www.scoreslive.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
OffersScores
Mesaje: 2
Membru din: 25 Ian 2011, 13:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hello,

nowdays we offer flat fee for hours online in free chat for selected models and studios and of course 50% of pvts & tips. If You interested to get paid for being online contact me, offer is limited for 3 monthes and selected amount of models and studios.

Talk soon!
SoulCams Models Studios wanted
money4web
Mesaje: 12
Membru din: 15 Noi 2009, 01:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Eu colaborez cu scoreslive de aproximativ un an si nu am am avut probleme cu platile au fost corecti si la timp,chiar knd am avut cateva probleme cu siteul au pe cineva care e mai tot timpul online si se ocupa,au schimbat si multe lucruri la site in timp,sper sa o tina tot asa.
Multumesc
www.studiomania.ro
josephine_love
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 107
Membru din: 24 Sep 2010, 15:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce mai stiti de site-ul asta? Se mai platesc orele de stat in free? Da il tin numai in member chat eista posibilitatea sa am clientii sau tot la fel de prost sta cu traficul?
hotannie
Mesaje: 1
Membru din: 17 Noi 2011, 11:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna
eu sunt un model care colaborez cu scores de 1 an si 2 luni pana acum nu am avut probleme cu ei la plata,au fost corecti cu plata orelor si a banilor din pv,sper intr o colaborare cat mai lunga cu ei
hotannie
kisess....
chicaboom
Mesaje: 3
Membru din: 30 Noi 2011, 15:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hello,

Scoreslive.com - Pe minunatia asta de site mi-am facut si eu cont, am adaugat binenteles Romania la tarile blocate, si...surpriza, ma vad perfect in tara, imi pot chiar si scrie singura, ca guest, fara IP schimbat; am dat email la ei, si mi-a raspuns ca "
Are you sure its not working? What is the error you are having exactly? Because many models are using block region and its working fine. " , am zis sa mai incerc iar, daca omul zice asa. Am incercat dinnou, si pot vorbi cu orice model de pe site, niciuna care lucreaza acolo nu are functia de blocare a tarii functionala. Deci.....aveti grija, eu astept acum un nou raspuns de la ei, sa vad daca de fapt stie ca nu functioneaza si se face ca e o problema nou aparuta, sau daca intr-adevar a fost o scapare si remediaza problema. In orice caz, chestia dureaza deja de 3 zile. Voua va merge functia asta, ati verificat daca va vedeti sau nu in RO ? :x
money4web
Mesaje: 12
Membru din: 15 Noi 2009, 01:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Si eu am avut la inceput probleme cu blocarea tarii dar am vorbit cu cei de la site si au fixat problema,trebuie numia sa vb cu ei si fixeaza problema.
Mersi
chicaboom
Mesaje: 3
Membru din: 30 Noi 2011, 15:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Am dat email pentru a le reconfirma faptul ca nu merge sa blochezi tara....asta era miercuri, insa nu am primit nici un raspuns de atunci :| , mai astept...
AlessiaXX
Mesaje: 1
Membru din: 06 Dec 2011, 01:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Eu lucrez pe scores de 1 an si 2 luni dar nu am avut aceasta problema pana acum,probleme ce am avut le am rezolvat repede cu adminul pt k e online in fiecare seara dupa 20 si ma ajuta dak am probleme.
Pupiciii
chicaboom
Mesaje: 3
Membru din: 30 Noi 2011, 15:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

AlessiaXX scrie:Buna,
Eu lucrez pe scores de 1 an si 2 luni dar nu am avut aceasta problema pana acum,probleme ce am avut le am rezolvat repede cu adminul pt k e online in fiecare seara dupa 20 si ma ajuta dak am probleme.
Pupiciii

M-am uitat de mai multe ori la support, dar este tot timpul offline, inclusiv acum - si e ora 21.00 - dar sunt curioasa, ai incercat sa iti intri in camera ca guest, si ai fost blocata?? pentru ca repet, pot intra la absolut toate fetele care sunt online, si pot sa le vad si sa scriu f bine merci.

Puup
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”