www.CamSpot.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 15 Aug 2008, 20:20
Localitate: Iasi, Pascani
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SoulCams Models Studios wanted
Camspot-ash
Mesaje: 12
Membru din: 23 Oct 2008, 07:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hi there :)

Thanks for the post......

Let us know what we can do to help :)
Weekly payouts through epassporte and wire :) with just 7 day hold.One of the fastest growing cam sites on the market :)
[size=117][b][color=blue][url=http://camspot.com/web-cam-studio/join/step1]Studios signup here[/url][/color][/b][/size]
Camspot-ash
Mesaje: 12
Membru din: 23 Oct 2008, 07:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Let me know if if any of you have any doubts ;)

I am always here to help.......


you can also get in touch with me on yahoo

ashcamspot
Weekly payouts through epassporte and wire :) with just 7 day hold.One of the fastest growing cam sites on the market :)
[size=117][b][color=blue][url=http://camspot.com/web-cam-studio/join/step1]Studios signup here[/url][/color][/b][/size]
Camspot-ash
Mesaje: 12
Membru din: 23 Oct 2008, 07:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

We are looking for more studios....

Ash
Weekly payouts through epassporte and wire :) with just 7 day hold.One of the fastest growing cam sites on the market :)
[size=117][b][color=blue][url=http://camspot.com/web-cam-studio/join/step1]Studios signup here[/url][/color][/b][/size]
Camspot-ash
Mesaje: 12
Membru din: 23 Oct 2008, 07:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hey all ,

we are paying weekly with only 7 day delay :)

Visiting romania in January....let us know if you would like to meet up

Thanks
Ash
Weekly payouts through epassporte and wire :) with just 7 day hold.One of the fastest growing cam sites on the market :)
[size=117][b][color=blue][url=http://camspot.com/web-cam-studio/join/step1]Studios signup here[/url][/color][/b][/size]
Avatar utilizator
helenne
Mesaje: 14
Membru din: 07 Dec 2008, 14:25
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Colaboreaza cineva cu camspot???
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

Actually, I applied for a studio account on the 17th november. I receive every week an email telling me to be patient. The aplication it will be reviewed shortly.

Can you tell me, please, what short means?

Thank you for registering your studio with CamSpot!

We have received your account submission and will review it shortly, you will be notified by another email once your account is either approved or denied.

We are sure you will enjoy the many features we provide studios from functional controls to financial reporting. Don't hesitate to let us know if you haveany questions. Your account information is below:

Signup date: 11/17/09

.........

Your account will be reviewed ASAP! We thank you again for using CamSpot!

Please click here to unsubscribe!
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
United Studios
Veteran
Veteran
Mesaje: 807
Membru din: 09 Noi 2006, 17:16
Localitate: Bucuresti / Pitesti
Has thanked: 14 times
Been thanked: 0
Contact:

still the same. And, when some admin is online on messenger, he doesn't reply.

Well, I applied 4 months ago :twisted:
Videochatul este cea mai bine platita munca grea si cea mai prost platita munca usoara.
http://www.easyvideochat.ro
marimar80
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 10 Oct 2009, 22:59
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

camspot mergea foarte bine cind mi am facut eu cont in 2008,dar akum este nasol pe el,adika eu una nu mai fac bani deloc pe el,am renuntat la el, si am vazut ca multe modele au renuntat la el
life its beautiful!!!!!!!!!
marimar80
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 10 Oct 2009, 22:59
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

da,dar din cite am inteles de la nylon,sau cum il chema,platesc foarte tirziu,dupa 40-50 zile :D
life its beautiful!!!!!!!!!
Avatar utilizator
wulpita
Veteran
Veteran
Mesaje: 627
Membru din: 30 Iun 2008, 05:18
Localitate: Ce`tzi Doresc Eu Tzie Dulce Romanie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Bravo Administratia acum e corect ;)


marimar80:

