DirectSex

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 82 times
Contact:

SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
elis_studio
Mesaje: 5
Membru din: 17 Iun 2006, 06:23
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Poate cineva sa dea mai multe detalii depre acest site in special cum poate un studio sa deschida o camera la ei?

mada
Mesaje: 2
Membru din: 21 Iul 2006, 00:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

da cunosc foarte bine acest site..am lucrat aproape un an pe el..se lucreaza numai in studio..se fac bani dar patrunul iti c-am fura bani..din cate stiu eu e un singur studio in bucuresti..pe dorbanti
mada
Mesaje: 2
Membru din: 21 Iul 2006, 00:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

cosnusoc foarte bine situl..daca vrei detalii iti spun
MARKUS
VIP
VIP
Mesaje: 341
Membru din: 13 Oct 2005, 01:30
Localitate: ALL OVER :D
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

mada scrie:da cunosc foarte bine acest site..am lucrat aproape un an pe el..se lucreaza numai in studio..se fac bani dar patrunul iti c-am fura bani..din cate stiu eu e un singur studio in bucuresti..pe dorbanti

mada draga esti in urma cu stirile...da ai dreptate a fost un studio in dorobanti....a lui calin....dar el nu mai are demult studio.....si la mine lucreaza vroe 3-4 modele care au lucrat la el.....
suntem 3 studiouri in romania care lucram cu ds.
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ma poate ajuta cineva cu cateva sfaturi despre cum as putea obtine un cont de studio pe acest site?? Multumesc anticipat :*
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Este un site deosebit, softcore, recomandat in special modelelor care vorbesc limba engleza foarte bine si care prefera 3 ore de discutii in locul a 30 de minute de show ...

Nu orice model se poate descurca pe DirectSex dar daca reusesti ... a meritat efortul.

Nu se lucreaza decat in studio (in cazul nostru numai in Bucuresti) si exista un program fix si ferm saptamanal, intre 3 si 6 ture la alegera fiecareui model, tura avand 6 ore.
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

bun....dar de ce nu pot accesa site-ul?
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Pentru ca e blocata Romania complet, ca si majoritatea proxy-urilor, ca sa nu avem pe cap toti idiotii ca pe alte situri :)
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
beginer_one
User Activ
User Activ
Mesaje: 362
Membru din: 07 Oct 2006, 05:12
Localitate: berceni/bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

sincer.... nu t intzeleg p deplin... Adica nu stiu daca ar trebui sa o iau ca p o chestie personala... Daca da,spune-mi... daca nu...bafta multa
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

O persoana mai slaba de inger ar fi putut sa creada ca numai cei care lucreaza cu acest site nu sunt tampiti, restul sunt.
Dar, desigur ca noi ne-am dat seama si nu este nimeni slab de inger aici ca altfel nu ar fi ajuns pe forum :)
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

HAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHA

TARE TARE TARE!

PS: Fiecare o ia cum poate!!! Se spune ca unora le place pe la spate, vorbeste lumea....realitatea e ca fiecare o ia cat poate :)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
ContSters2
Veteran
Veteran
Mesaje: 556
Membru din: 03 Dec 2005, 05:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

gica_care_este scrie:O persoana mai slaba de inger ar fi putut sa creada ca numai cei care lucreaza cu acest site nu sunt tampiti, restul sunt.
Dar, desigur ca noi ne-am dat seama si nu este nimeni slab de inger aici ca altfel nu ar fi ajuns pe forum :)
Bahahah..care este:))
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

beginer_one scrie:sincer.... nu t intzeleg p deplin... Adica nu stiu daca ar trebui sa o iau ca p o chestie personala... Daca da,spune-mi... daca nu...bafta multa

Stai linistit, nu ma refeream la tine ca nu aveam de unde sa stiu cat de idiot esti ...

Plec de la premiza ca nu esti un pusti cretin care sta prin ICafe si streseaza modele in free pe siturile de videochat :)

Deci nu era personal.
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2712
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 82 times
Contact:

Chiar daca, accesul din Romania nu ar fi restrictionat pe DS, modelele nu au cum sa simta daca se umple sau nu siteul de "idioti", din moment ce accesul la chat este permis doar membrilor, si doar in privat. Cred ca unul din motivele principale al resctrictionarii, in cazul DS, este sa mai economiseasca niste banda de net, pe langa faptul ca se reduce semnificativ frauda.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
gica_care_este
Veteran
Veteran
Mesaje: 526
Membru din: 13 Oct 2005, 02:17
Localitate: Unde agati harta-n cui
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Svideo scrie:
Stai linistit, nu ma refeream la tine ca nu aveam de unde sa stiu cat de idiot esti ...
No offense dar, aici premiza este ca STI ca e idiot insa, nu sti cat LOLOLOLOL

Just noticing cum poate fi interpretata treaba asta de catre altii.....
Populus Romanus Fuckum Est
Avatar utilizator
Mugur
VIP
VIP
Mesaje: 732
Membru din: 13 Iun 2005, 16:09
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

SAD^^EYES scrie: Cred ca unul din motivele principale al resctrictionarii, in cazul DS, este sa mai economiseasca niste banda de net, pe langa faptul ca se reduce semnificativ frauda.
corect :)
Omul inteligent nu este rau. Rautatea se naste din prostie, trufie si impotenta.

www.studio20.ro
dnk
Mesaje: 21
Membru din: 19 Aug 2009, 23:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

de curand am cont de studio cu ei....nu stiu sigur cate studiouri sunt in romania care colaboreaza cu ei dar oricum nu cred ca foarte multe....au niste reguli stricte si nu este softcore...si acolo se fac showuri daca un mem cere.....sa posteze aici fiecare pers care are cont de studio poate aflam si noi cate mai sunt in romania:)
dirtyminded
Mesaje: 1
Membru din: 24 Aug 2009, 03:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

imi poate spune cineva cat plateste si cum? thx
pscmartin
Mesaje: 2
Membru din: 03 Feb 2010, 21:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca vei lucra la Bucuresti o sa-ti spuna 35% ,daca alegi Sibiu ai sa primesti 43-44% .Site-ul trimite 50% ,dar sunt ceva comisioane ,anyway nu 35% .E un site bun :)
Avatar utilizator
Partner55
Mesaje: 26
Membru din: 03 Ian 2010, 15:13
Localitate: Ro
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

imi poate da cineva niste conditii de colaborare?
xxxsharkxxx3000
dulce_rebelys
Mesaje: 5
Membru din: 30 Sep 2008, 18:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

calitatea imaginii (din camera video dar si din lumini!), a benzii, suport tehnic 24/7, fete 24/7, plus sa mai fie si dragutze k altfel degeaba le pui acolo
si desi le implinesti pe toate ink pot sa te refuze... sunt foarte picky astya d la DS... si nici site-ul nu mai e cum era odata, nu se mai fac banii care se faceau odata. nu neaparat ca nu mai are trafic sau are tariful mic... ci din cauza fetelor care i-au invatzat p membrii hard-core pe un site soft core
parerea mea e ca deja nu se mai merita DS
am adorat acest site (ca model) dar deja intrece limita...
plus de asta mai nou fura si la bai (minutele de pvt) :(
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”