Flirt4Free

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Bizu23
Mesaje: 3
Membru din: 23 Aug 2008, 20:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am si eu o intrebare,dc nu pot sa deschid si alte site-uri in acelasi moment cu f4f ? dak il am deschis nu mi se mai deschide camera pe nici un site,folosesc splitcam...please help
sugarnipz
Mesaje: 19
Membru din: 19 Iul 2009, 17:16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

din cate am inteles f4f vrea exclusiviate,asta ar putea fi problema de nu iti ia camera pe alte situri
vademecum
gayangeloffire
Mesaje: 2
Membru din: 18 Oct 2009, 13:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pe f4f unde se logheaza performerii?daca ma poate ajuta cineva :)
Avatar utilizator
R1V3R
User Junior
User Junior
Mesaje: 82
Membru din: 04 Feb 2010, 20:49
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am inceput sa lucrez pe f4f de cateva zile , pot sa zic ca noaptea are trafic destul de bun dar un lucru nu stiu cu cat se plateste pe minut, adikca dupa un privat mi-a aparut 657 credits ? Cat inseamna 657 de credite ? Si in ce moneda?
http://www.youtube.com/watch?v=Q8BUYs522iw
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

R1V3R scrie:Am inceput sa lucrez pe f4f de cateva zile , pot sa zic ca noaptea are trafic destul de bun dar un lucru nu stiu cu cat se plateste pe minut, adikca dupa un privat mi-a aparut 657 credits ? Cat inseamna 657 de credite ? Si in ce moneda?
Depinde de modul in care-ti stabilesti tariful (procentul ala... acolo unde poti pune amxim 35%).

Teoretic maxim poti sa iei undeva la 2$ / minut.
Avatar utilizator
R1V3R
User Junior
User Junior
Mesaje: 82
Membru din: 04 Feb 2010, 20:49
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Multumesc ptr raspuns
http://www.youtube.com/watch?v=Q8BUYs522iw
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pana la urma se misca treaba pe site ? e traffic ceva?
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lucreaza multa lume cu ei ? am intrebat de traffic cerand sfaturi altor studiourim si acum toti domne nu poti sa vezi decat daca il incerci... am inteles asta dar sunt curios daca e traffic pe site constant daca se perinda membrii acolo , daca se misca ceva ... restu depinde de mine si modele :)
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu am lucrat un timp insa dezamagitor este un fel de camcontacts - treb sa ti faci clienti fisdeli care or sa te ia in pvt cand o sa aiba bani iar de restul timpului o sa frece manganu in free ; eu nu s pro regularizarea clientilor pt ca nu am timp si nici chef , deci ofcourse ca nu mia mers stralucit

sunt modele care fac bani multi insa cred ca s ceel cateva de top in rest pt noi vulgul mai de lok
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu personal am lucrat 1 ora cu ei si mi-a ajuns , site-ul e bun , are trafic dar mie personal nu mi-a placut .
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Trafic este, iar banii se fac f usor daca ii acorzi atentie si stai logata cat trebuie.
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ok. cum sta treaba cu exclusivitatea ca numai inteleg nimic. unele posturi cu exclusivitate altele nu... pana la urma? lucreaza multe studiouri de aici de pe forum cu ei ?

multumesc.
daniele
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 197
Membru din: 27 Feb 2009, 22:01
Localitate: toyland
Has thanked: 0
Been thanked: 0

faza cu exclusivitatea e in felul urmator.inainte acum vreo 2 ani zicea in reguli ca nu voie sa multicasting. in ultimul timp au renuntat la regula asta, de ce?pentru ca modelele care sunt in top nu o sa fie si pe alte site-uri.daca te dedici trup si suflet merita efortul si rezultatele se vor vedea.
Parerea mea este ca F4Feste un site foarte bun iar faptul de 2 modele au reusit sa stea in pv 24 de h si una 25 h (one-one show) cred ca zice ceva.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Deschid aici subiectul , am o problema,cei ce lucrati pe flirt4free ati avut vreodata problema ca unul din modele sa fie in stand by deoarece are numele identic cu a unei alte persoane din baza lor de date,dar nu sunt una si aceiasi? astept de 24 de ore activarea contului,contul este aprobat, semnat totul e in regula,documentele uploadate,totul ca la carte facut,dar ramane in stand by pana se lamuresc ei, am discutat pe marginea acestui subiect cu suportul si mi-au spus ca totul e ok,nu e aceiasi persoana,dar,deoarece numele real este identic cu un alt model nu isi pot da ok-ul final decat atunci cand vor aproba alti manageri de nustiu unde, sau dus 24 de ore, si tot acelasi raspuns imi dau,partea proasta e, ca, mai tin inca o fata pe tusa ( ea avand contul aprobat) ca sa lucreze impreuna la cuplu, f-f, daca a mai fost cineva in aceiasi situatie...dati un reply.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am rezolvat, am facut cateva foto cu D-ra impreuna cu ID-ul in mana, apoi un mic filmulet de 40 sec. in care se prezinta-nume prenume, DN, locul nasteri si arata si ID-ul pentru conformitate,in 30 min dupa ce am trimis mail cu acestea am primit confirmarea activarii finale a contului. sper sa ajute si pe altii daca sunt intr-o situatie asemanatoare.
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stie cineva daca e vre-o problema in crearea conturilor de model independent pe f4f?am incercat de vre-o cateva ori sa imi fac contul dar nu reusesc(la sign up-am trimis datele de vre-o cateva ori dar nu mi-au trimis nici un e-mail)...:(
Avatar utilizator
Sins-Shop
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 29 Mar 2010, 19:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

trimite un e mail aici : mirek@mrna.cz
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Trebuie sa astepti, noua ne-au raspuns dupa 4 zile!
Avatar utilizator
lovejuice
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 23 Mai 2009, 02:35
Localitate: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

inseamna ca mai am de asteptat..:) multumesc pt raspunsuri
seba76
Mesaje: 23
Membru din: 01 Oct 2014, 12:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stie cineva ce situri mai sunt arondate la F4F? acest site are la Jasminul situri care apari in ele si apoi te trimite pe pagina F4F?
lupomaro1
Mesaje: 1
Membru din: 20 Mai 2015, 19:27
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut.
A incercat cineva sa adauge la F4F ca metoda de plata Payoneer?
Eu tot incerc si schimb mail-uri Miroslav Mrna, suportul tehnic de la f4f si nu ajung nicaieri.
Am primit un mail de la suportul tehnic f4f care in mod normal trebuia sa pot pe site-ul Payoneer sa imi adaug contul Payoneer si sa setez ca modatitale de plata,dar surpriza dupa ce mi am bagat datele,site ul Payoneer mi a dat raspunsul asta:In order to receive payments from F4F please add a new payment method:Add A New Prepaid Card. Asta inseamna sa fac un card de la zero la ei.
Tin sa mentionez ca folosesc doar contul bancar de la Payoneer,bani il scot pe un card romanesc.
Am incercat sa trimit mail la suportul tehnic de la Payoneer la indemnul celor de la F4F,care au spus imediat ca problema nu este la ei,dar iar inca o surpriza, la Program/Partner in chestionarul celor de la Payoneer,nu exista f4f.

Daca cineva a mai intalnit problema asta si a gasit vro rezolvare sau stie ceva, as aprecia sa imi raspundeti. :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”