www.cam-hot.com

Listă cu siteurile de video chat plus opinii despre ele. Orice părere pozitivă sau negativă poate face o diferență, un impact. Forum Adultvideochat.ro este vizitat constant de reprezentanții platformelor de camere live videochat. MyFreeCams, Xlovecam, BongaCams, XCams, Chaturbate, Streamate, ImLive, StripChat, Cherry.tv, SoulCams și multe altele! Fă-ți curaj și spune ce ai pe suflet! ❤️❤️❤️😇😇😇✅✅✅🌈🌈🌈🤷🤷🤷🌎🌎🌎
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sau poate se lasa de meserie :lol:
SoulCams Models Studios wanted
restekstudio
Mesaje: 26
Membru din: 28 Aug 2009, 20:28
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

love ai reusit sa'ti faci cont pe camhot?am auzit multa lume plangandu'se. daca are cineva probleme pm :d va dau un contact de la site
HDK
User Activ
User Activ
Mesaje: 302
Membru din: 20 Mai 2009, 22:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

restekstudio scrie:love ai reusit sa'ti faci cont pe camhot?am auzit multa lume plangandu'se. daca are cineva probleme pm :d va dau un contact de la site
Da aici pe forum contactul de la site mestere 8) ...
Avatar utilizator
cris_france
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 31 Oct 2008, 01:43
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu am reusit sa-mi fac contul, chiar foarte repede, in 2 zile a fost gata, dar la ce am citit aici despre el nu stiu daca merita sa mai incerc :)
Avatar utilizator
stefania
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 196
Membru din: 19 Oct 2008, 11:40
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

cris_france
PostPosted: Thu Nov 05, 2009 10:27 pm Post subject:
eu am reusit sa-mi fac contul, chiar foarte repede, in 2 zile a fost gata, dar la ce am citit aici despre el nu stiu daca merita sa mai incerc Smile
incercarea moarte n are ;)
Avatar utilizator
black_white
User Junior
User Junior
Mesaje: 67
Membru din: 23 Iul 2009, 08:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nici eu nu am primit banii opriti pt chargeback dupa 6 luni, deci e clar cat sunt de seriosi, ca sa nu mai vorbesc de traficul foarte mic.oricum eu am incetat de mult sa mai lucrez pe el, pierdere de timp care dupa parerea mea e foarte pretios cand lucrezi in acest domeniu.
sunt foarte multe site-uri unde se fac bani seriosi, sper ca isi vor da seama fetele din timp,sa nu mai piarda timpul degeaba!!!!
spor la banuti
“Having sex is like playing bridge. If you don’t have a good partner, you’d better have a good hand.”
Avatar utilizator
cris_france
User Junior
User Junior
Mesaje: 55
Membru din: 31 Oct 2008, 01:43
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

angymya25 scrie:nici eu nu am primit banii opriti pt chargeback dupa 6 luni, deci e clar cat sunt de seriosi, ca sa nu mai vorbesc de traficul foarte mic.oricum eu am incetat de mult sa mai lucrez pe el, pierdere de timp care dupa parerea mea e foarte pretios cand lucrezi in acest domeniu.
sunt foarte multe site-uri unde se fac bani seriosi, sper ca isi vor da seama fetele din timp,sa nu mai piarda timpul degeaba!!!!
spor la banuti
mda... ai dreptate...am intrat si eu sa vad despre ce e vorba......pe langa faptul ca iti intra foarte rar mai sunt si niste cretini. Nu stiu din ce cauza dar cand am intrat online pe cam-hot, pc-ul meu a inceput sa se miste in reluare, asta in conditiile in care stau in general pe 4 site-uri iar in momentul respectiv eram doar pe cam-hot.
Avatar utilizator
BomberStudio
Mesaje: 14
Membru din: 20 Aug 2009, 02:31
Localitate: Mioritica Patrie
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

siteul e ok, dar sunt convins ca membrii au test de aptitudini cand se inregistreaza, conditia de baza... sa fie tampiti. Il am deschis la 3-4 fete, ies 2-300 de euro la perioada, dar asta per total, si nu sunt fete care nu fac bani.. sunt fete care pe alte siteuri bat mia de dolari. Ele il tin pe simpla idee ca "e in euro domne". Deci, ca site de umplutura, merge. Banii i-am primit la timp momentan, inca nu au trecut alea 6 luni sa vad cu comisionul lu` peste....
Aici ar trebui sa scrie ceva, dar totusi nu scrie nimic relevant. Cu toate astea citesti, nu? ;)
Avatar utilizator
stefania
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 196
Membru din: 19 Oct 2008, 11:40
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

angymya25
PostPosted: Sat Nov 07, 2009 6:40 pm Post subject:
nici eu nu am primit banii opriti pt chargeback dupa 6 luni, deci e clar cat sunt de seriosi, ca sa nu mai vorbesc de traficul foarte mic.oricum eu am incetat de mult sa mai lucrez pe el, pierdere de timp care dupa parerea mea e foarte pretios cand lucrezi in acest domeniu.
sunt foarte multe site-uri unde se fac bani seriosi, sper ca isi vor da seama fetele din timp,sa nu mai piarda timpul degeaba!!!!
spor la banuti
eu lucrez de un an si un pic pe site ul asta si tot tp au fost seriosi, mi am primit de fiecare data banii opriti pt charge back. e curios ca tie nu ti i au dat. :roll:
da e trafic mai mic fata de restul site urile fr, dar e ok zic eu. oricum tine de noroc si de regularii pe care ti ii faci.
Avatar utilizator
helenne
Mesaje: 14
Membru din: 07 Dec 2008, 14:25
Localitate: iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Se pot face conturi de studio??? sau doar modele independente???
Avatar utilizator
stefania
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 196
Membru din: 19 Oct 2008, 11:40
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

eu lucrez de un an si un pic pe site ul asta si tot tp au fost seriosi, mi am primit de fiecare data banii opriti pt charge back. e curios ca tie nu ti i au dat. Rolling Eyes
da e trafic mai mic fata de restul site urile fr, dar e ok zic eu. oricum tine de noroc si de regularii pe care ti ii faci.
ei daca acum ceva timp spuneam ca sunt ok (pt mine chiar era site ul de baza) acum merge din ce in ce mai prost. faceam aproape in fiecare per banii de bonus si acum nici nu mai pot spera la asa ceva,la cat de greu merge...
ma gandesc ca poate s au plictisit astia de mine, ca oricum e site ul mic, si membri circula de la o fata la alta-plus ca acum sunt mult mai multe fete online fata de cum erau acum juma de an

la voi cum mai este? mai misca ceva?
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mai lucreaza cineva cu ei ? cum merge ? se merita ?
Scrie răspuns

Înapoi la “Listă site-uri Adult Video Chat, Cam Sites, Live Cams”