www.playmateshows.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Scrie răspuns
playmateshows
Mesaje: 24
Membru din: 10 Aug 2005, 02:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SexyAngel
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 09 Sep 2005, 16:44
Localitate: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

IN LEGATURA CU playmate... nu inteleg de ce nu imi pot vedea bani pe care i-am castigat am lucrat timp de 3 saptamani si sincera sa fiu nu am nici un e-mail si nici un transfer,cu toate ca am ales optiunea Western Union!
Ma poate ajuta cineva?! Va Multumesc anticipat :oops: :oops:
Diana
User Junior
User Junior
Mesaje: 81
Membru din: 07 Sep 2005, 20:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SexyAngel scrie:IN LEGATURA CU playmate... nu inteleg de ce nu imi pot vedea bani pe care i-am castigat am lucrat timp de 3 saptamani si sincera sa fiu nu am nici un e-mail si nici un transfer,cu toate ca am ales optiunea Western Union!
Ma poate ajuta cineva?! Va Multumesc anticipat :oops: :oops:

Nu stiu cat de seriosi sunt la plata dar am vazut ca trebuie sa faci minim 100 $ ca sa-ti plateasca.
Avatar utilizator
raulis
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 118
Membru din: 14 Mar 2005, 07:46
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

SexyAngel scrie:IN LEGATURA CU playmate... nu inteleg de ce nu imi pot vedea bani pe care i-am castigat am lucrat timp de 3 saptamani si sincera sa fiu nu am nici un e-mail si nici un transfer,cu toate ca am ales optiunea Western Union!
Ma poate ajuta cineva?! Va Multumesc anticipat :oops: :oops:
Incearca pe yahoo mess sa gasesti reprezentantul acestui site
id-ul este playmateshows
poate iti explica el ce se intampla
Avatar utilizator
KillerOrka
User Junior
User Junior
Mesaje: 80
Membru din: 15 Mar 2005, 17:52
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ce parere poti sa-ti faci despre acest site...... intra pe alte situri in chatul fetelor si incearca sa le agate pt situl lor.....
playmateshows
Mesaje: 24
Membru din: 10 Aug 2005, 02:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

pentru orice intrebare legata de playmateshows.com , yahoo id: playmateshows
MSN ID : playmateshows
ICQ: 341999619
Avatar utilizator
SexyAngel
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 09 Sep 2005, 16:44
Localitate: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Diana scrie:
SexyAngel scrie:IN LEGATURA CU playmate... nu inteleg de ce nu imi pot vedea bani pe care i-am castigat am lucrat timp de 3 saptamani si sincera sa fiu nu am nici un e-mail si nici un transfer,cu toate ca am ales optiunea Western Union!
Ma poate ajuta cineva?! Va Multumesc anticipat :oops: :oops:

Nu stiu cat de seriosi sunt la plata dar am vazut ca trebuie sa faci minim 100 $ ca sa-ti plateasca.

Asta stiu dar.... era vb de 400$ lol nu mare lucru dar totusi sunt ore pierdute!Am incercat sa vad ce fel de site este insa dupa o discutie cu managerul sitului (roman) mi-a "explicat" ca as fi gresit..."contul" fiind de fapt la agent... si din cauza aceasta am avut probleme!Acum insa imi pun eu insami o intrebare: In 3 ani de experienta oare chiar atat de "incapabila" sa fiu?!sa gresesc contul la agent in loc de host!LOL eu habar nu am ce inseamna sa lucrez pt studio in fine asta este partea a 2-a cert este ca nu am facut niciodata acest gen de greseli si oricum bani tot ii primeam avand in vedere ca transferul se face "easy" western...
Pupici dulci...
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am facut si eu un cont pe PMS. Exista acolo optiune de a testa webcamul . La mine a iesit black , si sa vad mai jos cum scria ca aceasta (camera) trebuie sa nu mai fie folosita de nici un alt soft . Sa inteleg ca nu merge folosit splitul ? ... ar fi cel putin aiurea ...
Avatar utilizator
SexyAngel
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 09 Sep 2005, 16:44
Localitate: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

As dori sa revin cu scuzele de rigoare in legatura cu playmateshows :cry: !Intradevar am gresit eu inregistrarea fapt pentru care s-a amanat trimiterea banilor pana cand lucrurile nu se clarificau in legatura cu cele 2 conturi! ^_^In aceasta viata monotona a noastra invatam zi de zi cate ceva nou^_^ Ce sa spun mi-am primit cei 400$ :P prin western union intacti! Iar in ceea ceea ce ma priveste sincera sa fiu am sa continui colaborarea cu ei dandu-mi dovada de seriozitate dupa o luunggaaaa discutie cu managerul!!!Inca o data imi cer mii de scuze pentru postul anterior.. in legatura cu situl ce sa mai spun acum cine vrea eu spun ca merita o incercare dar mare mare atentie unde-ti faci contul SMACK... :oops: ... Bafta multa la $$$$ ^_^$^_^ Kisses
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

m-am uitat si eu si chiar o sa aplic la el. oricum se pare ca a scazut mult situl in ultimul timp.nu insinuez nimic,doar am cautat sa vad cum a evoluat traficul pe situl asta.ia uitati-va pe aici:http://www.alexa.com/data/details/traff ... eshows.com.[/img]
playmateshows
Mesaje: 24
Membru din: 10 Aug 2005, 02:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

