Naked.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
celeste
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 27 Aug 2008, 05:06
Localitate: Timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ok, vad oameni care au patit-o cu acest site, vad altii care sunt multumiti....am lucrat pe acest site cred ca maxim o saptamana pe un cont de studio, mi s-a parut bunicel dar acum vreau sa lucrez cu el de acasa si sa imi fac eu contul. Cred ca ma chinui de cel putin 2 luni sa dau de ei, am completat ce trebuie, am dat telefoane nimeni nu raspunde...ce se intampla? Au nevoie sau nu de performers? Sau accepta numai studio account? Imi poate zice cineva...ca sa nu mai ma agit aiurea ?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
absofuckinglutely
Mesaje: 9
Membru din: 15 Dec 2008, 21:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu am mai intalnit oameni ca cei ce lucreaza pt naked. Am incercat sa imi fac un account la ei, dupa promisiuni ca va fi aprobat in 48 ore, trec 2 saptamani si nimic. Le trimit un mail sa ii intreb ce se intamplat si imi raspund nepoliticos sa caut un alt site. Si plata e de nimic, 1 dolar pe min ca model independent, cand ei incaseaza de la membru 4. Eu nu mi-as risca pielea cu ei.
I bet you say that to all the wabbits...
Avatar utilizator
celeste
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 27 Aug 2008, 05:06
Localitate: Timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Absofuckinglutely eu am incetat sa mai ma agit pentru a-mi face cont la ei, pur si simplu nu imi raspund la emailuri sau telefoane de cateva luni bune. Asa ca imi concentrez atentia pe siteuri care chiar au nevoie de cat mai multe modele si sunt interesati de extinderea afacerii. Fare Well Naked
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Stie cineva, premiile de la concursul de week-end-uri acumulate de pe naked.com chiar se dau? A primit cineva?
dnk
Mesaje: 21
Membru din: 19 Aug 2009, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

am avut 2 fete pe naked....le-au inchis conturile pe acelasi motiv cum ca nu au facut ce au cerut membrii bla bla....bani s faceau...dar cand le-au inchis nu au mai trimis nimik...sunt niste tzepari...i-am cautat de f multe ori si nu am primit nici un raspuns...au un live support dar nu primesti nici un raspuns concret de la ei.
i-am cautat in numele unui model cu care au lucrat...de atunci pt modelul respectiv nu au vrut sa mai deschida cont....probabil accepta modele proaste care nu intreaba de ce nu le-au trimis banii samd.
Avatar utilizator
sexybabe
Veteran
Veteran
Mesaje: 691
Membru din: 03 Noi 2007, 07:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dnk scrie:probabil accepta modele proaste care nu intreaba de ce nu le-au trimis banii samd.
Eu am primit banii saptamanal de fiecare data. Imi pare rau pt experienta ta, si eu mi-am luat teapa de la niste situri mai demult, dar hai sa nu generalizam si sa nu jignim gratuit modelele care lucreaza acolo.
HDK
User Activ
User Activ
Mesaje: 302
Membru din: 20 Mai 2009, 22:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dnk scrie:probabil accepta modele proaste care nu intreaba de ce nu le-au trimis banii samd.
Nu stiu cine este mai Prost aici ...Modelele care lucreaza pe site si isi iau banii sau Tu care nu ai mai luat banii :roll:
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cum se mai prezinta site-ul ? :) mai lucreaza cineva cu el ? ca vad ca din 2009 nu s-a mai "apostat" acest subiect :)
cristinne
Mesaje: 3
Membru din: 02 Iul 2011, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Deci,nu vreau sa va deranjez insa vreau sa precisez anumite detalii care probabil sunt importante pt.voi...Am lucrat cu naked, cont de studio,site ul mergea f bine,si acum mai misca ceva adica inca se mai fac bani pe el,dar sincer nu se mai fac conturi de modele independente acum,cel putin stiu ca a incercat prietena mea si nu a putut,alt detaliu este ca se ocupa o romanca in romania de naked , chiar merge si la st. sa discute,nu mi aduc aminte sa vi avut acel studio probleme cu banii dar sincer fetele faceau f.multi bani pe el...chiar si eu am facut...daca stie cineva ca se fac cont.independente lasa ti un mes.va rog...va multumesc...
MeCristinna
Mesaje: 21
Membru din: 01 Iul 2012, 20:06
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ca model a fost ok,acum astept sa il aprobe pe cel de studio,wish me luck.....bafta la $$$
KateGirl
Mesaje: 24
Membru din: 17 Oct 2012, 16:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

