iFRIENDSv2

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Bukur
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 20 Dec 2005, 18:06
Localitate: Bucuresti berceni
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

se pare ca in sfarsit s-au hotarat si baietii de la IF sa faca un upgrade,era si cazul,din ce am vazut pana acum au trafic mai mare,este mult mai usor de umblat pe interfata noua,ce nu imi place este ca metoda de plata a ramas cecul,nu inteleg cum un site cu un asemenea renume si history,ramane in urma la aspectul asta,voi ce ziceti de noua fatza?

WinXPfather,stiu ca tu esti cu if-ul.. cum ti se pare?

http://apps.ifriendsv2.net
i love bitches...: [b]B[/b]abe [b]I[/b]n [b]T[/b]otal [b]C[/b]ontrol of [b]H[/b]erself! :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la cati bani au facut astia de la ifriends nici ca le mai pasa acum de metoda de plata.Cat despre schimbare mie nu mi se pare mare lucru.Se putea si mai bine tinand cont ca e un site veteran in domeniu.
mary25
Mesaje: 38
Membru din: 30 Apr 2007, 17:44
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum era vorba aia veche:"Aceeasi Marie cu alta palarie"....nu mi se pare nimic spectaculos in schimbarea lor avand in vedere cati bani le-au trecut prin mana...In continuare le urez:Faliment placut :!: Iar pentru cei optimisti care inca mai cred in site-ul asta,le urez sa ramana ei singuri online si sa ia in pvt. pe toti cei 8,4 mil. de membrii (Mar2004)...




Multa bafta !!!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Au dat cu var peste cel vechi:). Trebuie intelesi totusi, la 2000 de ani de la nasterea Mantuitorului un admin s-a jucat din entuziasm pe servere si a blocat ip-urile Europei. Trezit mahmur a uitat ce a facut, nimeni nu a mai verificat ce si cum considerand ca totul e perfect, astfel ceilalti admini trecuti, prezenti si poate viitori nu au aflat ce se petrece peste ocean.

Informatiile ce transpira dinspre iv2 sunt ca asteapta reincarnarea lui Colomb si speranta ca acesta va lucra in favoarea lor descoperind batrana Europa. Spera sa intoarca mizeriile pe care le-au facut europenii in Lumea Noua...dar na...intai sa o descopere...

Pana una alta s-au razbunat cu mcdonald's-ul...
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”