www.scoreslive.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 15 Aug 2008, 20:20
Localitate: Iasi, Pascani
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

http://www.scoreslive.com

Are un design dragut , Colaboreaza cineva cineva cu ScoresLive.com???
m-ar interesa daca sunt seriosi si daca merita !

Multumesc anticipat!
SoulCams Models Studios wanted
bubulinaxox
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 146
Membru din: 08 Iul 2007, 11:09
Localitate: usa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

il cunosc pe unul din asociati.ofera 50%,e de abia la inceput si plateste prin epass
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ExtremeStudio scrie:http://www.scoreslive.com

Are un design dragut , Colaboreaza cineva cineva cu ScoresLive.com???
m-ar interesa daca sunt seriosi si daca merita !

Multumesc anticipat!
Da, m-am inscris pe el, in 3 zile a cate peste 8 ore pe zi nu am avut nici macar un pvt. Asta a fost acum cateva luni. Partea "frumoasa" e ca iti poti pune filmulet in loc de camera ta, din soful lor, ca sa vada clientii in free chat, daca nu ai chef de live, insa multe modele si-au pus film cu show adevarat deci normal, cand am apraut eu live imbracata, nu ma mir de ce nu intrau in pvt.
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

update .. m-am uitat acuma si nu mai e chestia cu filmuletele. Bafta!
catalin1975
Mesaje: 4
Membru din: 21 Mai 2009, 00:20
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

lucrez si eu pe site si intr-adevar nu se fac bani ......asta este!!!
Am facut doar 3 $ in 2 ore si mi i-au trimis pe epassporte.Am fost foarte surprinsa ca am vazut ca au virat cei 3 $,deci ca plata sunt seriosi numai ca nu se face ce ne intereseaza...$$$$$$ :D
catalin1975
Avatar utilizator
Anomis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 104
Membru din: 17 Noi 2009, 02:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Siteul e varza fratilor...arata fete ca fiind in pvt sau in free si ele nici macar nu sunt online! Cum mi-am dat seama? Pai de cand mi-am facut cont (de vreo sapt) si ma uit pe site aceleasi fete sunt in pvt zi si noapte (a se intelege non-stop) iar la cele care aparent sunt live in free chat cand intri nu se conecteaza imaginea! Daca pe siteul asta sunt macar 5 fete online in realitate eu ma iau cu mainile de cap! Plus ca are un soft de tot kk - imaginea ti se vede pixelata si mai mult - ti-o face pixelata si pe alte siteuri pe care stai sau iti incetineste streamingul. Ce sa mai zic in afara de faptul ca nu se merita? Nimik! Nici nu stiu dc exista astfel de siteuri? Oare ce profit si-or scoate ownerii lor - cred ca nici 50 $ la perioada! lol
Join the dark side .... we have cookiez !
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

site ul asta cred ca incearac sa intre pe piata de lejer 4 ani ;3 sau 4 ani ceva de genul ;de atat timp il stiu eu ;inca se mai chinuie?
kiddo
Mesaje: 23
Membru din: 18 Mar 2008, 23:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Depinde ce anume intelegi prin "a se chinui" :-)

Intr-adevar, are vreo 2-3 anisori de cand e up and running, cat despre membri ... sunt si d'aia dar inca nu iti poti face o vila cu banii castigati de acolo, dar totusi ceva ceva se misca, am inteles ca acum de pe 1 Martie au inceput cu niste oferte interesante pentru webmasteri.
Cat despre plata, sunt foarte corecti cu banii castigati, iar suportul tehnic e pe masura. Daca aveti alte intrebari legate de site, va ajut cu cea mai mare placere, ma cunosc cu patronul (nu admin) si chiar e un tip super ok.


