa completez la intrebarile legate de' Earnings and Rate of Commission Information' si la ICQ number ... multumesc mult !
fantasyclub
Mesaje: 11
Membru din: 24 Iul 2012, 15:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ma poate ajuta cineva ...plsss .... :)
SWEETANGEL2000
User Activ
User Activ
Mesaje: 201
Membru din: 05 Mai 2009, 06:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mai merge ?am cont de mai multa vreme pe el ,dar nu am stat ,are rost sa il incerc ,pare un site micut ?
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

merge daca ai nervii necesari sa astepti pana castigi regularii , daca ai noroc sa ii castige ca fiind pvt ul piparat pe el oamenii au multe ifose inainte de a intra in pvt , mie persoanl nu -mi palce site -ul , din cand in cand mai lucrez pe el , dar mi se pare avand un free chat dificil , memebrii cer prea multe de vazut pe free , habar nu au ce prea vor , au fiet idei , ori asta nu inghit

esti pe un site scump asuma-ti :twisted:
Avatar utilizator
Iko_InNa
Mesaje: 7
Membru din: 29 Noi 2013, 05:56
Localitate: Morfontaine
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Buna .. sunt noua in videochat si pe webcams.com . Am o intrebare (penibila poate :? )
Ce trebuie sa scriu la "Non-Us performers ,please provide an alien# or other govt-issued ID#" ?
Am cont si pe mfc si xcam dar nu mi-a cerut asta .

Bun .. am revenit cu edit dupa ce am dat un search , ar trebuii sa pun pasaportul sau permisul de conducere , dar daca nu am alt act de identitate , doar buletinul ? In cazul asta ce fac ? :oops:
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

treb sa treci seria si numarul buletinului , seria e formata din litere si nr din vreo 4 cifre e undeva la inceputul actullui de identitate

bafta
Avatar utilizator
Iko_InNa
Mesaje: 7
Membru din: 29 Noi 2013, 05:56
Localitate: Morfontaine
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc frumos .
O seara placuta .
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 366
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times

Buna!

Aveti idee care este diferenta intre free chat, member chat si private chat? da, stiu suna aberrant , si deductibil! intrebarea este daca se poate face fake private ca pe f4f, sau modelele care sunt in private chat sunt pe bune in pvt chat ! Multumesc! :mrgreen:
fitbody
Mesaje: 13
Membru din: 12 Feb 2015, 07:10
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Plata este de doua ori pe luna sau o singura data?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

fitbody scrie:Plata este de doua ori pe luna sau o singura data?
Nu mai lucrez de un an cu webcams dar faceau plata saptamanal.Nu stiu daca s-a schimbat ceva intre timp.
Laura0210
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 23 Feb 2015, 20:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

M-am am primit confirmarea inregistrarii la Webcams. Totul e ok dar ce ma sfatuiti sa aleg la pret? Default era 2,99/minut. Il las asa sau pun si eu ca tot omul la inceput 1,99$?

Optinuile sunt 1,99; 2,49; 2,99; 3,49 si 3,99.

Mersi!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Laura0210 scrie:M-am am primit confirmarea inregistrarii la Webcams. Totul e ok dar ce ma sfatuiti sa aleg la pret? Default era 2,99/minut. Il las asa sau pun si eu ca tot omul la inceput 1,99$?

Optinuile sunt 1,99; 2,49; 2,99; 3,49 si 3,99.

Mersi!

Depinde foarte mult de tine ce fel de model esti, care sunt aspiratiile tale, dedicarea, implicarea, timpul pe care il acorzi, stilul de lucru etc etc,

Eu recomand modelelor sa aibe un pret mare, nu exagerat dar mare, depinde mult de fiecare persoana in parte, pentru ca trebuie sa existe totusi o baza pentru pretul cerut.

Spor acolo.
Laura0210
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 23 Feb 2015, 20:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

GlamourFoto scrie:

Depinde foarte mult de tine ce fel de model esti, care sunt aspiratiile tale, dedicarea, implicarea, timpul pe care il acorzi, stilul de lucru etc etc,

Eu recomand modelelor sa aibe un pret mare, nu exagerat dar mare, depinde mult de fiecare persoana in parte, pentru ca trebuie sa existe totusi o baza pentru pretul cerut.

Spor acolo.

Ok. Eu l-am pus pe cel minim dar il ridic putin. Mersi mult. Pupici
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Laura0210 scrie:Ok. Eu l-am pus pe cel minim dar il ridic putin. Mersi mult. Pupici
Foarte bine sper sa te ajute, important este acum sa te tii de treaba si sa fii la nivelul respectiv,

Pana la urma daca tu ca model nu te respecti si incerci sa te vinzi cat mai ieftin, crezi ca membrii te vor respecta? asta nu garanteaza si nici nu inseamna ca la pret mare exista respect total :) dar totusi ...

Spor acolo
Laura0210
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 23 Feb 2015, 20:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

GlamourFoto scrie:
Laura0210 scrie:Ok. Eu l-am pus pe cel minim dar il ridic putin. Mersi mult. Pupici
Foarte bine sper sa te ajute, important este acum sa te tii de treaba si sa fii la nivelul respectiv,

Pana la urma daca tu ca model nu te respecti si incerci sa te vinzi cat mai ieftin, crezi ca membrii te vor respecta? asta nu garanteaza si nici nu inseamna ca la pret mare exista respect total :) dar totusi ...

Spor acolo
La pretul minim de 1,99 pe minut am avut un privat de 18 min si cateva secunde pentru care am luat 13,44$. Astia platesc mai bine decat altii? Tot aseara am avut un privat pe ImLive de 22 de minute pentru care am luat "fabuloasa" suma de 3,49$. Intr-adevar nu am inca cele 120 de ore pe Free ca sa pot mari pretul si sunt inca la 0,98/minut dar si asa tot nu am cum sa castig ca la WebCams.

Diferenta dintre ele este ca pe WebCams majoritatea sunt extrem de vorbareti si abia am timp sa fac Tease, ca trebuie sa le raspund tuturor. Dar se merita.

Multumesc inca o data. Te pup
samahol
User Junior
User Junior
Mesaje: 82
Membru din: 14 Iun 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am inteles ca banii sunt trimisi vineri.Cat dureaza sa intre pe cardul Payoneer?
samahol
User Junior
User Junior
Mesaje: 82
Membru din: 14 Iun 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

La ce ora intra banii vineri pe Payoneer?
adrian_webcams
Mesaje: 1
Membru din: 18 Feb 2016, 12:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut samahol,
Am inteles ca banii sunt trimisi vineri.Cat dureaza sa intre pe cardul Payoneer?
Odata executate platile, banii vor fi vizibili in contul tau de Payoneer intr-un interval foarte scurt.

Pentru perioada 7 feb - 13 feb 2016, platile au fost trimise astazi.

Cu respect,

Adrian
Webcams.com
Models Support Manager
samahol
User Junior
User Junior
Mesaje: 82
Membru din: 14 Iun 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc mult!
samahol
User Junior
User Junior
Mesaje: 82
Membru din: 14 Iun 2006, 16:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Vad ca se raspunde aici mai repede decat pe site deci daca mai poti sa ma ajuti cu urmatoarea situatie:eu vorbesc mai multe limbi si am incercat sa pun asta la profile dar cum dau update apar doar ultima limba selectata.Deci cum fac sa apara ca vorbesc mai multe limbi.

De asemenea,e posibil sa blochez mai multe tari?Am incercar si,la fel,cand dau update e blocata ultima tara selectata.Tare as dori sa scap de guestii din India etc.Multumesc!
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”