Flirt4Free

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Buna dimineata fetelor.Cine stie cum si de ce nu pot schimba tariful pe flirt4free?
sunt noua pe site, am 2-3 zile si imi arata doar 10 cpm?
Nu pot schimba, nu am mai mult de atat din acea aplicatie cand intru
MultumesC!
SoulCams Models Studios wanted
barcelona
User Junior
User Junior
Mesaje: 60
Membru din: 10 Oct 2009, 06:56
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

in primele zile ai tarif stabilit de site. Citeste tot ce este scris in email urile trimise de ei.Iti explica foarte clar.Poti vorbi si cu adminii sunt foarte ok.
Studentul
Mesaje: 1
Membru din: 04 Oct 2016, 16:32
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Bizu23 scrie:Am si eu o intrebare,dc nu pot sa deschid si alte site-uri in acelasi moment cu f4f ? dak il am deschis nu mi se mai deschide camera pe nici un site,folosesc splitcam...please help
O sa iti apara "preview" pe aplocatie, acolo ai setarile si setezi la camera numele programului de split.
kiss4un4me
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 23 Oct 2007, 20:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Optiunile tarifare depind de cat ai scos tura trecuta ca bani... azi poti seta 20 maxim maine minim 40... si tot asa ii zapacim de tot pe saracii membrii.. poti sta cu tarif fix daca turele iti sunt aproape identice ca bani...ceea ce.. sa fim seriosi.. cam greu zilele astea
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”