florintt scrie:Nu te cunosc UGOD dar sunt unul din studiourile care inca colaboreaza cu naked.com
Nimic din ce ai precizat nu mi s-a intamplat...nici charge back nici macar nu m-au deranjat vreodata cu vreun email sau sa imi intarzie banii care vin de la ei..(care btw vin saptamanal)
Deci nu inteleg unde ar putea fi tzeapa?Plus ca sunt f putine siteuri care platesc saptamanal..
Thats for sure..
Nu pot sa asigur ca cele spuse de UGOD nu s-au intamplat dar nue cazul sa generalizam...Sunt doar cazuri izolate deci nu e o generalizare.
Eu vreau sa ma inscriu la ei ca model, dar tot imi apare o eroare la inregistrare, nu stiu de ce, astept aku mail de la ei, sper sa fie seriosi :)
acutegirlxxx
Mesaje: 2
Membru din: 30 Oct 2012, 15:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Din cate am tot incercat in ultima vreme se pare ca sunt puse pe hold conturile internationale pe naked.com, caut colaborare cu un studio care are cont de studio pe naked
Avatar utilizator
deeasweet
Mesaje: 3
Membru din: 08 Apr 2014, 23:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna. Am si eu o intrebare:...am auzit de la o prietena ca sa descurcat destul de bine pe acest site naked.com...asta ma ambitionat sa-mi fac si eu un cont d model independent pe acest site....am trecut de primul pas am completat datele si astept de o luna sa trec la celalat pas si nimic...(mentionez ca ma descurc destul de bine in domeniu...mi-am creeat conturi pe myfreecams.com, livejasmine....stremate...imlive)... Intrebarea mea este..se mai deschid conturi pe acest site? daca da, a reusit cineva? este vreo smecherie la mijloc? Va multumesc anticipat si sper sa-si dea cu parerea cei ce cunosc...nu cei care isi dau cu presupusu...si fiind pe un forum pt videochat sper sa gasesc la raspunsurile mele...
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

despre naked.com

- se deschid conturi pt Ro numai prin intermediar Kim se ocupa de Ro
=e un site cu potential , trafic mult , membrii arunca relativ lejer cu banii , dau tipsuri mari , pret pe minut in pvt e relativ mare
-apar insa si probleme , cb uri fictive , site ul baga banutii in buzunar , exista si modele/site uri care nu si-au ami primit banii deloc
-suport pt modele dubios , nu exista control pe ce face Kim , ea taie ea spanzura , cam un dezinteres total pt modelel independente

bafta
Avatar utilizator
deeasweet
Mesaje: 3
Membru din: 08 Apr 2014, 23:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

in primul rand iti multumesc pentru raspuns. deci nu-mi recomandati sa-mi deschid cont?...risc sa muncesc degeaba? cine este aces kim? imi puteti da mai multe detalii? multumesc
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai eu nu recomand nimic nimanui , asa cum am zis , sunt perspective ale fiecaruia , unii zic ca merita siteul , altii ca nu , eu recomand sa faci ce gandesti tu cu mintea at nu ce fac altii

daca incerci sa deschizi cont o sa aflii si cine este aceasta Kim

bafta
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

Mai exista Naked? Tot smecheria cu 35% in Romania prin Kim se practica? :)
sirflorinus
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:08
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@deeasweet eu iti recomand sa lucrezi pe site-urile "clasice". lasa-le pe astea "exotice" ;)

@Studio20: Naked = mortul viu :)
Avatar utilizator
deeasweet
Mesaje: 3
Membru din: 08 Apr 2014, 23:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc pentru sfaturi
Tania_ce_Mare
Mesaje: 23
Membru din: 12 Sep 2015, 03:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,

Eu am lucrat la studio pe naked. La inceput faceam bani greeeu tare, pana a venit unu' richkid, care, dupa stat in free vreo 2 ore, ma tinea in privat minim alte 2 ore. Asta in 2012.

Dupa vreo luna m-am lasat de videochat si m-am reapucat de la 1 septembrie, ca model independent. Contul mi s-a aprobat in 2-3 zile, banii i-am primit in seara asta prima oara, traficul e relativ constant. Membrii sunt mult mai zdraveni la cap fata de cum eram eu obisnuita in domeniu si fac mai multi bani ca model independent.

Sper sa te ajute cu ceva informatiile date :)

PS: Acum, cand mi-am deschis cont din nou, cei de la site au tinut minte ca am avut unul vechi. E trecut un nume de studio, am mesaje din 2013 etc. Sper sa tina minte si sa-mi trimita mie toti banii :D
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”