Cams.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

anahid123 scrie:Buna,
cum pot face un cont nou pe cams daca am renuntat la studio in urma cu 10 zile sa zicem.
Studio-ul nu vrea sa trimita confirmare site-ului ca am incheiat colaborarea. Eu vreau sa lucrez de acasa, studioul la care am lucrat nu oferea nimic pentru acasa, nici macar procent mai mare de 5% in plus fata de cel de acolo.
Imi place foarte tare site-ul, si as vrea sa fac cumva sa nu fiu nevoita sa astept cele 90 de zile.
Multumesc anticipat
Buna teoretic nu se poate,
practic este posibil dar implica anumite riscuri si nu ai vrea sa ai parte de surprize neplacute mai ales ca ai studioul respectiv care atunci cand o sa te vada online iti poate pune bete in roate.

Sfatul meu este sa te orientezi catre orice alt siteu de videochat pana trec cele 3 luni si cu asta basta, sunt atatea alte siteuri unde se pot face banuti :)

Spor acolo
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”