uite daca ceri banii pana in data de 10 ale fiecarei luni de preferat pana in 7 ca ei aproba plati pe data de 10 ... ai sa vezi ca in aceash luna pe 30 31 ai sa primesti banii ;)

incearca sa vezi
Imagine
sara38
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 07 Mai 2005, 12:18
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna..... perioada din 2008 de care spui si tu intr-adevar a fost cea mai buna in existenta acestui site..... la acel moment siteul era detinut si administrat de un tip din canada , eroll se numea.... la acel moment s-a zbatut f tare sa adune fete si membrii , se statea pe 3.99 usd si primeai in prima faza 60%.... au fost intr-adevar vremuri f bune pt acest site cu paymenturi extrem de mari pt un site pe atunci destul de nout si recent intrat pe piata..... pvt f lungi , membrii super de treaba admin care statea non stop pe mess si oferea tot ajutorul si suportul de care aveai nevoie - chiar daca de abia i se nascuse al doilea bebe..... se pare ca undeva anul trecut la inceput sau chiar sfarsitul anului 2008 , nu mai retin exact ar fi vandut cu un profit extrem de mare acest site catre o companie..... se pare sau assa a afirmat el initial ca ar fi in continuare adminul acestui site sau ca el se va ocupa de modele si paymenturi..... in acele momente un cont se deschidea in maxim jum de ora..... din pacate, eroll a devenit nu greu ci imposibil de gasit pe mess, chiar daca este online intr-adevar nu mai raspunde..... am incercat dinverse combinatii pe acest site - fata singura , femeie trecuta de 40 de ani singura, cuplu, cuplu de fete si totusi nu mai merge..... sa fie de vina oare faptul ca sunt mult mai multe modele online acum? sincer nu cred.... pentru ca teoretic si membrii ar trebui sa fie mult mai multi..... anul trecut stiu ca plateau saptamanal.... sincer, singurul lucru pozitiv pe care il pot afirma cu tarie despre acest site este faptul ca intotdeauna au fost extrem de seriosi cu banii..... daca initial se platea la perioada ca pe celalalte siteuri , apoi au introdus varianta saptamanala.... ceva de genul ce faci de luni pana duminica ii primesti in a treia saptamana de cand s-a terminat perioada din sapt respectiva vineri.... sper sa nu ma insel dar repet nu am mai lucrat cu acest site de aproape un an.... din acel moment cand avei primii bani practic lucrurile intrau in normal deoarece primeai banii saptamanal intr-adevar prin epassporte.... am deschis recent pentru cineva un cont de model si intr-adevar dureaza o eternitate..... ceea ce niciodata nu s-a intamplat in trecut... parerea mea sincer este ca daca camspot a fost un site excelent in zilele lui de inceput , din toate punctele de vedere.... incet si sigur devine o ruina si o amintire.... cu drag, Sara
marimar80
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 10 Oct 2009, 22:59
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

da sara ai mare dreptate,eu am lucrat pe el inca din 2008,atunci cind aveau 2 perioade ca pe majoritatea site urilor,primeam banii in maxim 10 zile,sau mai erau si intarzieri de 1-2 zile.errol era foarte saritor la inceput sa ma ajute daca am nevoi de sfaturi,etc,tin minte ca in prima zi a intrat la mine in pvt de 3 ori,fara a imi cere sa arat ceva,doar sa vb,.dar atunci erau doar 2 modele online din rusia,care sint si akum pe site,restul erau replay.iar din cite stiu eu errol este din nevada,pentru ca asa imi spusese el.ca au 11 ore in urma fata de noi.daca la inceput se faceau bani frumosi,akum dupa 2 ani,nu se mai fac aproape deloc.eu am renuntat la el .pentru ca pur si simplu il tin degeaba deschis.
life its beautiful!!!!!!!!!
marimar80
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 10 Oct 2009, 22:59
Localitate: romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ok wulpita merci,am sa incerc.bafta :D
life its beautiful!!!!!!!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”