WWW.GIRLS4CHAT.COM

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
studyo_laura
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 31 Oct 2007, 20:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

www.girls4chat.com is a new site in town!! :lol:
www.universaltalk.ro & www.virtualtalk.eu
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
studyo_laura
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 31 Oct 2007, 20:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

is a new site ! The site was in probation and now all technical problems or resolved.from 15 iuanuarie 2009 the site will be functional and open for everybody.thnak you!
www.universaltalk.ro & www.virtualtalk.eu
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Personal nu-mi place designul sitului, si nici metodele folosite pentru promovare - amatori.
girls4chat.com Estimated Worth $197.1 USD :))))) lol inseamna ca are trafic nu gluma.
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

camcam scrie:Personal nu-mi place designul sitului, si nici metodele folosite pentru promovare - amatori.
girls4chat.com Estimated Worth $197.1 USD :))))) lol inseamna ca are trafic nu gluma.
Design-ul e o chestie de gust , ca iti place sau nu ... nu e de discutat la faza asta .
Estimated Worth $197.1 USD
Asta e estimare de domeniu , sunt site-uri , n-as putea sa le numesc de specialitate , care astfel estimeaza un website in functie de :
- vechimea domeniului (cand a fost el inregistrat)
- linkuri
- scoring SEO
Un scorring foarte bun se obtine in cativa ani , dar nu ai legatura cu design-ul si treburile astea , ma indoiesc ca ai habar despre ce e vorba .

Nici macar site-uri precum Alexa Ranking nu sunt exacte , ma indoiesc ca ai gasit tu site-ul minune care sa faca estimarea de rigoare .

Aici de exemplu http://www.websitevaluecalculator.com/ imi arata ca unul din domeniile mele are o valoare de 78 de dolari , dar am oferta pe el de 800 Euro . Sa inteleg ca webmasterul care m-a ofertat (si care in principiu e interesat de domeniul nu de scorningul acestuia) este dus cu pluta ? Te asigur ca nu e un novice in domeniu ... (e vorba de domeniul sexy7.com)

Ma scuzi , nu ma pronunt daca girls4chat e sau nu pro , poate ca nu e treaba mea , insa sa te bazezi pe un astfel de scoring si sa spui ca oamenii sunt amatori da dovada de multa prostie (imi asum cuvintele pentru ca am dreptate) .

Exista in cazul de fata doua tipuri de oameni : cei care fac (sau cel putin incearca sa faca ceva) , si cei care cotcodacesc aiurea pozand in profesionisti ai domeniului .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Avatar utilizator
studyo_laura
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 31 Oct 2007, 20:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

siteul este nou ... toate au un inceput.. :wink: nimeni nu sa nascut profesionist...si design-ul e o chestie de gust pe care a ales-o detinatorul siteului..nu asta e cel mai important,metodele de promovare SEO pe motoarele de cautare cele mai cunoscute si o baza de membri adunata in timp-deocamdata asa incepe promovarea apoi cu webmasteri...traficul se mareste in timp...as vreau eu trafic foarte mare din prima ..de la deschidere dar nu se poate... :lol:
www.universaltalk.ro & www.virtualtalk.eu
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Google dupa girls4chat.com si ai sa vezi la ce ma refer. Acolo vezi exact ce situri a indexat google si unde apare girls4chat.com. Pana si cel mai slab site al meu are peste 100 de cautari dupa adresa numelui.
Nu pot decat sa le urez succes....acum nu mai zic nimic am inteles faza....e un site bun. :))))))) poate cel mai bun...
Cand or sa intre adminii in panica ca nu au modele si nici trafic (cam in 2-3 luni) or sa ma caute sa le fac o campanie de promovare colaborata cu modele online pe site, bineinteles asta daca nu vor renunta la ideea de a avea un site al lor fara sa stie in ce s-au bagat.
Avatar utilizator
Webmaster_Studios
User Junior
User Junior
Mesaje: 68
Membru din: 25 Apr 2008, 02:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Nu vreau sa intru inutil in discutria asta, dar referitor la design, haideti sa ne amintim cum arata LiveJasmin in 2002, cei care stiu desigur.
Intr-adevar, anii au trecut, lucrurile au evoluat si a ajuns ceea ce a ajuns in ziua de astazi. Dar daca ne luam dupa cum arata livejasmin atunci cand s-a lansat si il ignoram? Poatea ca astazi nu ar mai fi fost ceea ce este. Cel mai important este traficul, de unde vine si cat de bun este, designul se poate schimba cu timpul.

Metodele folosite pentru promovare, etc.. asta este o alta treaba, dar nu ataca felul cum arata un site neaparat. Un site nou, poate arata mai bine si decat flirt4free, daca nu are un sistem de promovare bun, nu-l vede nimeni, este egal cu zero.


Bafta!
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am adus vorba de design ca m-a frapat cand am deschis prima oara situl. Important este traficul si modelele online. Concluzia mea era nu neaparat privitoare la design (care se schimba usor) cat mai ales la nenea google care vede acest site asa cum il vede. Fara o campanie de publicitate facuta de o echipa de webmasteri cu experienta nu le dau mari sanse, doar daca au "jdemii" de euro sa plateasca pe google sa le aduca trafic targhetat pentru nisa lor.
Avatar utilizator
Webmaster_Studios
User Junior
User Junior
Mesaje: 68
Membru din: 25 Apr 2008, 02:29
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

camcam scrie:Eu am adus vorba de design ca m-a frapat cand am deschis prima oara situl. Important este traficul si modelele online. Concluzia mea era nu neaparat privitoare la design (care se schimba usor) cat mai ales la nenea google care vede acest site asa cum il vede. Fara o campanie de publicitate facuta de o echipa de webmasteri cu experienta nu le dau mari sanse, doar daca au "jdemii" de euro sa plateasca pe google sa le aduca trafic targhetat pentru nisa lor.
Salut,

camcam, desi nu-mi place sa o recunosc, sincer si eu am avut aceasta frapare cand am deschis siteul, macar sa fi avut un logo mai bun, nu costa mai mult de 20$ facut de niste profesionisti, totusi este bine sa incurajezi astfel de oameni care vor sa faca ceva. Ai dreptate in tot ceea ce spui cu privire la acest site, dar nu am de unde sa stiu ca acest girls4chat.com este facut doar asa... prinde la prosti? E bine, nu prinde, asta e. Poate ca a dat cateva mii de dolari pe acel script cu care este facut siteul si i s-a promis marea cu sarea. Uneori este bine sa atragi atentia dar nu sa critici si sa critici.
Poate ca tu ai vrut sa ii transmiti un mesaj, o atentionare ca nu va avea nici o sansa cu acel site, poate ca acest mesaj erea mai bine daca ar fi venit sub o alta forma.

Ce mai pot zice? Multa bafta!

Cu respect,

Marius
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mesajul eu l-am transmis, acuma metoda la unii prinde la altii nu. eu prefer sa-mi spuna cineva frank in fatza cand merge/nu merge ceva. Decat sa le dau sperante...inca odata le urez succes in activitate..si tie la fel.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”