salutare.
graficu de la alexa e irelevant. el reflecta doar vizitarile celor care au instalat Alexa Toolbar ( care e considerat un spyware ) , pe baza acestora facandu'se o statistica. intrebare: ce crezi ca e mai important : 10 000 de vizitatori/zi din Turcia , India , Pakistan sau 1000 din USA , UK, Germania ? daca te gandesti putin itzi vei da seama simplu de ce a scazut asa mult trafficu pe playmateshows. inca ceva... playmateshows se bazeaza pe reclama PPC ( pay per click ) si iti imaginezi ca nu plateste nimeni ca sa aduca vizitatori de turcia... india.. etc... alte siteuri au f multi webmasteri, affiliati, de aceeea trafficu lor e si f mare. in ultimul timp a scazut f mult traficu din tari "slabe" si a crescut traficul "tinta". inca ceva, fiecare site se promoveaza si cu ajutorul siteurilor "co-branding" sau domenii alternative care sunt FWD catre cel principal. in acest caz alexa toolbar nu "aduna" trafficu. un exemplu, playmatefriends.com care e redirectat la playmateshows.com , insa in alexa sunt separat contorizate.
La final, toate cele bune!
adid22
User Activ
User Activ
Mesaje: 259
Membru din: 08 Aug 2005, 10:55
Localitate: Prague,CZ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stai linistit/a ca nu pun mare pret pe chestia aia,pana la urma pana nu vede omul cu ochii lui cum merge situl nu isi poate face o parere cat de cat obiectiva.
ai dreptate cu alexa,si mie mi l-a depistat ca spyware si a zburat.
eu unul o sa incerc sa vad cum merge situl vostru.
spor la bani!
Avatar utilizator
SexyAngel
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 09 Sep 2005, 16:44
Localitate: Underground
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

DoarEu scrie:Am facut si eu un cont pe PMS. Exista acolo optiune de a testa webcamul . La mine a iesit black , si sa vad mai jos cum scria ca aceasta (camera) trebuie sa nu mai fie folosita de nici un alt soft . Sa inteleg ca nu merge folosit splitul ? ... ar fi cel putin aiurea ...
Cu siguranta a fost vorba de o erroare!Playmateshows functioneaza cu splitcam fara probleme!incearca sa intri online-->chat room->>group-free(selectezi) si u r there :P asa vei vedea daca este vro problema in legatura cu splitul! Asta daca ai contul aprobat ^_^$$^_^ :D
DoarEu
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 411
Membru din: 25 Sep 2005, 02:13
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Yep . Am vorbot cu cel de la playmate si mi-a spus asta . Se pare ca acel "test your camera" nu are nici o treaba . Mie cel putin nu mi-a mers . Am intrat aseara on line cu el pe un screen si a mers fara probleme pe split . S-a blocat de vre-o doua ori dar se poate sa fie de la mine , am avut ceva probleme in ultimul timp .

Mai mult decat atat se pare ca se fac si bani aici . Vom vedea si daca ii vom primi , dar nu-mi fac probleme in acest sens ... altfel nu mai faceam cont acolo .

Mi se pare superamuzant urmatoarea chestie : cand membrul intra pe free vezi cati bani are . Dar faza amuzanta incepe cand membrul intra in privat , si suma X pe care o are scade (proportional cu durata show-ului). E o chestie noua pe care nu am mai vazut-o nicaieri - si care m-a distrat .

Playmateshows cred ca are toate premizele necesare sa devina in scurt timp un site foarte mare si foarte apreciat . Depinde numai de ei sa aduca membrii cu $ pe site - ca modele o sa fie :P

Salutare
playmateshows
Mesaje: 24
Membru din: 10 Aug 2005, 02:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

salutare.
incepand din 23 decembrie, playmateshows.com accepta plata prin phone a membrilor, ceea ce inseamna posibilitatea de a avea acces la sesiuni private a mult mai multor membrii. Modelele care aceepta doar memberii platiorori ( guest chat ) primesc 0.44 $/min iar cele care aceepta si membrii pe free primesc 0.53 $/min, indiferent daca membrul este din Olanda, Belgia, Uk, Italia sau Australia, ceea ce inseamna ca este cel mai bun payout/min ( fata de alte siteuri - de exemplu cele belgiele / olandeze care platesc c cu sub 0.2 euro /min ) Plata modelelor se face din doua in doua saptamani ( via epassporte, wire sau ptr romania si mandat postal - fara comision !
bonita_ro
Mesaje: 29
Membru din: 19 Mar 2006, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mi-am facut si eu cont aici , dar intrebarea mea este unde pot sa schimb modalitatea de plata si sincer nu stiu daca am facut pe host am observat ca este o problema cum pot sa-mi dau seama daca ,contul este facut pe host . MULTUMESC
playmateshows
Mesaje: 24
Membru din: 10 Aug 2005, 02:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

buna.
trimite un email la support@playmateshows.com cu noile detalii de plata.
contul tau este de host. pentru a intra online, click pe butonul de Chat Room.
bonita_ro
Mesaje: 29
Membru din: 19 Mar 2006, 21:39
Has thanked: 0
Been thanked: 0

multumesc
All3ssandro
Mesaje: 2
Membru din: 07 Mai 2006, 05:47
Localitate: belgium
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sunt curios cat de bine merge cu baieti pe acest site .... si ce e mai bine ... pe gay sau pe normal ?
oxygen
Mesaje: 1
Membru din: 11 Iun 2006, 11:11
Localitate: acasa
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

o mare mare dilema

am intrat si eu pe playmate si am creat un cont de admin oke toate bune si frumoase apoi am creat si un cont pt unul dintre modelele mele iar toate bune si frumoase.
acum durerea e urmatoarea cum intra online pe site sa faca banuti :D astept un raspun

multumesc anticipat
Avatar utilizator
plasma
User Activ
User Activ
Mesaje: 260
Membru din: 20 Ian 2006, 14:02
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ai trimis actele pe email? Nu poti lucra pe site pana nu primasc actele si iti activeaza contul.
Succes!
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”