Spor la banuti
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kiddo la mine a se chinui se traduce prin a ti consum banda de net incercandd sa facibani pe el daca ain atatia ani nua a reusit sa se ridice imi pare sincer rau pt el ca si business

nu e vb da a ridica o vila da macar un payout de 100 in cateva zile are cineva ?

din ce vad la antevorbitori cam nici macar un 50 da nah poate ma insel eu
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

bubulinaxox:

Ei na cum sa fie nou ? plateste pe ePass de 2 ani de zile :) faza e ca nu au trafic vorba lu sexybabe stai cate 10 ore si nu faci 1$ :)

Bafta
Imagine
kiddo
Mesaje: 23
Membru din: 18 Mar 2008, 23:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Update :

Dupa ce am vorbit cu ownerul, mi-a explicat urmatoare:

- traficul este slab, deoarece au probleme cu soft-ul, la peste 10k de vizitatori, incep erorile;
- se asteapta update-ul la software, cand va fi gata nu se stie, dar sigur se va face un anunt;
- cand totul va fi "la cheie", din cate am inteles vor fi si bonusuri, ore online platite pentru studiouri bune, signup bonus, member referral, etc.


Ownerul e chiar un tip super ok, banii care i-a avut sa mi-i trimita mie (nu are legatura cu model earnings) mi i-a trimis la timp, pe toti, ba chiar mai mult, cand am vrut sa-mi deschid un epass mi l-a platit el integral, deci cu banii nu cred ca vor fi probleme, dupa cum s-a specificat si mai sus.

Cat despre potential financiar, exista, cu un simplu search pe google dupa "scores gentlemen's club" veti gasi 7 night club-uri foarte cunoscute, ele fiind principalul partener al scoreslive.com.

NU sunt afiliat cu site-ul in cauza, dar daca aveti alte intrebari, le astept si daca nu am raspuns, ma interesez si vi-l dau.

Toate cele bune
webstudio
Mesaje: 1
Membru din: 28 Apr 2010, 18:57
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu sunt un studio mic in Bucuresti, 7-8 fete active.
Lucrez cu scoreslive de aprox 1 an jumate.
Da este adevarat nu are trafic care se poate compara cu colosii din domeniu, insa pt mine acest site functioneaza.
Nu sunt multe fete conectate, chiar daca sunt putini membrii, sunt sanse de privateuri. Au fost perioade cand payoutul de pe acest site a fost deasupra livejasmin.com pt mine. Este totul de atentie, daca consideri ca nu e trafic si nu bagi in seama membrii e normal ca nu faci nimic, insa daca ii bagi putin in seama, concurenta pe site este mica, si automat private-urile merg.
Traficul a inceput sa se ridice putin din dec 2009 din cate am observat eu, incet si sigur...
In legatura cu platile, NU am avut absolut nici cea mai mica problema cu ei.
Cu managerul ma inteleg super si este mereu pe faza sa rezolve orice problema.
Ah si in legatura cu ce spune toata lumea ca se ruleaza filme sau sunt fete care apar in private desi ele nu sunt online, nu este adevarat, va explic care e faza : Siteul are buton de 'break', fetele cand apasa acest buton sunt afisate ca in 'private', membrii nu pot accesa fata. Cum nu exista grup show la ei, nu au mai facut optiune de break, ci pt ei private sau break e acelasi lucru. Mai se intampla ca o fata sa lucreze pe alte siteuri, cand intra in private pe alte siteuri se pune pe scoreslive pe break, si este afisata pe scoreslive ca in 'private pe alt site'.
Stiu ca lucreaza la o noua interfata care sa schimbe aceasta situatie, dupa care vor baga multi bani in aducerea membrilor, insa fete fake care nu sunt conectate, nu stiu.
Acum evident ca daca exista fete care stau in permanenta pe 'break', ele sunt afisate ca fiind in private continuu, dar nu cred ca este vorba de fete 'inexistente'.
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"la peste 10k de vizitatori, incep erorile"?

pai care 10K? ca eu am avut 2 guesti in 10 ore cand am intrat atunci, mai e mult pana la 10 k, nici siturile mari n-au atatia.
ar trebui sa bage si alte cuvinte pt cautare decat scores gentlemen club. Targetul cluburilor din real life si un site de videochat nu e acelasi mereu, chiar daca fac parte tot din indutria adult.
merci d update si bafta.
kiddo
Mesaje: 23
Membru din: 18 Mar 2008, 23:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[at] sexybabe: ultimul tau post referitor la site, e din 2008, sa inteleg ca tot de atunci nu ai mai intrat la treaba pe site.

