Bluecamlive.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
XtremeStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 191
Membru din: 15 Aug 2008, 20:20
Localitate: Iasi, Pascani
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

BlueCamLive

un site dragut , pacat k nu prea sunt fete online dar trafic bun pt cate fete sunt ...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Problema tuturor siturilor din UK e ca folosesc acelasi soft justcamit , deci nu poti lucra pe mai multe in acelasi timp. :( Nu se poate un alt soft? s-au terminat chiar asa ideile?
rebecca
User Activ
User Activ
Mesaje: 215
Membru din: 02 Apr 2008, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Intr-adevar,are un design placut.Dar nu am vazut decat un model online-la girl si in rest prea putini inregistrati.
Trafic?Am vazut cativa guesti la singurul model care era online.Se pare ca e un site nou,poate in viitor va promite mai mult.
A,si nu are epassporte. :D
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cod: Selectaţi tot

Mutat de moderator, postul apartine utilizatorului ExtremeStudio
nu chiar toate site`urile lucreaza cu just cam it in schimb mananca multe resurse daca nu ai un calculator bunutz risti sa ti se blocheze imagine
Imagine
sara38
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 07 Mai 2005, 12:18
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna....in caz ca nu a remarcat nimeni atunci cand incerci sa iti faci cont pe acest site romania ca tara nu exista......mai mult de atat l-am sunat pe steve cel de pe site care mi-a raspuns foarte nonsalant si mi-a spus ca ei nu lucreaza decat cu fete din uk , nu de alta dar nu au cum sa te plateasca daca nu esti din uk.....asa ca , stati linistiti cu acest site:)...o zi buna
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sara38 scrie:buna....in caz ca nu a remarcat nimeni atunci cand incerci sa iti faci cont pe acest site romania ca tara nu exista......mai mult de atat l-am sunat pe steve cel de pe site care mi-a raspuns foarte nonsalant si mi-a spus ca ei nu lucreaza decat cu fete din uk , nu de alta dar nu au cum sa te plateasca daca nu esti din uk.....asa ca , stati linistiti cu acest site:)...o zi buna

:shock: eu am cont acolo, dar cand am avut surpriza sa vad ca lucreaza cu justcamit, nu am vrut sa renunt la adultwork pt ei. :roll: ciudat raspunsul lor.
sara38
User Junior
User Junior
Mesaje: 54
Membru din: 07 Mai 2005, 12:18
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

si cum te-ai inregistrat daca nu te deranjeaza intrebarea mea?? in conditiile in care domnul de la telefon pe nume steve mi-a spus foarte clar ca nu lucreaza si nu face conturi la fetele din romania sau alte tari in afara de uk deoarece nu are idee cum sa le trimita banii?? thx
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sara38 scrie:si cum te-ai inregistrat daca nu te deranjeaza intrebarea mea?? in conditiile in care domnul de la telefon pe nume steve mi-a spus foarte clar ca nu lucreaza si nu face conturi la fetele din romania sau alte tari in afara de uk deoarece nu are idee cum sa le trimita banii?? thx
Nu am deranjeaza.M-am uitat pe detaliile din cont ca nu mai tineam minte cum am facut. Am selectat alta tara din lista, cum Romania nu era acolo, nu folosesc oricum cont bancar din Romania, dar nu este nici din UK, de-asta m-am mirat. Totusi din detaliile mele nu cred sa nu fi remarcat ca sunt din Romania :roll: sau or fi schimbat regula intre timp ( eu m-am inregistrat in august) . E aberant sa nu poti trimite banii decat in UK, trebuia atunci sa bage in lista de selectie doar UK nu si alte tari, probabil ca discrimineaza romancele si de-aia au bagat scuza ca nu trimit decat in Uk. "Idei" de trimitere sunt o gramada printre care si cele scrise de ei pe site: "Faster Payment - We pay performers on a bi weekly basis 'by bank transfer / cheque" Mi-au trimis e-mail la vremea respectiva cum ca a fost aprobat, cu detaliile de login pe justcamit, dar nu m-a mai interesat apoi, m-am uitat de mai multe ori si nu era nici o fata online, deci nu cred ca pierzi mare lucru. Bafta.
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”