NU are 10k vizitoatori acum, ci daca ar avea, ar fi probleme cu softul, de asta se asteapta noul soft, dupa care se va da drumul si la trafic. Cat despre keywords, ce am spus eu, si ce ai inteles tu ... Ideea era sa iti (va) faceti o idee despre sponsorul principal al site-ului, nu ca alea ar fi keywords'urile site-ului scoreslive.com.

Bafta si voua.
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

intradevar, nu am mai intrat de atunci. Am mai aruncat cate o privire si nu mi s-a parut nimic schimbat. Poate ma insel, dar e dezavantajos pt o companie sa lanseze un site fara sa investeasca in trafic (macar de-ar fi ajuns pana la 5k) ,sa aiba grija de sofware etc pt ca dintre modelele care l-au incercat si nu le-a mers f putine o vor face din nou, deci publicitate irosita in tot acest timp.

Orice site are diverse probleme cu softul la inceput. Deobicei se rezolva in cateva zile, max luni sau daca sunt resurse, se schimba... nu in cativa ani.
Am inteles acum ce-ai vrut sa zici despre owner. E un exemplu clar ca chiar daca cineva are un nume in domeniu, poate fi f corect cu banii si cu toate astea daca nu exista dedicare, multa munca si considera site-ul doar un venit mic suplimentar, exact asta va fi.
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hai sa fim seriosi de 1 an jumate tot update se face :) 10k ? pai daca ai 2 membrii si 3 guesti in camera e bine :)

Mai bine sa zica pa fatza nu investim in trafic si gata stai bine nu stai iara bine
Imagine
kiddo
Mesaje: 23
Membru din: 18 Mar 2008, 23:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

[at] wulpita : Imi pare rau pentru tine, dar se pare ca nu ai inteles nimic din postul facut de mine, uite fac o exceptie si incerc sa-ti mai explic o data - NU e trafic, pentru ca daca s-ar aduce trafic, la momentul de fata, la 10k de vizitatori, ar fi probleme cu softul, ceea ce nu ar fi convenabil nici pentru modele, nici pentru vizitatori, nici pentru site in sine.

Regards,
kiddo
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kiddo, nu mai vbi de parca noi nu intelegem ce vrei tu sa spui ca nu esti singurul destept de aici. Ratiunea in sine e gresita si se bazeaza pe ceva ipotetic.

ca si cand as spune : daca as avea un milion de $ probabil ca n-as sti ce sa fac cu ei, asa ca mai bine nu mai fac nimic, doamne fereste sa ajung in situatia aia. Acum tu ai inteles? poate dezinteresul e principalul motiv, nu care ai spus tu ca este.
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"scoreslive" .. suna a site de pariuri sportive sau poker online nicidecum site videochat .... in fine o caruta de site-uri de cacao :lol:
BuBuX
Mesaje: 9
Membru din: 25 Aug 2007, 10:57
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

In Concluzie stie cineva la cat timp platesc adica de pe 1-15 e perioada cand se termina perioada ... cand vin bani>
BuBuX
Mesaje: 9
Membru din: 25 Aug 2007, 10:57
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ken scrie:"scoreslive" .. suna a site de pariuri sportive sau poker online nicidecum site videochat .... in fine o caruta de site-uri de cacao :lol:

stie cineva cand trimit banii adica dupa ce se termina perioada la cat timp?
kiddo
Mesaje: 23
Membru din: 18 Mar 2008, 23:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

BuBuX scrie:
Ken scrie:"scoreslive" .. suna a site de pariuri sportive sau poker online nicidecum site videochat .... in fine o caruta de site-uri de cacao :lol:

stie cineva cand trimit banii adica dupa ce se termina perioada la cat timp?
Ce faci de pe 1 Ianuarie pana pe 15 Ianuarie, plateste pe 16 Ianuarie, iar ce faci de pe 16 pana pe 31 Ianuarie, plateste pe 1 Februarie.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”